Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) (/showthread.php?tid=964)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Peneros - 23-11-2010 21:37

Bardzo zasmucił mnie fakt, że Tomka tam nie będzie. Tak samo Ferdinand i Vidic. Jeśli zabierze tam Edwina i Amosa, to Tomek może się już pakować według mnie. Chyba że chce skończyć na grzaniu ławy.

Na bramce oczywiście Edwin. W obronie widział bym Evre, Evansa, Browna i O'shea. W pomocy Carrick'a, Flecza/Bebe, Parka i Naniego. Na napadzie Rooney'a i Chicharito (ciekawe jak na dłuższą metę będzie się sprawdzał ten duet). Smile

Liczę tutaj na grę "kontrolowaną" lub ofensywę niżeli defensywę i próbowanie szczęścia przy kontratakach. Nie dopuszczam do myśli nawet opcji "powstrzymywania" przeciwnika na siłę, żeby tylko nie strzelił bramki. Oczywiście przeciwnik będzie zmotywowany tym, żeby pozostać w LM i urwać nam punkty. 8-)


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Czary - 23-11-2010 21:40

Fletchera również nie ma w kadrze na mecz.

van der Sar
Brown - Evans - Smalling - Evra
Nani - Carrick - Anderson - Giggs
Rooney - Berbatov



Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - premislav - 24-11-2010 13:45

Skoro nie ma Kuszczaka to może znowu wybiegnie Amos? Raz już grał w LM. Chociaż osobiście wolałbym VDS.
Liczę na zwycięstwo 0-1. I niech Roo sobie strzeli.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - g.best - 24-11-2010 14:36

Liczę na dobry wynik a nie skromne 1:0, chciałbym zobaczyć Rooneya głodnego gry, walczącego, oby Diabły zgotowały w Szkocji piekło Smile

Mój typ składu:
van der Sar
Rafael - Evans - Smalling - Evra
Obertan - Scholes - Park - Nani
Rooney - Berbatov


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Lukas - 24-11-2010 15:46

A ja zupełnie nie wiem czego się można dzisiaj spodziewać po naszych zawodnikach. Ostatnie mecze to dla mnie istna katorga i teraz jakoś specjalnie nie oczekuje dobrego wyniku. Sorry.
Odnośnie składu to skłaniałbym się do propozycji podanej przez kolegę wyżej.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Peneros - 24-11-2010 17:41

Przecież ostatnia wygrana 2:0 była w dobrym stylu. Według mnie to powrót do formy, później trochę wolnego. I przed najważniejszymi meczami będziemy już przygotowani w 100% Smile


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - ZasadKG - 24-11-2010 18:16

Peneros napisał(a):Przecież ostatnia wygrana 2:0 była w dobrym stylu.

<hahaha>

Jeśli nie masz nic ciekawego do dodania to nie pisz w ogóle. Następnym razem za takie coś pójdzie ostrzeżenie / Foster


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - sebo205 - 24-11-2010 19:28

na jakim kanale leci ten meccz


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Foster - 24-11-2010 19:31

Na polsacie. N-ka pewnie też pokazuje to spotkanie.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - fasol - 24-11-2010 20:40

Foster napisał(a):Na polsacie. N-ka pewnie też pokazuje to spotkanie.

N-ka o ile dobrze pamiętam wczorajsze skróty i zapowiedz na dzisiaj to pokazuje dopiero retransmisję bodajże 0.20. Jest polsat i całe szczęście bo komentatorzy nsportu to tragedia.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Mubinio - 24-11-2010 22:46

Edwin - dwa razy ratował nam dupę, ogólnie im starszy, tym bardziej ryzykownie podaje - ale wciąż bardzo dobra gra nogami

Fabio - sprokurował rzut karny, kilka(naście?) razy włączał się w akcje ofensywne, wkurza mnie tylko wchodzenie "na raz" w wykonaniu Brazylijczyka
Smalling - kolejny raz pokazał mi, że ma przyszłość w tym klubie. Nie do przepchnięcia, podania też bardzo ładne
Evans - dawno nie grał także trochę się obawiałem o niego, ale wypadł bardzo spokojnie
O'Shea - jak to John, spokojnie z tyłu, spokojnie z przodu Smile

Giggs - kilka fajnych akcji, często schodził do środka, cieszy mnie bardzo jego powrót
Scholes i Carrick - profesorowie, ten pierwszy głównie w podaniach, a drugi i w podaniach i odbiorze. W końcu środek pola zagrał na miarę ManUtd
Nani- dość irytujący występ, raz miał świetną okazję i spaścił, no ale specjalnie przyczepić się do niego też nie można, acz nic wielkiego też nie uczynił dzisiaj

Berba - powoli coś tam zaczyna się dziać. Nawet zaczął chyba biegać więcej niż zwykle Smile No ale też mógł coś ustrzelić, a nie zrobił tego (szanse miał)
Rooney - strzały mizerne, ale widać głód gry i to, jak szuka go piłka. Ogółem z nim z przodu wyglądamy o niebo lepiej niż bez niego - bardzo się cieszę, że wrócił. Parę świetnych podań z pierwszej piłki plus karny

Anderson - spokojnie, bez uniesień (ale w jego wypadku to chyba dobrze, zawsze mi się wydawało, że jest w gorącej wodzie kąpany jak wchodzi na boisko)
Obertan - mało okazji do pokazania się
Hernandez - jw, acz miał tą swoją sytuację - fajnie się znalazł akurat tam gdzie trzeba, no ale strzelił w sam środek

Ogólnie w drugiej połowie zacząłem się cieszyć, że mogę oglądać ten mecz - chłopaki zaczęli grać ładną piłkę. Trzeba wziąć pod uwagę to, że Gersi w zasadzie bronią się 10 zawodnikami i tylko Miller biega z przodu, a i tak w drugiej połowie stworzyliśmy parę dogodnych okazji. Ble kontuzje nas nie trapiły i widzę niedługo 1. miejsce w PL.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Lisu - 24-11-2010 22:47

No i są wymęczone ale cenne 3 punkty. Osobiście podobała mi się gra. Sytuacji było sporo, a brakowało tradycyjnie wykończenia. Świetny występ bliźniaka, który śmigał po lewej stronie, a w obronie też swoje zrobił. Podobał mi się Carrick oraz duet obrońców.

Żal w tym meczu było patrzeć na Naniego :/ Spoczął na laurach po świetnym początku sezonu. Berbatov również nie zachwycił aczkolwiek można było się dopatrzeć pozytywów w jego grze.

Formy nie ma, ale zwycięstwa są i to jest w United zajebiaste <cwaniak>


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Peneros - 24-11-2010 22:51

Tak jak przewidywałem, Manchester w dobrej formie. Bardzo ofensywnie nastawieni, głodni bramek. Mile mnie zaskoczył Fabio, który odgrywał dzisiaj bardzo dobrze rolę rozgrywającego. Śmiele się rzec że rośnie nam kolejny Nani. O'shea również błyszczał w pierwszej połowie włączając się bardzo w grę ofensywną. Smalling powinien bardziej koncentrować się na grze defensywnej i wychodzić maksymalnie do połowy. Rooney i Berbatow, dobra gra ofensywna, jak i defensywna. Tylko rzucało mi się w oczy to, że często rozgrywali grę zamiast Carrick'a czy Gigs'a w rezultacie na napadzie nie było praktycznie nikogo. Na miejscu Scholes'a zaryzykował bym więcej strzałów z daleka, z tego co widziałem. To dwa razy próbował szczęścia, za każdym razem był zablokowany, a strzały wyglądały przyzwoicie. No i zmiany naszego trenera, według mnie trafione w 100%. Zmęczony Berba zszedł, za to wszedł świeżutki i zawsze gotowy Chicharito (może i trochę za późno ta zmiana, spodziewałem się jej w ok. 55 min.). Anderson i Obertan od razu po wejściu motywowali swoich kolegów długimi, i bardzo szybkimi rajdami z piłką. Mało błędów popełnionych przez nich, chociaż jakoś nadzwyczajnie też nie zabłysnęli.

Bramka była kwestią czasu, o to się nie przejmowałem. Ustawienie Rangersów było bardzo defensywne, i wychodziła im ta sztuka. Przez co nasi mogli się dwoić, i troić bez rezultatu. Oczywiście kilka razy mieliśmy ładne, czyste okazje jak bodajże akcja Berby (nie mam tutaj urazu, zrobił wszystko co mógł). No i wielkie pudło Nani'ego. To nie był jego najlepszy mecz. Nie bijcie mnie, ale muszę powiedzieć, że był najsłabszym ogniwem w tym meczu, pośród naszej pomocy.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - ZasadKG - 24-11-2010 22:54

Peneros napisał(a):Mile mnie zaskoczył Fabio, który odgrywał dzisiaj bardzo dobrze rolę rozgrywającego. Śmiele się rzec że rośnie nam kolejny Nani.
Yyyy, przepraszam cię bardzo, czy tobie się troche pozycje nie pomyliły?

Co do naszej gry - no niby jest fajnie, niby wygrana, niby dużo sytuacji, ale to jeszcze nie to Smile Wielu zawodników zaprezentowało się z dobrej strony, i to cieszy. Oby było coraz lepiej, i dalej bez porażki w tym sezonie!


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Peneros - 24-11-2010 22:59

Fabio umie grać jako obrońca, jak i pomocnik. A z tego co widziałem, to ok. 50% piłek wychodzących z naszej połowy, wychodziło właśnie przez niego (no, może 50% to przesada, ale w każdym bądź razie, dużo).

E: Może nie tyle Nani, co Rio który często z obrony przemieszcza się pod pole karne przeciwnika, i nie rzadko zdobywa bramki Wink