Redcafe.pl - Manchester United Forum
9 kolejka-Piłkarzyki - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: 9 kolejka-Piłkarzyki (/showthread.php?tid=612)

Strony: 1 2


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - paolo - 24-11-2008 14:46

Czyli Miko nie wyjdzie z grupy i nie będzie już grał?


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 14:50

No nie wyjdzie , żeby ktoś musiał wygrać musi ktoś przegrać co nie Wink

Będzie potem podział na dwie grupy , mistrzowską i spadkową , za tydzień o tej porze będzie wszystko już jasne , przez weekend przygotuję terminarze i podział etc


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - maju - 24-11-2008 15:33

Finally wygrałem ;] Ostatnie 3 mecze to jakiś kanał...

Mata

Dziś gra Saha, więc liczę, że jeśli zdobędzie gola, to zedytujesz posta z wynikami.


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 15:40

Wiem , ze on gra. Niech strzeli gola/ gole to będzie edit. Lepiej zamknąć kolejkę w pon i zrobić edit niż czekać do wtorku w którym siedzę dość późno w szkole i zazwyczaj jak wracam nic mi się nie chce :cry:


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Minh - 24-11-2008 16:30

Ja myślałem, że te żelazne trójki bierzesz z tego <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki.php">pilkarzyki.php</a><!-- l --> ;p jakos wczesniej chyba stamtad brales, bo jak nie podalem skladu to mialem taki jak byl na w/w stronie ;p jako przyklad podam 4 kolejke ;]


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 16:35

Tylko że ja pod tym linkiem mam dostęp tylko i wyłącznie do swojego składu , jak każdy inny użytkownik. Po prostu jak w temacie podałeś skład to taki był , jeśli tego nie zrobiłeś brany był on z żelaznej trójki z tego tematu <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki/pilkarzyki-zelazna-trojka-t1057.html">pilkarzyki/pilkarzyki-zelazna-trojka-t1057.html</a><!-- l -->
tak jest od zawsze.


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Foster - 24-11-2008 18:52

Cytat:FC Krowiarki-K.S Warszowice 0:0
(Ludovic Obraniak - Diego Forlan - Santa Cruz<<-->>FRAIZER CAMPBELL, Thiery Henry, Gerrard,)

Bełżyce-Lech 1:0

(Kuranyi, Elano, Messi<<-->>Rossi, Bent, Xavi)
Mata tutaj popełniłeś błąd. Po pierwsze w tej kolejce Diego Forlan strzelił bramkę w meczu Numancia, który zakończył się wynikiem 1-1. A po drugie to Kevin Kuranyi nie strzelił w tej kolejce bramki. Jego zespół czyli Schalke 04 wygrał 3-1 ale bramki strzelali Farfan i Altintop2


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 18:57

A bym przysiągł , że było inaczej ... Big Grin

Sprawdziłem jeszcze raz i masz rację. Już poprawiam sorki Wink


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Zashi - 24-11-2008 18:59

Mata napisał(a):Bełżyce-Lech 1:0
(Kuranyi, Elano, Messi<<-->>Rossi, Bent, Xavi)

Kuranyi gra w Schalke, a w ostatnim meczu ta druzyna grała z Moenchengladbach i wygrała 3-1. Bramki strzelali: 2 x Altintop i Farfán z karnego. Lukni sobie na livesports.pl Wiec dlaczego Bełzyce ma bramke? Smile


EDIT - no, nie patrzyłem na druga podstrone i juz zaczalem sie denerwowac Smile


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 19:01

kur popatrz na wcześniejszy post coo :x


e; nooo ciesze się Big Grin


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Minh - 24-11-2008 19:01

A w czwartej kolejce do mojej drużyny na jakiej podstawie wziąłeś zawodników? ;p Nie żeby się czepiał, ale skoro już coś robimy to porządnie i konsekwentnie. Smile


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 19:04

Zara obczaję , just a moment ....

e; kuwa faa :oops: kapujeeee , przewaliłem z 3 kolejki ,


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Minh - 24-11-2008 19:09

A ja myślałem, że możesz zobaczyć tych zawodników co mamy ustawionych w <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki.php">pilkarzyki.php</a><!-- l --> i tam caly czas zmienialem Big Grin No, tak więc czekamy na skrypt Big Grin ;p


Re: 9 kolejka-Piłkarzyki - Mata - 24-11-2008 19:11

Ja widzę tylko co Ty , aż swój skład ;oooo Radzio kiedyś znajdzie dla nas trochę czasu i bd git ;p

Ale łapcie błędy , łapcie , ważne to jest przecież;]