Redcafe.pl - Manchester United Forum
Puchar UEFA - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Puchar UEFA (/showthread.php?tid=574)

Strony: 1 2 3


Re: Puchar UEFA - Miko - 03-10-2008 18:43

maju napisał(a):Ale tych wartości się nie traci, a na dodatek nie pamiętam, czy któryś z tych zespołów jakoś znacznie się osłabił.

Jakie wartości? Liczy się najbliższy mecz, i dany rywal. A mieli z czegoś się osłabić.


Re: Puchar UEFA - Carlito - 04-10-2008 10:02

Słyszeliście?

Cytat:- Zaczęło się po środowym treningu Austrii na stadionie Lecha - opowiadał o zdarzeniu w jednym z poznańskich hoteli Jacek Bąk. 96-krotny reprezentant Polski został zaatakowany przez grupę chuliganów.
- Zostałem tam zwyzywany przez jednego z kibiców. Miał pretensje, że grałem zbyt agresywnie w pierwszym meczu, w Wiedniu. Pomstował, ile wlezie. Później okazało się, że to właśnie on zorganizował napad na mnie - twierdzi Bąk.

- 10 minut zajęło mi ustalenie, kim jest ten człowiek, włącznie z numerem jego telefonu. Okazuje się, że przy Lechu kręci się od kilkunastu lat. W trakcie "akcji" w Sheratonie spacerował sobie w garniturku niedaleko zajścia, a "robotę" wykonały małolaty. To była środa wieczór, około 21.15. Stałem z grupą znajomych przy recepcji. Wtedy z hotelowego baru wyszła grupa osiłków. Moi koledzy krzyknęli do mnie: "Jacek, zabieraj się stąd , bo zaraz zrobi się tu bardzo gorąco". Ale nie zdążyłem. Tamci doskoczyli i zaczęła się przepychanka. Przepchnęli mnie do kuchni, przez moment rzeczywiście wyglądało to niebezpiecznie - dodał Bąk.


Co o tym sądzicie? Big Grin


Re: Puchar UEFA - maju - 04-10-2008 10:05

I bardzo dobrze, bo w pierwszym meczu zachował się, jak świnia... Dla polskiego futbolu wiele nie zrobił, a od kilku lat nie mozna go nawet nazwać piłkarzem, bo dzisiej jest to obrońca gorszy od Polczaka z Kraksy...


Re: Puchar UEFA - Miko - 04-10-2008 10:41

Dobra, zachował się nieładnie w pierwszym meczu ale to trzeba od razu mu grozić?
Maju, powinieneś dostać bana na ten głupawy post, Bąk nie zrobił nic dla polskiego futbolu? Za chwilę padnę na podłogę... co jeszcze wymyślisz? 97 spotkań w kadrze? Z przypadku?Gorszy od Polczaka?! Maju, weź dalej adoruj Legią ale nie pisz takich głupot bo to aż odstrasza innych.

Sam nie jestem szczęśliwy, że tak kibice Lecha się zachowali. Przede wszystkim, każdy gra dla klubu. I normalne, że Bąk nie będzie miał sentymentów do Lecha, ale fani powinni mieć do niego minimum szacunku.

maju napisał(a):od kilku lat nie mozna go nawet nazwać piłkarzem,


Kolejny złoty cytat <pac>

edit:

Maju już masz nawyki kibica o nędznych wartościach.


Re: Puchar UEFA - Foster - 04-10-2008 11:18

maju proszę Cię pomyśl dwa razy za nim coś napiszesz. Jak się czyta te twoje posty to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać....

Owszem Bąk nie zachował się fair w pierwszym meczu, kibice mogli czuć do nie urazę. Gwizdali przy każdym dotknięciu piłki przez Bąk, nie miałem nic przeciwko temu. Na tym to się powinno zakończyć jednak . Nie potrzebna w ogóle była ta sytuacja z groźbami i te przepychanki.

Bąk to nasz były reprezentant, który rozegrał wiele spotkań dla naszej rep. i był ważnym zawodnikiem. Także maju.... a daruję już sobie Tongue


Re: Puchar UEFA - maju - 07-10-2008 11:48

Za nami losowanie grup PUEFA! Popatrzmy, jak to się przedstawia:

Grupa A:
Schalke 04
Paris SG
Man City
Racing S
Twente

Grupa B:
Benfica SL
Olympiakos
Galatasaray
Hertha BSC
Metalist Harkov

Grupa C:
Sevilla
Stuttgart
Sampdoria
Partizan Belgrad
Standard Liege

Grupa D:
T'tham Spurs
Spartak
Udinese
Dinamo Zagrzeb
NEC Nijmegen

Grupa E:
AC Milan
Hereenven
Braga
Portsmouth
VFL Wolfsburg

Grupa F:
Hamburger SV
Ajax
Slavia Praha
Aston Villa
MSK Żilina

Grupa G:
Valencia
Brugge
Rosenborg
Kopenhaga
St Ettien

Grupa H:
CSKA Moskwa
Deportivo
Feyenoord
AS Nancy
LECH POZNAŃ

Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że Lech trafi do grupy G... Jednak St Ettien zostało wylsoowane wcześniej ;/ Swojądrogą ciekawe, że Lecha wylosowali ostatniego (taka tylko mała uwaga, żadne tam daleko idące wnioski). Oby to nie był zły omen.


Re: Puchar UEFA - marrta25 - 07-10-2008 12:02

Nom, szkoda ze Lech nie trafił do G. Też się łudziłam... a ten mi tu czyta "St Ettien" Sad
Według mnie najsilniejsze są grupy H i B. Najsłabsza jest zaś zdecydowanie grupa G. Jeżeli chodzi o naszą grupę to myślę, że Nancy zajmie ostatnie miejsce, a wyjdzie CSKA, Lech i Feyenoord. Zobaczymy jak będzie...
A póki co czas na reprezentację Wink


Re: Puchar UEFA - maju - 07-10-2008 12:24

mój(moja) ty rodzunku na tym forum, jedna z nielicznych kobiet wśród ogółu panów. Muszę się z tobą nie zgodzić. Grupa C w moim mniemaniu nie jest taka silna, jak dwie pozostałe. A i B - ok, zgadzam się. Choć w przypadku B to raczej wyrównana grupa niż mocna. Bałem się, że Lech trafi do B. Galata, Olympiakos, czy nawet Benfica mają fanatycznych kibiców. A zwłaszcza na południu. Tam, kiedy się wychodzi na murawę to można doznać traumy. Dla tamtejszych kibiców piłka nożna to religia i oni nie są tylko dwunastym zawodnikiem. Oni są też czerwoną kartką dla piłkarzy gości...

Grupa A, F i być może E.
A: Schalke 04 - pożądnie sięwzmocniła przed sezonem, drużyna z ambicjami. Paris SG - skład posiada nawet na 3. lokatę w Ligue 1 Orange, ale jeszcze mało zgrana, brakuje im czegoś takiego, co ma Lech. Man City - chyba wszyscy wiemy, jaki to trudny przeciwnik (ostatnio nawet nam trudno z nimi wywalczyć pkty). Dwie pozostałe będą walczyć między soba i może urywać oczka.

F: Hamburger SV - lider Bundesligi, drużyna obecnie na gazie, również bardzo ambitna. Ajax - drużyna z ogromnym potencjałem i z nie do końca ocenionym van Bastenem na ławce, piłkarzem był wybornym, ale trener z niego nijaki. Aston Villa - dobrze nam znana ekipa O'Neila z Premier League. Nie muszę chyba przedstawiać. Pozostałe dwie będą walczyć, aby nie przegrywać z kretesem, chociaż nie zapominajmy, że rok temu Slavia grała w LM 9i przegrała z Kanonierami 7-0...)

E: WYdaje się, że teatr jednego aktora. Milan, a dalej hulaj dusza! I chyba faktycznie tak jest i ta grupa jednak podobnie, jak B, jest nie tyle silna (bo żaden z tych zespołów raczej nie przebrnie 1/8), co wyrównana.


Re: Puchar UEFA - marrta25 - 08-10-2008 11:57

maju nie dziwie się że sie nie zgadzasz bo widze ze istotna litrerówka tu zaszla Wink Mialam na myśli oczywiście H i B Wink


Re: Puchar UEFA - Zashi - 17-12-2008 13:27

To ten dzien, to ta chwila. To dzisiaj polski zespoł dokona tego, ktorym wielu nie udało się od dawna. Zapewni sobie gre w eurpejskich pucharach na wiosne. Feyernord nie gra dobrze w tym sezonie. Głowni zawodnicy zespołu sa kontuzjowani. Zero motywacji, poniewaz przegrali wszystkie mecze z Pucharze UEFA. AAT* poznańska lokomotywa nie zatrzymie się na stacji Rotterdam, a pojedzie dalej. KOLEJORZ!! :twisted:

*At Any Rate - W każdym razie


Re: Puchar UEFA - Mata - 17-12-2008 14:18

Szansa jest oczywiście ogromna, aż wstyd jej nie wykorzystać. Każde zwycięstwo daje praktycznie awans. Nie ma jednak co kalkulować i jeśli lechici wygrają dwoma bramkami nic nie wyrzuci ich poza burtę UEFA. Fayenord to cień dawnego zespołu. Mówiono sporo o "dziwnym" meczu i myślę , że naprawdę Holendrzy wyjdą rezerwami . Czeka ich przecież bardzo ważny mecz w lidze przeciwko PSV.

Nie dla mnie , lecz dla Polski!


Re: Puchar UEFA - dende - 17-12-2008 17:00

Może i Feyernord wyjdzie w rezerwowym składzie, ale to od razu nie znaczy że odpuszczą ten mecz. Młodzi na pewno będą chcieli się pokazać. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji strzeleckiej są gracze Lecha. Co z tego że będą sobie stwarzać sytuacje (Deportivo) skoro nie będzie miał kto strzelić. Ale to już nie mój problem. Niech wygra lepszy


Re: Puchar UEFA - Miko - 17-12-2008 17:07

Lech musi wygrać bo to kolejne punkty do rankingu, który później pomoże Lechowi, kiedy zdobędzie majstra w el do LM Big Grin Mam nadzieję, że Ci z Rotterdamu wyjdą w najmocniejszym składzie, jaki mogą teraz wystawić. Po pierwsze młode wilczki mogłyby jeszcze ostro powalczyć, a tak mecz z rozbitym Feyenoordem jest jak manna z nieba.


Re: Puchar UEFA - Zashi - 17-12-2008 17:08

dende napisał(a):Ale to już nie mój problem.

To, ze jestes fanem Legii nie zwalnia z patriotycznego obowiazku kibicowania polskiej druzynie na arenie miedzynarodowej. Jak narazie dla Europy zachodniej Lech czy Wisłą są tylko "jakimiśtam" druzynami z Polski. Oby w przyszłosci te marki były bardziej rozpoznawalne.


Re: Puchar UEFA - matys - 17-12-2008 17:35

Obowiązku kibicowania? O czym tym gadasz? Przecież nie napisał, że jest za Feyenoordem, tylko niech wygra lepszy. Z jakiej racji on ma się Lechem martwić, czy przejdą czy nie? Bo jest Polakiem? No kurwa, litości.