Redcafe.pl - Manchester United Forum
Manchester United - Chelsea Londyn (19.05, Wembley) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Manchester United - Chelsea Londyn (19.05, Wembley) (/showthread.php?tid=431)

Strony: 1 2 3


- Guest - 01-05-2007 20:34

Ciampel napisał(a):Po pierwsze Kuszczak jeszcze za cienko pierdzi, po drugie presja by go zjadła w ciągu 10 minut, nie mówiąc już o możliwych 120, a po trzecie Ferguson jest racjonalistą, dzięki Bogu. Co do naszych wcześniejszych spotkań w tym sezonie z The Blues, a właściwie jednego - wyrównali, prawdę mówiąc, fuksiarsko w ostatnich minutach. Teraz oba zespoły są już bogatsze w doświadczenie, mentalność również się różni, dlatego mecz na Wembley przebiegnie zupełnie inaczej.


Dokładnie tak

Roy_v_beck napisał(a):Hmmmm tak tyko obiektywnie rzecz biorąc to z pokonywaniem Chelsea są duże problemy właściwie. W lidze, jeśli graliscmy o większą stawkę to zazwyczaj przegrywalismy. W tym sezonie na własnym stadionie jedynie zremisowaliśmy z nimi, a szanse na to, że Chelsea zdobędzie Mistrzostwo Angli są już nikłe, więc w finale tego pucharu prawdopodobnie da z siebie wszystko a jak widaomo londyńczycy mają kim postraszyć.
Zazwyczaj wygrywalismy podaj przykład gdzie nie dalismy rady no moze remis ale nie przegrywalismy meczów o stawke Smile A Chelsea to rozjedziemy 3:0 zero. MU jest na fali a jak diabełki są na fali nikt ihc nie jest w stanie powstrzymac i to jest cały urok tego klubuSmile no poza kibicami i wspaniała Historią.


- Zashi - 01-05-2007 20:45

JacuZLasu napisał(a):Zazwyczaj wygrywalismy podaj przykład gdzie nie dalismy rady no moze remis ale nie przegrywalismy meczów o stawke

A pamietasz mecz z The Blues na Stamford Bridge? Dostalismy tam ladne baty. W tym sezonie na Old Trafford tylko remis 1:1. Chelsea to najtrudniejszy przeciwnik. Przy nim Milan czy L'pool jest prosciutki. Mowisz ze bedzie 3-0 dla United? Oby, oby..Ale uwazam, ze walka bedzie do ostatniego gwizdka.


- Kuba_^^ - 01-05-2007 23:24

Ja jeszcze na temat meczu się nie wypowiadałem.

A więc nie muszę chyba pisać, że będzie cieżko, bo tak z pewnością będzie. Dzisiaj Chelsea odpadła z LM, a miała nadzieję na wielki finał i zwycięstwo w nim. Teraz będą bardzo zmobilizowani na Premiership i właśnie finał FA Cup. United ciągle mierzy w The Treble, zespół jest w wyśmienitej dyspozycji przez cały sezon. Jesteśmy już blisko zdobycia tytułu mistrza Anglii, jutro walczymy o finał LM no i przyjdzie się na zmieżyć z Chelsea w Pucharze Anglii. Walka będzie niesamowita. Wierzę w UNITED !

COME ON UNITED !


- Guest - 02-05-2007 00:08

Zashi napisał(a):A pamietasz mecz z The Blues na Stamford Bridge? Dostalismy tam ladne baty. W tym sezonie na Old Trafford tylko remis 1:1. Chelsea to najtrudniejszy przeciwnik. Przy nim Milan czy L'pool jest prosciutki. Mowisz ze bedzie 3-0 dla United? Oby, oby..Ale uwazam, ze walka bedzie do ostatniego gwizdka.


Zashi meczów waznych nie przegralismy a remis na OT to nie jest przegrana. Po drugie jak byś przeczytał popszednie posty to odniosłem sie do postu kolegi: Roy_v_beck a mianowcie napisał On ze zazwyczaj przegrywalismy mecze o stawke. Ja jednak osobiscie nie doszukałem sie przegranej W tzw "mecze o wieksza stawke" w tym sezonie! wiec nie mam powodu do narzekania remis z Chelsea daje nam nad nimi prowadzenie i takim wynikiem mogło by sie zakonczyc tylko spotkanie w lidze. Oczywiscie dodał by Mourinho swoje 3 grosze mowiac ze MU nie jest najlepszy bo z nami nie wygrała(cheslea).


- marcelo - 02-05-2007 11:45

Mecz z Chelsea na Wembley jest ostatnią ważną rzeczą jeśli chodzi o zdobycie The Treble. Chelsea, która nie gra juz w LM, a i na Mistrza Anglii ma małe szansę będzie chciała pokonać nas w bezpośrednim pojedynku, ot tak dla zasady, a więc nie może być mowy o dość łatwym meczu. Oczywiście liczę na wygraną chocby skromną, aby postawić tę kropkę nad "i".


- Grzeho - 03-05-2007 10:06

Skoro wczoraj przegralismy w fatalnym stylu z Milanem w polfinale Ligi Mistrzow, to rowniez tak jak Chelsea w tym meczu bedziemy mieli szanse na rehabilitacje. Mam nadzieje, ze gracze United beda chcieli pokazac swoja prawdziwa wartosc i zaprezentuja sie o wiele lepiej niz w meczu na San Siro. Bedzie to na pewno ciezki i zaciety mecz, ale licze na zwyciestwo.


- Pejter - 03-05-2007 10:08

Do tego spotkania jeszcze sporo czasu. Mamy trzy spotkania w Premiership i dopiero po nich zobaczymy, jaka będzie nasza sytuacja w stosunku do Chelsea.

Mecz będzie z pewnością trudny. Wynik nie będzie wysoki.


- Red - 05-05-2007 11:59

Umieszcze to tutaj - ostatnia wypowiedz pomocnika Obi Mikela jak i sama jego osoba doprowadzają mnie do szału, nie chce byc wulgarny ale chetnie bym mu zaj*** bo po prostu nie idzie tego czytac - slepo zapatrzony w Mourinho koles mowi ze pod naciskiem zasług to oni powinni zdobyc mistrzostwo haha - smiech na sali i nic wiecej, ten człowiek powiedział ze Chelsea nekana byla kontuzjami? Ta... a Man Utd to full skład cały sezon - piłkarze "niesmigani", po prostu zenuje mnie ta osoba, dobrze ze nie trafił do Manchesteru United bo po prostu na to nie zasługuje


- Rikimaru77 - 06-05-2007 10:49

Smile Witam. Odwiedzam tę stronę już od dawna,ale dopiero się zalogowałem pierwszy raz. Mam pytanie... Jestem z Wrocławia. Oglądamy mecze man na C+ w świetnej knajpie. Czy może są chętni na oglądanie finału FA? Jeżeli tak to proszę o info na gg. Moglibyśmy stworzyć spoko atmosferkę,ale trzeba by wcześniej rezerwować stoliki. Mają tam kilka tv i naprawdę dobry telebim.... Knajpa Warka się nazywa. Jest w okolicy kina Helios...

z Wrocka jest mało ludzi, my sie spotykamy w Kato, <a class="postlink" href="http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtopic.php?t=201&start=75">http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtop ... 1&start=75</a> na drugi raz pisz tutaj -> Wojtek3


- adriano - 19-05-2007 19:32

Szkoda że nie ma dubletu Sad, chealse fuksem strzeliło gola w koncówce, ale i tak MU jest najlepszą w Anglii bo jest mistrzostwo Smile


- man utd fan - 20-05-2007 08:14

Szkoda że nie ma dubletu no ale cóż raz się wygrywa a raz(niestety) się przegrywa.To p[okazuje że niezbyt umiemy grać z Chelsa.Ale jest chociaż coś w postaci mistrzostwa Anglii.Ale i tak jesteśmy najlepsi.


- ziomo - 20-05-2007 08:31

man utd fan napisał(a):że niezbyt umiemy grać z Chelsa.

:lol:
Oczywiście że umiemy grac z Chelsea tylko ta bramka była fuksiarska oraz przypadkowa bo w końcówce II połowy dogrywki.



Szkoda że nie ma dubletu ale cóż być może za rok....


- Stojkovic - 20-05-2007 08:55

Cytat:Oczywiście że umiemy grac z Chelsea tylko ta bramka była fuksiarska oraz przypadkowa bo w końcówce II połowy dogrywki.

Niezłe argumenty Big Grin Fuksiarska bo strzelona w dodatkowym czasie gry? Bez senu, jak by była strzelona w 50 minucie to by nie była fuksiarska?

Nie wiem, czym się przejmujecie... FA Cup nie daje niczego... To my jesteśmy mistrzami a nie Chelsea. Tym trzeba się cieszyć i szczycić.


- ziomo - 20-05-2007 09:24

Stojkovic napisał(a):Tym trzeba się cieszyć i szczycić

No w sumie tak,ale to nie to samo co dublet lub The Treble.


- Stojkovic - 20-05-2007 11:19

Dano wam palec, a wy chcecie całą rękę...
W tamtym sezonie odpadliśmy w fazie grupowej LM - w tym doszliśmy do półfinału
W tamtym sezonie nie mieliśmy mistrza i 10 punktową stratę do CFC - teraz mamy mistrza i to oni mają stratę do nas.
Zaszliśmy znowu do finału FA Cup
Mamy najlepszego gracza Premiership i młodego gracza Premiership w jednym. Mamy najlepszego trenera w Anglii.
Czego wy jeszcze chcecie w tak krótkim czasie od United?

Młode wilki dopier zaczynają stanowić o sile zespołu. Porównajcie CR7 z tamtego sezonu i z tego! Tak samo Vidica i Evrę. Niebo a ziemia... nie bądźmy pazerni i chytrzy na wszystko...