Redcafe.pl - Manchester United Forum
Old Trafford - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Old Trafford (/showthread.php?tid=654)

Strony: 1 2 3 4


Re: Old Trafford - ryba - 22-03-2009 13:16

Panowie ...

jeśli chodzi o wcześniej wspomniana murawa to nie jest wogole ważne. dla mnie osobiście United możne biegać po błocie lub czymś przypominającym boisko. teraz wszedł w drożynę jakiś kryzys a możne po prostu pech. puszczają nerwy zawodnikom United itd. nie liczy się murawa, bo taki Liverpool mając niby lepsza murawkę na własnym stadionie przyjeżdża na Old Trafford i okazuje się ze czuje się jak rybka w wodzie. czyli drużyna, która gra w swoim środowisko. ale mowie nie chodzi tutaj o murawę.

co do kibicowania ... zal, zal, zal i jeszcze raz zal. normalnie STOLEC ;/ oglądałem mecz United z Liverpoolem. patrze na tych naszych kibiców a oni nic. najbardziej wkurzyło mnie to ze słyszałem na stadionie fanów Liverpoolu. nie mowie tutaj o sytuacji gdy przegrywaliśmy 2:1 LUB 3:1 bo to wiadomo... kibice byli załamani i nie kibicowali tak jak powinni. przy stanie 4:1 to już nie wspomnę, bo nie było już komu kibicować (większość kibiców United już opuściła trybuny) Smile słyszałem Liverpool przy stanie 0:0, nawet 1:1. Panowie jak to możliwe, ze garstka kibiców z Liverpoolu przekrzykiwała fanów United. zal dupę ściska niestety ;/

co do kolorowości na trybunach (odrazu uprzedzam nie jestem rasista i nie mam zamiaru takowych poglądów tutaj głosić Smile ) to rzeczywiście jest tak, ze jak tylko kamera pokazuje kibiców to odrazu jakiś Chińczyk szczerzy żeby i wymachuje aparatem fotograficznym. po co mu aparat?? niech zdziera gardło dla swojej drużyny. to ze widzimy na Old Trafford przedstawicieli całego świata to nie ma się co dziwić. W samym Manchesterze jest dużo rożnych ras. jak wiadomo ludzie wala do Anglii za praca. możne i rzeczywiście lepiej traktują kolorowych z racji tego ze więcej zostawia gotówki, ale to przekłada się na jakość kibicowania ... ;/ to jest po prostu przypadłość drużyny, która jest na fali, jest bardzo znana i kochana z racji tego ze wszystko wygrywa. jest po prostu moda na Manchester. To tak jakbyśmy my pojechali na mecz. czy będziemy równie dobrze kibicowali?? nie znając pieśni? możne i dostaniemy wcześniej jakieś słowa ale to nie to samo co regularne kibicowanie dla United.

i ostatnie... bilety na Old Trafford poszły w gore miedzy innymi dlatego ze rodzina Glazerów wykupiła United i trzeba spłacać dług. Najzagorzalsi kibice United nie mogli tego przeżyć i w ramach protestu po prostu nie chodzą na mecze grane w domu. Czy jest to dobre czy nie, oceńcie sami. Drużynę trzeba wspierać, tak żeby przyjezdni na Old Trafford byli miażdżeni na murawie (lub cos podobnego do murawy Smile ) oraz na trybunach.

P.S. zdjęcie przedstawiające kibiców Man Utd z lat 70 ... piękna sprawa!

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!!


Re: Old Trafford - pawlo - 24-03-2009 19:27

Ryba nie zapedziaj sie tak w swoich ocenach kibicow untied w meczu z lfc...


Re: Old Trafford - ryba - 24-03-2009 21:02

Dlaczego miałbym się zapędzać?? Ja tylko piszę to co zauważyłem w tamtym meczu. Ogólnie na Old Trafford dobrze ostatnio się nie dzieje niestety ... ;/


Re: Old Trafford - pawlo - 24-03-2009 21:07

Na OT jest jedna z najlepszych atmosfer w anglii. porownywalny poziom z anfield na pewno... A ze kiepski to trudno sie mowi, takie sa uroki tej jebanej ligi i tych przepisow...

Ale w tamtym meczu atmosfera byla niezla, to ze slyszales kibicow lfc to nic dziwnego, zawsze sektor gosci jest u nas dobrze slyszalny w tv chyba ze przyjezdzaja kibice arsenalu... Ale jak 4-1 w plecy bylo i pol stadionu puste, to stretford ladnie pociagnela we'll never die...


Re: Old Trafford - ryba - 24-03-2009 21:26

To prawda, ładnie pociągnęła. Tyle, że ja słyszałem tą ich piosenkę znacznie wcześniej. Widzę, że wiesz o co kaman, więc już nic nie klikam Smile Tak czy inaczej podtrzymuje swoje zdanie na temat tego, że kiedyś było lepiej.


Re: Old Trafford - Mata - 05-05-2009 10:09

Podobnież Manchester będzie miał największy stadion w Anglii Big Grin
95 000 miejsc :shock:
Co prawda to tylko The Sun no ale któż to wie.
Info pod : <a class="postlink" href="http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article2411603.ece">http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 411603.ece</a>


Re: Old Trafford - sebos_krk - 05-05-2009 11:58

Był plan rozbudowy nawet do 100 tysięcy. Tu się wszystko rozchodzi o trybunę South Stand za którą przebiega linia kolejowa i koszty jej rozbudowy do rozmiarów przeciwnej North Stand były nieopłacalne. Zobaczymy co zrobią.

Zdjęcie satelitarne dla zobrazowania problemu
<a class="postlink" href="http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=old+trafford&sll=50.012129,19.985781&sspn=0.006964,0.013819&ie=UTF8&ll=53.462682,-2.291347&spn=0.003226,0.010986&t=k&z=17">http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 6&t=k&z=17</a>


Re: Old Trafford - Czary - 05-05-2009 12:01

W trakcie ewentualnej rozbudowy moglibyśmy rozgrywać mecze na OT?


Re: Old Trafford - sebos_krk - 05-05-2009 12:21

Zapewne tak, w ostatnim czasie obie trybuny za bramkami były podnoszone do góry. Nigdy w rozgrywaniu spotkań to nie przeszkadzało. Choć tutaj operacja będzie trudniejsza.


Re: Old Trafford - Chudy - 05-05-2009 12:33

NIe jestem pewien czy nie było tak przez jakiś czas.

Swoją drogą można przez Street View na google, obejsć OT dookoła :mrgreen:

Co do powiększenia stadionu, to im większy tym lepiej. Dużo fanów nie łapie się na mecze, i to jest ukłon w ich stronę.


Re: Old Trafford - truered - 05-05-2009 16:33

Ja zauważyłem taką fajna przypadłość kibiców MU. Kiedy był remis z Spurs to trybuny były raczej cicho, mało przyśpiewek ogólnie nic ciekawego. Potem gdy stracili 1szą bramkę cały stadion sie obudził, a gdy 2ga padła to już wogóle była wrzawa. Każdy rożny,aut ,czy dobra akcja to wszyscy wstają i krzyczą "United". Ogolnie podczas zwykłego meczu to East i West Stand dopingują najgoręcej, później North Stand i na końcu "krewetkowy" South Stand. I tak moim ulubionym elementem na OT jest wielki transparent European Capital of Trophies :twisted:


Re: Old Trafford - sebos_krk - 05-05-2009 16:40

truered napisał(a):Kiedy był remis z Spurs to trybuny były raczej cicho, mało przyśpiewek ogólnie nic ciekawego. Potem gdy stracili 1szą bramkę cały stadion sie obudził, a gdy 2ga padła to już wogóle była wrzawa. Każdy rożny,aut ,czy dobra akcja to wszyscy wstają i krzyczą "United"
Po to są kibice, żeby dopingować w trudnych momentach Tongue Cała sztuka pomóc zespołowi wtedy, jak tego najbardziej potrzebuje.


Re: Old Trafford - truered - 05-05-2009 16:49

I za to sie kocha angielską piłkę. U nas przy stanie 0:2 kibice juz dawno wcinali by kiełbasy i pili piwo w pubie "Gol" pod stadionem lub gwizdali na swych pupili.


Re: Old Trafford - maju - 06-05-2009 13:42

to skąd ty jesteś? My mimo, że w okręgówce to kibice na całego 8-)


Re: Old Trafford - sebos_krk - 06-05-2009 14:09

Ja już znam tych podchmielonych znawców z okręgówki na trybunach. Cały mecz tylko sędzia ty chu.. i tak w kółko. Wszystko wiedzą najlepiej. Czasem aż warto posłuchać, bo to lepsze niż kabaret Big Grin