Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi na temat Forum - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi na temat Forum (/showthread.php?tid=237)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Zashi - 15-02-2007 17:30

A teraz jeszcze lepsze - forum pokazuje mi ze sa nowe posty w danym dziale - wchodze w niego, a tutaj pokazuje z nowych nie ma Smile

PS. Pejter odpowiedz na GG na moje pytanie z sigiem i userbarem Smile


- Pejter - 15-02-2007 18:49

Zashi napisał(a):forum pokazuje mi ze sa nowe posty w danym dziale - wchodze w niego, a tutaj pokazuje z nowych nie ma

Bo forum pokazuje, że są nowe posty również wtedy, gdy ktoś wyedytuje jakiegoś posta :wink:

A co do siga i userbara to masz przecież pod sobą je.


- ziomo - 15-02-2007 18:54

Mam pytanko.Czemu już nie ma działu Rywale????


- Pejter - 15-02-2007 19:25

Tematy z działu Rywale zostały połączone z tematem "Barclays Premiership" w dziale Rozgrywki, gdyż często rozmowy powielały się i nie było sensu rozmawiać o tym samym w kilku tematach.

Zresztą pytałem o to wcześniej w tym temacie oraz kilku osób na GG :wink:


- Zashi - 15-02-2007 19:26

Pejter napisał(a):A co do siga i userbara to masz przecież pod sobą je.

U Ciebie - u siebie mam kolo siebie Smile

To moge liczyc na podpiedz w sprawie tego co zrobic aby byla linijka przerwy.

I wlasnie - dlaczego nie ma tematu: rywale - mecze i nie tylko - cos takiego


- Wojtek3 - 15-02-2007 19:29

Zashi napisał(a):I wlasnie - dlaczego nie ma tematu: rywale - mecze i nie tylko - cos takiego

Pejter je połączył z Barclays Premiership ! Wink


- Pejter - 15-02-2007 19:37

Zashi napisał(a):U Ciebie - u siebie mam kolo siebie Smile

Wina przeglądarki?

Jeśli u mnie jest to powinno być dobrze u ciebie.


- Zashi - 15-02-2007 19:45

No dobra, ale jest jakis znak aby zrobil zeby byla linia przerwy?

A nie wydaje sie wam ze lepiej jakby nie pokazywalo ze jest nowy post jak ktos edytuje?? troche to glupie..


- Pejter - 15-02-2007 19:48

Zashi napisał(a):No dobra, ale jest jakis znak aby zrobil zeby byla linia przerwy?

Nie wiem, nie bawię się w sygnaturki i tym podobne.

Cytat:A nie wydaje sie wam ze lepiej jakby nie pokazywalo ze jest nowy post jak ktos edytuje?? troche to glupie..

Mi się wydaje, że niekiedy jest to przydatne. Czasami może być zbędne, gdy ktoś dokona np. drobnej korekty, ale może być również dobrą opcją, kiedy ktoś zmieni coś w swoim ostatnim poście i będziemy mogli tę zmianę przeczytać. W końcu jest to nieprzeczytana wiadomość, a taka jest funkcja tej opcji :wink:


- Zashi - 16-02-2007 11:56

Dobra, ale przewaznie kazdy pisze nowego posta chcac dac nowa informacje nawet jak jego akurat jest ostatni w danym temacie. Moga tez o tym zapominac. Moim zdaniem to jest zbedne. Co na to inni??

PS. Jaki dales czas, ze trzeba czytac posta aby stal sie on przeczytany. Bo nieraz nie czytam calych postow aby poczatek i wtedy jest on jako nieprzeczytany.


- Pejter - 23-02-2007 01:03

Przepraszam, że od wczoraj od ok. 20:00 do dziś do około 00:30 forum co jakiś czas było niedostępne. Pracowałem nad czymś ważnym i coś takiego było niestety konieczne. Mam nadzieję, że efekty mojej pracy już niedługo wynagrodzą wam tę drobną niedogodność trwającą 4,5 godziny :wink:


- ziomo - 23-02-2007 10:16

Pejter a dokładnie co masz na myśli jeśli chodzi o te efekty?
:wink:


- Valverde - 23-02-2007 12:02

Pejter napisał(a):Mam nadzieję, że efekty mojej pracy już niedługo wynagrodzą wam tę drobną niedogodność trwającą 4,5 godziny Wink
NIEDŁUGO się dowiesz...


- Pejter - 28-02-2007 21:06

Forum nie działało od wczorajszego wieczora. Na szczęście już wszystko ok. Nie udało mi się jeszcze zidentyfikować przyczyny, ale istnieją podejrzenia, że "ktoś" włamał się do cPanelu i pomieszał coś w ustawieniach...

PRZEPRASZAMY ZA PRZERWÊ W DZIAŁANIU


EDIT 01.03.07 16:10

Teraz powinno już być wszystko dobrze. Moje przypuszczenia jeśli chodzi o potencjalnego hackera okazały się prawdopodobnie błędne i całe szczęście. Powodem problemów było niedopatrzenie techniczne ze strony adminów serwisu webd.pl, na którym mamy serwer. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Wracamy do życia :wink:


- Kuba_^^ - 14-03-2007 21:07

Nie uważacie, że trzeba zrobić mały porządek w dziale o meczach, bo jest pełno tematów niepoblokowanych, a spotkania dawno się odbyły i już każdy miał okazję się na temat meczu wypowiedzieć Wink