Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 06-03-2011 22:44

To chyba samozwańcza rada ligi powinna o tym decydować, od tego jest? Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 06-03-2011 23:02

Dodałem kolejki do końca ligi, co by mi Wiewiór co drugi dzień nie truł dupy. Im szybciej to rozegracie, tym lepiej.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 06-03-2011 23:05

Zrobiłeś to i tak po swojemu Smile a liga mogła się skończyć tydzień przed końcem miesiąca

PANY CZY JESTEŚCIE ZA OKIENKIEM TRANSFEROWYM ? po 1 edycji (jeśli są nadal chętni do gry w 2 edycji) będzie można zmienić klub oczywiście jeśli się dogadacie między sobą kto gdzie i jak ... możliwość startu nowych zespołów co za tym idzie nowych osób Smile jak wszystko będzie wyglądać dogadamy przy ostatnich spotkaniach jakie zostaną do zakończenia sezonu


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 07-03-2011 16:52

Tak, szczególnie, że liga się zapewne trochę wykruszy, bo chęci coraz mniej to i pro uber napierdalacze zostaną bez klubu <hahaha> 2 sezon przyniesie nowego mistrza -----> Bomby!


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 07-03-2011 17:01

Tak, okienko transferowe to świetna idea! Prowadzę już wstępne negocjacje z pewnym klubem, tak więc... <cwaniak> No, w każdym razie wiecie, co mam na myśli. :-D


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 07-03-2011 17:07

Oczywiście, że tak. Okienko to jedyna opcja, abym mógł opuścić klub.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - matys - 07-03-2011 17:28

Kiedy będzie druga edycja?


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 07-03-2011 17:30

Od połowy kwietnia, chyba ze szybciej uda sie skonczyc obecny sezon, w co wątpie.

mucha jakich warunków kontraktu oczekujesz? Bo może byśmy tak małą wymianę zrobili red za muche <niesforny>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 07-03-2011 17:40

mucha napisał(a):Oczywiście, że tak. Okienko to jedyna opcja, abym mógł opuścić klub.

Judasz ! <hahaha> jak Torres uciekasz <rotfl>

będzie okienko w takim razie a na tę chwilę nieoficjalnie i między sobą możecie się dogadywać kto gdzie
Foster napisał(a):red za muche <niesforny> [/size]
nie ;]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 07-03-2011 17:40

Mamy jeszcze czas, zobaczymy jak skończy się dla mnie sezon. Słaba forma = mniejsza cena zakupu i warunki kontraktu :lol: Na razie chciałem tylko sprawdzić czy są w ogóle jacyś chętni Big Grin


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 07-03-2011 18:33

Foster napisał(a):red za muche <niesforny>

Ssij.

A tak poza tym, to chcesz sprzedawać przyszłego króla strzelców? :lol:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - brayoz - 07-03-2011 21:01

Okienko transferowe można wprowadzić, zawsze to jakieś uatrakcyjnienie Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 07-03-2011 21:01

Nawet jakby nie było "oficjalnego okienka" to przecież pewnie doszłoby do jakichś tam zmian w zespołach, a pewnie też powstaną nowe. Wink

I pytanie, czy planujecie jakieś zmiany, urozmaicenia? Nakieruję Was: zwróccie uwagę że hax już się trochę rozbudował od stycznia kiedy to zaczęliśmy ligę. ;-) Na razie skończę na tej sugestii... Smile

Jak dla mnie to ten sezon moglibyśmy szybciej dokończyć poprzez zmniejszenie czasu na rozegranie kolejki, ale domyślam się że rada/Foster tego nie zaakceptuje.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 07-03-2011 21:06

Wróg Arsenalu napisał(a):Jak dla mnie to ten sezon moglibyśmy szybciej dokończyć poprzez zmniejszenie czasu na rozegranie kolejki, ale domyślam się że rada/Foster tego nie zaakceptuje.
I skończymy szybciej.

Kolejka 12,13, 14 - czas na rozegranie spotkań tych kolejek macie do 30 marca, wtedy to też zakończymy pierwszy sezon. Myślę, że większej różnicy to nie zrobi, poza tym i tak większość meczów rozgrywana jest w niedziele wieczorem, więc jednej niedzieli rozegrać 2 mecze, drugiej kolejne dwa i po sprawie.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 07-03-2011 21:23

Foster napisał(a):
Wróg Arsenalu napisał(a):Jak dla mnie to ten sezon moglibyśmy szybciej dokończyć poprzez zmniejszenie czasu na rozegranie kolejki, ale domyślam się że rada/Foster tego nie zaakceptuje.
I skończymy szybciej.

Kolejka 12,13, 14 - czas na rozegranie spotkań tych kolejek macie do 30 marca, wtedy to też zakończymy pierwszy sezon. Myślę, że większej różnicy to nie zrobi, poza tym i tak większość meczów rozgrywana jest w niedziele wieczorem, więc jednej niedzieli rozegrać 2 mecze, drugiej kolejne dwa i po sprawie.

Cały czas o tym mówiłem żeby tak zrobić tylko ,że do 27.03 (niedziela) :mrgreen: