Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 23-12-2008 16:04

My z wiadomych wzgledow lepiej znamy sie na lidze angielskiej.

Negredo juz nie mam, bo musialem wyrzucic, aby dodac graczy na angielskie kolejki Wink Ale wlasnie go zabralem z powrotem pozbywajac sie Diego Wink Jednak niemiecka ma za duza przerwe.

Dodatkowo z Hiszpani mam tez Aguero i Rossiego, wiec ewentualnie mozemy grac te kolejki Big Grin


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 01-02-2009 20:34

ostatnio była malutka dyskusja, jak gramy piłkarzyki. Na poprzedniej stronie ewidentnie jest napisane, że można zagrać ligę z rewanżami i play-off i wszystko będzie idealnie z terminami.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 01-02-2009 22:46

maju napisał(a):ostatnio była malutka dyskusja, jak gramy piłkarzyki. Na poprzedniej stronie ewidentnie jest napisane, że można zagrać ligę z rewanżami i play-off i wszystko będzie idealnie z terminami.
No chyba nie do końca...
Link

Z resztą, po co po rozegraniu ligi (22 mecze) grać jeszcze play-offy w celu wyłonienia zwycięzcy ? Smile


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 02-02-2009 14:29

Z dniem dzisiejszym moje obowiązku odnośnie piłkarzyków przejmuje Foster.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 02-02-2009 18:08

Wróg Arsenalu napisał(a):Z resztą, po co po rozegraniu ligi (22 mecze) grać jeszcze play-offy w celu wyłonienia zwycięzcy ?
No właśnie... Jedyna rozsądna przeszkoda. No, ale na szczęście przy drugiej edycji będziemy o kilka spraw mądzrejsi ;D Ja jednak bym się nad tym zastanowił ;] Play-offy dadzą nam dodatkowego "smaczku" ;]


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Miko - 02-02-2009 18:11

Będzie puchar piłkarzyków, tam będę Play Offy Wink


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 07-03-2009 20:35

Co sądzicie o takiej małej "poprawce", aby w trakcie sezonu poza okienkiem transferowym dałoby sie zmienic zawodnika, pod warunkiem, ze odniosł on długofalową kontuzje, ktora oceniana jest na np. minimu 4 miesiące?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - paolo - 07-03-2009 21:02

Chyba po to masz 8 zawodników...


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Miko - 07-03-2009 22:01

Zashi a co Woronina chcesz czy Dżekiego?

W przyszłym sezonie będą poprawki ale nie takie jak TY dajesz w swoim poście :]


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 07-03-2009 22:08

Nie ma takiej opcji. Po to właśnie wybieraliśmy 8 zawodników, by w razie jakiejś kontuzji mieć danego zawodnika kim zastąpić. Tyle w tym temacie.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 07-03-2009 22:21

Ja tam daje ewentualną propozycje na nowy sezon, nie zeby to mialo mnie dotyczycy, jak to Miko gadał Wink


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Foster - 03-05-2009 20:33

PROPOZYCJE ZMIAN, ULEPSZEŃ NA PRZYSZŁY SEZON

Wprawdzie pierwszy sezon piłkarzów jeszcze się nie skończył, ale uważam, że spokojnie można się zacząć zastanawiać nad zmianami.
Czekamy na wasze propozycje dotyczące przyszłego sezonu.



Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Zashi - 04-05-2009 14:12

Mała lista:
- zwiekszenie liczby piłkarzy "grających" u nas
- dodanie obroncy
- dodanie lig: szkockiej, holenderskiej i portugalskiej

Na teraz mam takie pomysły, co Wy na to? Wink


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - mlody_unw - 04-05-2009 15:17

Zmianie ulec powinien sposób wybierania składu, bo jakiś za przeproszeniem, durny draft i zaklepywanie zawodników było bez sensu.

Lepszym rozwiązaniem będą transfery. Mata będzie wiedział o co be, taki system mieliście na starym forum Wink


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 04-05-2009 15:35

Tak naprawdę najważniejsze postanowienia będą związane z ilością chętnych do gry.

Poza tym sprawą najważniejszą zostają transfery , a raczej system ich przeprowadzania. Był to nasz premierowy sezon , bywały lepsze i gorsze pomysły , myślę , że teraz nie popełnimy dawnych błędówTongue

A jeśli chodzi o liczbę lig to mamy jak na razie : Polską , Angielską , Włoską , Niemiecką , Hiszpańską i Francuską . Dodając mimo wszystko Szkocką i Holenderską by wystarczyło .

Aha , nie wiem czy to się spodoba ale na następny sezon każdy gracz zostawia TYLKO 2 zawodników ze swojego teamu oraz w wyjściowej trójce każdy zawodnik jest z innej ligi Tongue
Takie dwa główne postanowienia , a co z nich wyjdzie przekonamy się.

Zashi napisał(a):zwiekszenie liczby piłkarzy "grających" u nas
A 8 to wciąż mało?Tongue

Zashi napisał(a):dodanie obroncy
Czyli , jeśli stracimy gola , a zespół obrońcy którego wystawiliśmy do naszego składu zachowa czyste konto to w przypadku gdy w piłkarzykach ktoś strzeli nam bramkę zostaje ona odejmowana od końcowego rezultatu czy jak ? <cwaniak>