Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi na temat Forum - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi na temat Forum (/showthread.php?tid=237)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Zashi - 09-02-2007 11:24

Jestem za "nieprzeczytane posty" - czytam kazdy nowy post na forum, a przypadkach jakich pisales Pejter musialbym ich szukac...


- Ciampel - 09-02-2007 14:57

Nieprzeczytane, zdecydowanie lepiej.

Właśnie ja często mam takie małe awarie - albo się zacina komp, albo z reguły pada net. Poza tym to zdecydowanie bardziej przejrzyste z wielu innych względów. Także jestem za.

Gwiazdki świetne, stary design mamy już niemalże w komplecie. Inne kosmetyczne zmiany też jak najbardziej na plus. Teraz, jak mówił Stojko, trzeba wziąć się za inne aspekty forumowego życia, uwzględniając przede wszystkim werbowania nowych Wink

A może niektórzy niedługo sami wrócą?


- Pejter - 09-02-2007 15:59

Na razie więc 4 głosy za wprowadzeniem opcji "Zobacz nieprzeczytane posty" zamiast "Zobacz posty od ostatniej wizyty". Czekam jeszcze na opinie innych i później prawdopodobnie wprowadzę zmianę (o ile nadal większość userów będzie przychylnych).

Tymczasem kolejna zmiana na forum. Wejdzie do jakiegokolwiek profilu. Na dole dodana jest "Statystyka aktywności na forach" danego użytkownika. Moim zdaniem bardzo ciekawa statystyka, którą na pewno wielu z was będzie chciało zobaczyć :wink:


- Kuba_^^ - 09-02-2007 17:03

Pejter napisał(a):"Zobacz nieprzeczytane posty"


Ja jestem za tym, jak najbardziej Smile


Pejter napisał(a):"Statystyka aktywności na forach"

Również ciekawa sprawa Smile Aż miło się patrzy, jak nasze forum rozwija się z dnia na dzień :mrgreen:


- Valverde - 09-02-2007 17:24

Również głosuję na opcję z nieprzeczytanymi postami.


- marcelo - 09-02-2007 17:51

W sumie to i jak jestem za opcją "zobacz nieprzeczytanie posty". Takie coś mogłoby być dość pomocne przy przeglądaniu forum.

Oprócz tego dalej chciałbym zobaczyć na forum opcję wyboru płci i wpisania swojej daty urodzenia. Ewentualnie jeszcze własny tekst pod nickiem. No troche moze mam wysokie wymagania, ale żeby chociaz jedno z mojej listy zostanie zrealizowane to będę zadowolony Tongue


- Pejter - 09-02-2007 18:06

marcelo napisał(a):Oprócz tego dalej chciałbym zobaczyć na forum opcję wyboru płci i wpisania swojej daty urodzenia. Ewentualnie jeszcze własny tekst pod nickiem. No troche moze mam wysokie wymagania, ale żeby chociaz jedno z mojej listy zostanie zrealizowane to będę zadowolony

Będą pewnie pierwsze dwa, bo do tego trzeciego nie jestem przekonany. Uważam to za zbędne.

Tak więc suma głosów 7-0, dlatego wprowadzę opcję nieprzeczytanych postów zamiast od ostatniej wizyty. Proszę o cierpliwość, bo wszystkiego naraz nie da się zrobić Tongue


- Grzeho - 09-02-2007 18:07

marcelo napisał(a):wyboru płci i wpisania swojej daty urodzenia. Ewentualnie

Tez jestem za tym.

marcelo napisał(a):Ewentualnie jeszcze własny tekst pod nickiem
To juz za duzo, wystarczy jesli zostanie dodany wiek i płeć Big Grin


- marcelo - 09-02-2007 18:19

No tak napisałem "ewentualnie", ale chodziło mi raczej po prostu o alternatywę dla wcześniej podanych dwóch opcji. No a jeśli rzeczywiście miałyby się one pojawić, to ta funkcja faktycznie staje sie zbędna


- KanT - 10-02-2007 21:03

Widzac te drobne zmiany, mianowicie kto i GDZIE napisal ostatniego posta mi sie nie podobaja. Jakos to "zniekształca" całość i nieestetycznie to wyglada :wink: . Ale to tylko moje zdanie


- Pejter - 11-02-2007 00:32

Cytat:Jakos to "zniekształca" całość i nieestetycznie to wyglada

A jakie jest zdanie innych?
Dodam, że ta funkcja została zainstalowana razem z suboframi. Zauważył je ktoś w ogóle? Tongue


- Seki - 11-02-2007 12:38

A ja mam takie pytanko czy jest możliwosc powiększenia ilosc słow w podpisie bo taka ilosc jak jest teraz nie wystarcza nawet zeby sobie cos napsiać a pod tym dac userbara Tongue


- Pejter - 11-02-2007 13:21

Zwiększyłem na razie dwukrotnie, zobaczymy, czy wystarczy :wink:

A co myślicie o tym, co pisał KanT? Podoba wam się, czy raczej nie?


- Valverde - 11-02-2007 13:27

Cytat:A jakie jest zdanie innych?
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej nowości Wink


- Kuba_^^ - 11-02-2007 13:35

Cytat:A co myślicie o tym, co pisał KanT? Podoba wam się, czy raczej nie?

Mi tam pasuje, nie mam nic do tego Smile