Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - maju - 04-05-2009 15:40

@sebos
Hmm, dobrze byłoby objaśnić wszystkim userom o co chodzi z tymi transferami Tongue

Liczba zawodników jest ok Wink IMO 8 to spory limit biorąc pod uwagę, że w zasadzie cała liga grała 5-6 graczami w tym sezonie.

Liga szkocka - ok, holenderska też, ale portugalska? Zdecydowane nie Wink

aaaa i ja proponuję, aby każdy user miał prawo "zachowania" 3-ech grajków z obecnej kadry + 1 grajek, co do którego do końca nie zdecydował, a czas na podjęcie ostatecznej decyzji względem niego będzie miał czas do końca lipca. I wtedy jeśli facet się decyduje na zachowanie tegoż piłkaża to wyrzuca jednego z tej trójki, którą podał wcześniej, jako tą "zaklepaną". Może to co prawda trochę nagmatwać, ale też sprawi, że zabawa będzie lepsza.

I imo powinniśmy grać wszystkie możliwe kolejki. Np jeśli w danym dniu gra tylko Hiszpania to gramy kolejkę, gra Anglia - gramy kolejkę, gra Polska - gramy kolejkę. Po to jest możliwość wybierania zawodników z różnych lig, żeby potem mieć przewagę nad przeciwnikami, a poza tym to uczyni wszystkie ligi równe, bo pamiętamy, jakie były problemy z "angielskimi kolejkami" w kończącym się sezonie.

I dobrze by było do końca maja ustalić regulamin nowych piłkarzyków, bo wiemy z poprzedniego sezonu jak to bywa później z tym regulaminem.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Miko - 04-05-2009 15:55

Tzn problem z kolejkami widzę tylko w tej świątecznej angielskiej.

Każde szanujące forum posiadające PIŁKARZYKI powinno wiedzieć, że nie pieniądze kształtują zabawę, a DRAFT to jest coś na co czekają wszyscy. Taka mekka sezonu, którą raz odwiedzasz.

maju napisał(a):aaaa i ja proponuję, aby każdy user miał prawo "zachowania" 3-ech grajków z obecnej kadry + 1 grajek, co do którego do końca nie zdecydował, a czas na podjęcie ostatecznej decyzji względem niego będzie miał czas do końca lipca.

Właściwie zostawiasz całą żelazną. Moim zdaniem 2 grajków to max, jakich zostawiamy.

maju napisał(a):I dobrze by było do końca maja ustalić regulamin nowych piłkarzyków, bo wiemy z poprzedniego sezonu jak to bywa później z tym regulaminem.

Spokojnie, Foster, Mata i Ja damy radę.

Alternatywą dla szkockiej może Liga Championship...


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Lasq - 04-05-2009 16:04

Przekombinowane z tymi obrońcami. Myślę, że zasady jakie były w obecnym sezonie były w miarę niezłe. Należy je tylko dopracować i będzie git.

Dałoby radę rozegrać pełną ligę jakbyśmy zaczęli od początku sezonu a nie od października jak w tym roku? (Tak wiem, że to zależy od ilości chętnych)

Wycofałem się z piłkarzyków ale w sumie znów bym sobie pograł Big Grin


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Zashi - 04-05-2009 16:35

Dodanie obroncy w formie takiej, ze liczymy ich gole. Tak jak pomocników i napastników. Zwiekszenie liczby graczy w sensie, ze zamiast wyjsciowej trojki, np. czworka (2 napastnikow, pomocnik i obronca).

Dobry pomysł, aby z aktualnego skladu zostawic tylko kilku zawodników. Proponuje 3.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - mlody_unw - 04-05-2009 16:45

Miko napisał(a):Każde szanujące forum posiadające PIŁKARZYKI powinno wiedzieć, że nie pieniądze kształtują zabawę, a DRAFT to jest coś na co czekają wszyscy. Taka mekka sezonu, którą raz odwiedzasz.

Taa ... a jak nie możesz być obecny, albo DRAFT się przedłuża i musisz go opuścić, to grasz z cieciami w drużynie.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 04-05-2009 16:48

mlody_unw napisał(a):Taa ... a jak nie możesz być obecny, albo DRAFT się przedłuża i musisz go opuścić, to grasz z cieciami w drużynie.

Spoko , już moja głowa w tym aby nie doszło do takiej sytuacji Wink


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Miko - 04-05-2009 16:49

mlody_unw napisał(a):Taa ... a jak nie możesz być obecny, albo DRAFT się przedłuża i musisz go opuścić, to grasz z cieciami w drużynie.

To w tym roku dasz mi listę i Ci będę wybierał, pasi? Rok temu wybrałem Paolowi i efekty ładne miał.

fidain napisał(a):Wycofałem się z piłkarzyków ale w sumie znów bym sobie pograł Big Grin

No to dalej, zapisuj sie. ^^


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Lasq - 04-05-2009 17:08

Już się zapisałem Big Grin

Tak btw. to ja jestem przeciw wprowadzaniu transferów. Co prawda sam wymyślałem przed rozgrywkami system transferowy ale teraz po dziewiczym sezonie widzę, że to zły pomysł. Niektórzy mieli problemy z ogarnięciem draftu a co dopiero jakby weszły wirtualne pieniądze, różne limity czasowe na licytacje i inne rzeczy, które były proponowane. Potem byłyby tylko kłótnie, że on kupił zawodnika a ja nie wiedziałem, że jeszcze może mnie przelicytować itd. Draft nie jest zły szczególnie, że ten sezon udowodnił, że pierwsi w drafcie niekoniecznie oznacza pierwsi na koniec rozgrywek.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - maju - 04-05-2009 20:28

No i ja się będę upierał przy fazie play-off na koniec sezonu. IMO dobre byłoby zorganizowanie dwóch grup: W pierwszej grałyby zespoły, które w zeszłym sezonie grały w grupie mistrzowskiej, a w drugiej grupa spadkowa + nowe ekipy. Wszystko zależy od ilości chętnych, ale taki schemat byłby bardzo korzystny. Bo mielibyśmy ligę i dodatkowe emocje, jakie gwarantuje play-off.

Aaaaa i puchar piłkarzyków to imo niepotrzebna bzdura, ale zadecyduje lud Wink


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Foster - 04-05-2009 20:44

Dobra czas przedstawić swoje propozycje Smile Otóż:

1) Uważam, że powinniśmy utworzyć jedną ligę. Nie dzielić tego, tak jak to miało miejsce w poprzedniej edycji

2) Uważam, że z obecnego składu powinno zostać dwóch góra trzech zawodników w danym zespole, resztę dobieramy

3) Jestem za dodaniem jakiś dwóch lig. Holenderska no i niech będzie ta Szkocka

4)
Cytat:w wyjściowej trójce każdy zawodnik jest z innej ligi
jestem jak najbardziej za

5) Jeśli chodzi już o sam mecz to tak: tak jak był gramy 3 zawodników, a do tego chciałbym wprowadzić jednego rezerwowego. Czasem z niewiadomych przyczyn dany zawodnik nie gra., bądź też doznaje kontuzji podczas rozgrzewki...

6) Jeśli chodzi o wybór zawodników, to mimo wszystko coś na wzór DRAFT'u uważam za najlepsze rozwiązanie.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Miko - 04-05-2009 20:47

maju napisał(a):Aaaaa i puchar piłkarzyków to imo niepotrzebna bzdura, ale zadecyduje lud Wink

Maju, spójrz na mufca, to jest jak LIGA MISTRZÓW.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Zashi - 04-05-2009 20:52

maju napisał(a):Aaaaa i puchar piłkarzyków to imo niepotrzebna bzdura, ale zadecyduje lud

Ja akurat jest za pucharem.

Foster26 napisał(a):w wyjściowej trójce każdy zawodnik jest z innej ligi

Pasuje. Jestem za.

Foster26 napisał(a):Jeśli chodzi już o sam mecz to tak: tak jak był gramy 3 zawodników, a do tego chciałbym wprowadzić jednego rezerwowego.

Jestem na nie. Trzeba śledzic historie swoich zawodników Wink To dodaje wiecej pikanterii <jupi>


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Miko - 08-05-2009 18:55

Drodzy menadżerowie!

A co powiecie o transferach między klubami w czasie sezonu?


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Intel - 09-05-2009 13:31

Mi się podoba, ale z drugiej strony trener powinien mieć nosa, trafić zawodników z formą.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 09-05-2009 15:10

Mi się nie podoba , więc nie.

Najpierw zebrać graczy --> ustalić terminarz --> ustalić draft czy co tam będzie --> reszta czyli np. wymiana w trakcie sezonu

najpierw trzeba się tym zając , a jakoś chętnych nie za wielu