Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy transferowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Newsy transferowe (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Newsy transferowe - Lucas - 26-12-2008 18:01

maju napisał(a):Z jednej strony serce się kraja, gdy człowiek pomyśli, że z zespołu odszedł VUko, ale z drugiej powrócił do niego rodowity Warszawiak, wychowanek klubu. Ale to za mało, żeby myśleć o Europie na wiosnę.
W ogóle żal dupę ściska, że zarząd pozbył się go niedawno. Znakomity piłkarz. Plus dla Legii.


Re: Newsy transferowe - Miko - 02-01-2009 16:35

Ostatnio w mediach dużo się mówi o transferze Semira Stilicia do innego klubu. Wg mnie to najgorsze co może być, Semir czasami w polskiej lidze nie może zagrać 90 minut na pełnych obrotach a co dopiero w Celticu czy w Espanyolu. Pewnie jak przepracuje dobrze zimę/wiosnę to będzie jeszcze większym pożytkiem dla Lecha... i cena wzrośnie.


Re: Newsy transferowe - Lukas - 02-01-2009 18:11

Miko napisał(a):Ostatnio w mediach dużo się mówi o transferze Semira Stilicia do innego klubu. Wg mnie to najgorsze co może być, Semir czasami w polskiej lidze nie może zagrać 90 minut na pełnych obrotach a co dopiero w Celticu czy w Espanyolu. Pewnie jak przepracuje dobrze zimę/wiosnę to będzie jeszcze większym pożytkiem dla Lecha... i cena wzrośnie.
Wg mnie Semirowi chyba trochę sodówka uderzyła do głowy- dobry sezon w Lechu i od razu myśli że będzie w stanie poradzić sobie w Celticu (bo sam Bośniak mówi tylko o tej opcji). Nie jestem przekonany czy ten ,młody jeszcze, zawodnik będzie w stanie tak szybko przeskoczyć i dostosować się do nowych warunków gry w lepszej lidze. Stilic mówił, że chciałby przejeść już teraz, bo za rok Celtic może już go nie chcieć, ale skoro nadal będzie prezentował taki poziom, a nawet się jeszcze bardziej rozwinie to na pewno Strachan czy jakiś inny coach się po niego zgłosi a i cenna będzie odpowiednio lepsza Big Grin


Re: Newsy transferowe - sebos_krk - 03-01-2009 08:50

Lukas napisał(a):Wg mnie Semirowi chyba trochę sodówka uderzyła do głowy
Co mnie nie dziwi, pamiętamy sytuację Kalu Uche. To nie jest polak, więc nic go nie trzyma w Poznaniu. Lech potraktował jako przystanek w karierze, miejsce gdzie będzie można się wybić. Jak tylko dostanie konkretną ofertę to odfrunie bez zawahania.


Re: Newsy transferowe - panopticum - 03-01-2009 10:20

Możliwe że to tylko robienie szumu przez agenta, bo Strachan podobno Šilicia nie widział

Cytat:Nawet jeśli Šemir Štilić marzy o transferze do Celticu Glasgow, na razie może o nim zapomnieć. Lech nie sprzeda go zimą nawet za 4 mln euro. - Nie ma o czym mówić, trener Gordon Strachan nie widział Bośniaka na oczy - mówi szkocki dziennikarz.

O tym, że bośniacki rozgrywający chce odejść z Lecha po niecałym sezonie gry, a jednym z zainteresowanych klubów jest mistrz Szkocji, napisał "Super Express". - Chciałbym odejść już teraz, bo następna oferta z Celticu może się nieprędko pojawić. Zdaję sobie sprawę, że cenią mnie w Poznaniu i chcą, żebym został. Jeżeli jednak Lech się zgodzi, chciałbym odejść już teraz - stwierdził Štilić. Jego agent Miralem Jaganjać dodał, że zrobi wszystko, by przekonać klub do zgody.

Lech nie bierze jednak pod uwagę takiej możliwości. - Zimą nie odejdzie żaden czołowy piłkarz. I nie mają znaczenia pieniądze - mówi prezes Andrzej Kadziński. Lech ma przed sobą lutowy dwumecz w Pucharze UEFA z przeżywającym kryzys Udinese i wcale nie iluzoryczne szanse na awans. Nie chce więc osłabiać zespołu. Zresztą natychmiastowa przeprowadzka Štilicia jest wątpliwa także dlatego, że dwukrotny reprezentant kraju spoza Unii Europejskiej miałby duże problemy z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii.

Dyrektor sportowy Lecha stwierdził zaś na łamach "Polski", że Štilić nie poradziłby sobie na Wyspach. - Semir nie jest jeszcze fizycznie przygotowany do tego transferu. Miał duże kłopoty, by wytrzymać na pełnych obrotach 90 minut w polskiej lidze. A pod tym względem na Wyspach wymagania są dużo większe - stwierdził Pogorzelczyk.

- Celtic poszuka pomocnika w czerwcu, bo wówczas odejdą Sunsuke Nakamura oraz Aiden McGeady. Będzie potrzebował szybkich, silnych pomocników, ale nie przywiązanych do środka pola, tylko potrafiących schodzić na prawą stronę jak ten pierwszy, albo na lewą jak ten drugi. Do Włoch wróci też Massimo Donati - mówi "Gazecie" dziennikarz "Daily Express" Gary Keown.

- W historii z transferem najbardziej prawdopodobna jest cena, bo Celtic raczej nie zapłaci za piłkarza więcej niż 2-3 mln funtów. Ale dziś pytałem o Bośniaka Gordona Strachana i ten nie chciał powiedzieć słowa. Wiadomo tylko, że nawet jeszcze nie widział jego występów i nie wie, jak gra. Celtic zimą raczej nikogo nie kupi. Jeśli już, to wypożyczy. Klub nie zagra przecież na wiosnę nawet w Pucharze UEFA - dodaje Keown.

Štilić oraz tacy piłkarze Lecha jak Hernan Rengifo, Rafał Murawski czy Robert Lewandowski mogą więc myśleć o transferze najwcześniej latem. W Poznaniu zdają sobie sprawę, że po udanym sezonie może być problem z zatrzymaniem gwiazd. I dlatego trwa już sprowadzanie następców. Pośredniczy agencja chorwackich menedżerów Jaganjacia i Danko Dikicia - ta sama, która reprezentuje interesy Štilicia. Lech kupił już chorwackiego pomocnika Gordana Golika i uważanego za wielki talent bośniackiej piłki napastnika Harisa Handžicia. Zdaniem trenera Franciszka Smudy to nie są piłkarze gorsi niż Štilić czy Lewandowski.
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,6117258,Celtic_na_razie_nie_dla_Štilicia.html


Re: Newsy transferowe - Foster - 03-01-2009 13:08

Cytat:Bayern Monachium wygrał wyścig po Ivicę Olicia. Chorwacki napastnik przejdzie do ekipy Mistrza Niemiec na zasadzie wolnego transferu wraz z zakończeniem obecnego sezonu.

- Ustaliliśmy już warunki transferu. Jedyne, czego brakuje, to podpisy na kontrakcie - potwierdził Uli Hoeness, menadżer Bayernu.

O piłkarza HSV poza Bayernem usilnie starały się jeszcze dwa kluby - Juventus Turyn i Valencia.

Z monachijskim klubem Olić zwiąże się trzyletnią umową.
Czyli pewne już jest, że najpóźniej w lecie z Monachium odejdzie Lukas Podolski...


Re: Newsy transferowe - mucha - 03-01-2009 13:29

Foster26 napisał(a):Czyli pewne już jest, że najpóźniej w lecie z Monachium odejdzie Lukas Podolski...

Coś sugerujesz? Tylko nie mów, że widziałbyś Podolskiego w United.


Re: Newsy transferowe - Foster - 03-01-2009 13:41

muszeq napisał(a):Coś sugerujesz? Tylko nie mów, że widziałbyś Podolskiego w United.
Bez przesady, Podolski jest dobrym zawodnikiem, ale chyba nie na tyle by grać w United, a poza tym niby za kogo?
Chodziło mi tylko o to, że tym transferem Bayern daje jakby zielone światło klubom które chcą mieć Niemca w swoim składzie Wink


Re: Newsy transferowe - mucha - 03-01-2009 14:00

Już się bałem Wink Podolski w klubie i reprezentacji to zupełnie inny zawodnik. Jak dla mnie dosyć przeciętny piłkarz. Niech wraca tam skąd przyszedł do Bayernu.


Re: Newsy transferowe - maju - 03-01-2009 17:55

A ja ostatnio czytełem, że Podolskiemu ofertę złożyła ROma, a sam piłkarz chciałby ją przyjąć. Wraz z transferem Olicia do Bayerny myślę, że Bawarczycy nie będą na siłę trzymać Poldiego.

A tymczasem:
Cytat:Juventus Turyn jest coraz bardziej zainteresowany sprowadzeniem Lionela Messiego z Barcelony, a środki na jego pozyskanie chce zdobyć poprzez sprzedaż bramkarza Gianluigiego Buffona - informuje włoski dziennik "Tuttosport".

Arabscy właściciele Manchesteru City od sześciu tygodni głośno informują o swoim zainteresowaniu Gianluigim Buffonem z Juventusu. Jeszcze w listopadzie oferowali piłkarzowi zarobki 250 tysięcy euro tygodniowo, a włoskiemu klubowi byli gotowi zapłacić 75 milionów euro. Wówczas Buffon nie palił się do wyjazdu na Wyspy Brytyjskie, tłumacząc, że jest szczęśliwy w Turynie. Arabowie jednak nie ustępują, podbijają stawkę i są gotowi wyłożyć za włoskiego bramkarza aż 100 milionów euro.
więcej

IMO można to w połowie puścić koło uszu. Ten Tuttosport cały to takie włoskie (trochę mniej bezczelne) wydanie "The Sun". Ale co, jak co, byłaby to szalenie interesująca wymiana wiązana. Tylko niestety naszym rywalom zza miedzy pomogłaby zająć wysokie miejsce, bo obronę właśnie muszą najbardziej w tym celu poprawić.


Re: Newsy transferowe - mucha - 03-01-2009 19:08

Po co wklejasz tu takie idiotyczne newsy? Dam sobie rękę uciąć, że Messi nie przejdzie ani do Juventusu ani nigdzie indziej. On zbyt wiele zawdzięcza Barcelonie, a poza tym czy czegoś mu tam brakuje? Barca to jeden z najlepiej prosperujących klubów piłkarskich na świecie.


Re: Newsy transferowe - Foster - 02-02-2009 14:05

Cytat:Jacek Krzynówek zdążył jednak zmienić klub w zimowym okienku transferowym. W poniedziałek został piłkarzem Hannoveru 96.
W poniedziałek Krzynówek podpisał z Hannoverem umowę do 2010 roku. Z jego sprowadzenia cieszy się trener zespołu, Dieter Hecking. - Jacek świetnie zna Bundesligę, to znakomity piłkarz. znakomicie pasuje do naszego zespołu i będziemy mieli z niego sporo pożytku - oświadczył.
Krzynówek zajmie w hanowerskim zespole miejsce Szabolca Husztiego, którego kupił Zenit Sankt Petersburg. .
Czyli nici z powrotu Krzynówka do Polski... Dobrze, że w końcu udało mu się zmienić klub. Jest to bardzo dobra wiadomość dla rep. Polski, gdyż główne ogniwo naszego zespołu znów będzie regularnie grało Wink


Re: Newsy transferowe - panopticum - 02-02-2009 20:19

No i zamiast Buffona mają Shay`a Givena. Co jest przecież poważnym wzmocnieniem. Taka odważna konkluzja mnie naszła: mamy Arabów za idiotów, którzy myślą że za worki z eurosami mogą sobie kupić parę pęczków piłkarskiej klasy. Oni tymczasem robią sobie niesamowitą reklamę, szastając setkami milionów wirtualnie. Propozycje składali kosmiczne, żadna nie została przyjęta, a o średniaku Premier League jest diablo głośno. Czyli wychodzą tak naprawdę na plus.

A Trzeciak zlamił kolejny raz. Może jakiegoś Hiszpana sprowadzi na otarcie łez.


Re: Newsy transferowe - CyberMU - 19-02-2009 14:20

Z tego co słyszałem to Podolski miał przejść do Koeln jeszcze w tym oknie transferowym.
Nie wiem dokładnie czy przeszedł ale wydaje mi się że tak.
Ktoś wie więcej o nim? <cwaniak>


Re: Newsy transferowe - Tomek91 - 19-02-2009 14:31

Podolski od czerwca będzie ponownie grał w barwach Koeln Wink

<a class="postlink" href="http://www.pilka.pl/podolski-od-czerwca-w-fc-koeln">http://www.pilka.pl/podolski-od-czerwca-w-fc-koeln</a>