Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2009/2010 (/forumdisplay.php?fid=38)
+---- Wątek: CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010) (/showthread.php?tid=845)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - marouane - 25-02-2010 18:23

Najbardziej prawdopodobne są dwie opcje, dzis Fergie mówił ze Giggs będzie raczej gotowy na Milan więc znajac życie jesli zagramy 4-5-1 to przesunie Ryan'a do środka jak to mialo miejsce w poprzednim sezonie i będzie tam grał z Fletchem i Rudym. Wole jego w środku niż Gibsona, Giggs pokazal sezon temu ze jest tam świetny.. Natomiast jesli wyjdziemy 4-4-2 to środek Fletch i Scholes a na skrzydłach Valencia i pewnie Park bądź Nani. Jednak pewnie znów zagramy 4-5-1.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - michal85 - 25-02-2010 19:03

Czarno widzę drugą linię z Giggsem i Scholsem...Rozumiem, że Milan to nie taka wybiegana drużyna, ale desygnowanie do środka dwóch podstarzałych zawodników jest moim zdaniem bardzo ryzykowne.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - marouane - 25-02-2010 21:02

W którym miejscu wystawienie Giggsa w środku jest ryzykowne? Zwłaszcza obok Scholesa i Fletchera. Zresztą nie mamy zbyt wiekszego wyboru, jesli bedziemy grac 4-5-1. Przeciez Giggs juz wiele razy grał w środku i potwierdzał ze jest tam równie dobry Wink A Milan w środku szybkosciowców nie ma, zresztą w środku pomocy nie graja zazwyczaj sprinterzy, wiec mysle ze poradzą sobie z nimi.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - michal85 - 25-02-2010 21:08

Orędownikiem Giggsa w środku byłem wtedy, kiedy niewielu sobie to wyobrażało Wink Chodzi tylko o to, żeby w drugiej linii nie było dwóch staruszków, którzy nie nadążą za każdą akcją i którzy nie są - delikatnie mówiąc - mistrzami w defensywie.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - marouane - 25-02-2010 21:17

Też prawda, ale wolisz tam Gibsona? Troche za mało doświadczenia i za małe umiejętnosci chyba.. sam strzał to nie wszystko


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - michal85 - 25-02-2010 22:00

Gibson to nie tylko strzał - Darron to siła, to dobre podania, to dużo mądrzejsza gra niż to co proponuje nam Anderson. Nie mówię jednak, żebym wypuszczał go na głęboką wodę - wystarczy zajrzeć stronę wcześniej aby zobaczyć moją wersję.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - branka - 25-02-2010 22:47

Ja też nie bardzo widzę inną możliwość niż tę proponowaną przez michała85 i Fostera(chodzi o wersje nr1). Jakby udało się prowadzić do 70 min wtedy może Gibon wejść, ale nie wierzę w jego grę od pierwszej minuty, pomimo że uważam go za bardzo zdolnego i wartościowego piłkarza(nie wiem co ludzie mają ze stwierdzaniem, że on umie tylko oddawać strzały z dystansu i nic poza tym :roll: ).
Mam nadzieję, że awansujemy spokojnie, ale wątpie by było to proste i przyjemne spotkanie, Milan dowiódł nie jeden raz, że potrafi sie mobilizować na trudne mecze, a my już potrafiliśmy przegrywać u siebie z prostszymi rywalami. Wierzę, w nasza mobilizację i skuteczną grę, ale czekam na ten mecz lekko zdenerwowana.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - truered - 26-02-2010 00:05

Ja bym celował w pomoc:

Scholes, Giggs, Fletcher, ale jeśli Ryan nie wyzdrowieje to z środkowych pomocników zostanie nam tylko Gibson(Carrick zawieszenie, Ando kontuzja). Boję się tylko, że Giba może się spalić w takim spotkaniu albo zwyczajnie nie sprostać Pirlo, Ambrosiniemu i spółce w środku pola. Bardziej martwi mnie brak Rio, bo to on w dużej mierze kierował naszą obroną na San Siro. Vidic wrócił i pewnie zagra z Milanem, ale Rio wg mnie lepiej dyryguje nasza obroną. Trochę się obawiam tego meczu, bo Milan to uznana firma, w składzie ma Pato i Ronaldinho w formie, rozkręca się Huntelaar. Słabą stroną jest obrona, co pokazało pierwsze spotkanie, ale w tym sezonie Milanowi u siebie wyraźnie nie idzie. Może dlatego mam tyle obaw, co do spotkania na OT. Jeden głupio stracony gol, niepotrzebne nerwy mogą doprowadzić do utraty kolejnych bramek, a o to z Pato, JKH i Ronniem z przodu nietrudno. Liczę jednak , że Rooney pierwszy strzeli gola, Włosi się podłamią, a potem Berba, a może nawet Owen dobije makaroniarzy. Z niecierpliwością wyczekuję przywitania Becksa.

There's only one David Beckham


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - panopticum - 27-02-2010 22:35

Nie wiadomo czy zagra, ponoć szału nie robi. No, ale w zawodnikach to Leonardo przebierać za bardzo nie może, bo nieszczególnie jest w czym.
Martwi mnie środek obrony, a konkretnie Evans. Ostatnio nie jest już tak pewny na tej pozycji, sadzi babole, a katastrofalnych skutków unikamy dzięki fartowi, albo gapowatości sędziego. Byle gówno nie strzeliło w wentylator w tym meczu. Najchętniej bym zobaczył klasyczną parę Vida-Rio, ale Ferdinand prawdopodobnie będzie leczył plecy.
Jakoś przed meczem na San Siro byłem bardziej pewny, teraz trochę się wszystko posrało. Mam nadzieję, że utrzymamy Old Trafford.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - truered - 27-02-2010 23:14

Ja odwrotnie, a co do Jonny'ego to nie przesadzajmy, aż tak źle nie było. Dostał po głowie, bo stał najbliżej akurat. Uważam, że i z West Hamem i Milanem spisywał się nieźle. Słabo zagrał przeciwko Evertonowi, ale Brown również nie błyszczał ( patrz: bramka Rodwella). Z dwojga złego wolę Vide/Rio plus Evans/Wes, niż grać tylko ostatnią dwójką.


A co do Becksa to myślę, że zagra. Powrót na stare śmieci, ogromne wydarzenie medialne, bo prasa już dziś zaczyna analizować jego występ na OT. W końcu Beckham to nadal ikona angielskiej piłki, więc na pewno Leonardo ugnie się presji i go wystawi, ewentualnie wpuści z ławy. Nawet moj profesor od filologii stwierdził, że będzie oglądał ten mecz ze względu na pojawienie się Becksa na angielskich boiskach po raz pierwszy, odkąd opuścił OT.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - sebos_krk - 28-02-2010 09:36

pan_opticum napisał(a):Martwi mnie środek obrony, a konkretnie Evans. Ostatnio nie jest już tak pewny na tej pozycji, sadzi babole, a katastrofalnych skutków unikamy dzięki fartowi,
22 lata, więc wahania formy moim zdaniem są usprawiedliwione. Nie ma sensu na zbyt długo go odsuwać od składu, bo na tej pozycji, żeby być w formie trzeba grać jak najwięcej i zdobywać doświadczenie.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - marouane - 28-02-2010 10:30

Cytat:Brown również nie błyszczał ( patrz: bramka Rodwella).
Przy bramce Rodwella to właśnie Johny dał sie objechać jak junior. A co do Beckhama, to dla nas lepiej byłoby gdby zagrał.. Bo w tym wypadku pewnie na ławe powędrowałby Seedorf, a on jest znacznie groźniejszym zawodnikiem od Becksa, co zresztą udowodnił w pierwszym meczu.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - przemo_ppp - 05-03-2010 23:01

Witam, mam na imię Przemo, jestem kibicem Manchesteru United od 1997 roku!
Jade z kumplem do Manchesteru 10.03.2010 r.
POTRZEBUJEMY BILETY NA MECZ MANCHESTER - MILAN!!!!
Niestety nasz znajomy, ktory miał zatwić wejściówki nie zdołał ich kupić.
Bede ogromnie wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
GLORY MAN UNITED!
GG: 11343598
tel. 664128577


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - Foster - 06-03-2010 23:34

Cytat:"Nie najlepiej wyglądało jego kolano, kiedy wrócił w czwartek do klubu - wyglądało na spuchnięte. Wayne jest niepewny występu we środę, co jest dla nas dużym problemem" - powiedział Ferguson.

"Moim zdaniem nie powinien zagrać. Jego ochota do gry jednak spowodowała występ, on po prostu nie mógł powiedzieć 'nie'" - twierdzi menadżer United.

"Już w niedziele powiedział nam, że poczuł coś w kolanie. Jednak on chciał zagrać w reprezentacji."

"Capello wystawił najlepszy skład, bo chciał wygrać. Nie mogę go za wszystko obwiniać. Jestem rozczarowany raczej postawą Rooneya. Dlaczego nie zdecydował się zejść? Nie mogę w to uwierzyć" - zakończył Ferguson.
Nie dziwię się, że SAF nie jest zadowolony z postawy Rooneya.
Jestem jednak niemal pewny, że Anglik w środę wybiegnie w pierwszym składzie. Wayne to niesamowity walczak i na pewno nie pozwoli by mecz ten rozegrany został bez niego.


Skład? Na chwilę nie widzę innego wyjścia niż to:

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Scholes - Fletcher - ?
Park
Rooney


? - Giggs? Jak wygląda jego ręka? Będzie w stanie zagrać w tym meczu? Mam nadzieję, że tak bo szczerze mówiąc nie chce w tym meczu oglądać Naniego.


Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - Chudy - 07-03-2010 02:24

A czemu skład bez Berbatova ?, wtedy Park Ji Sung na lewą stronę.

NIe dopuszczam myśli że w tym meczu United zagra bez Rooneya. Wierze że wystąpi, skoro dzisiaj był oszczędzany.