Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - truered - 01-06-2009 19:00

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak, gdzie i czym się w to gra, bo zapisałem się zwabiony wizją sławy, wyników, niebagatelnej gaży i wysokiego kontraktu. Kiedy rusza nowy sezon itd? Bo niezbyt mogę znaleźć to w wątkach dotyczacych "Piłkarzyków".


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 02-06-2009 18:23

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki/pilkarzyki-propozycje-zmian-na-przyszly-sezon-t225-330.html#p71350">pilkarzyki/pilkarzyki-propozycje-zmian-na-przyszly-sezon-t225-330.html#p71350</a><!-- l -->


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Foster - 04-06-2009 17:53

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/post14795.html#p14795">post14795.html#p14795</a><!-- l --> - regulamin
_________________________________

Usunięty został jeden zapis dotyczący pucharu, podpunkt i czyli - Żaden zawodnik wystawiony do meczu ligowego nie może zostać wystawiony do meczu pucharowego w tym samym tygodniu. bo to znacznie by utrudniało grę.
Draft musimy zrobić w najbliższym czasie, gdyż niewykonalne jest zrobienie go po zakończeniu okna.
Obecni gracze, mają możliwość zachowania jednego zawodnika, kto nie chce z tego prawa skorzystać wypowie się w odpowiednim temacie (za chwile takowy utworzę).
Pozostajemy przy tym by w meczowej trójce, na mecze ligowe każdy zawodnik był z innej ligi. Mamy 8 lig, także przy drafcie należy z głową wybierać zawodników by potem nie było płaczu.
Regulamin mamy, jeśli jakiś przeciw jakiemuś punktowi, będzie sprzeciw kilku graczy, wtedy go najwyżej zmieni.
Teraz czas zająć się innymi sprawami...
Za chwile utworzę odpowiednie tematy, w których każdy użytkowani ma obowiązek wpisania się.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - maju - 05-06-2009 12:32

JA dalej będę się upierał przy tym, abyśmy zagrali jak w NBA - dwie ligi i play-offy.

Napisałem to gdzieś wcześniej w innym poście, ale nikt nie opowiedział się za bądź przeciw. Dlatego teraz proponuję, aby ustalić, jak będziemy grali, bo mamy 20-tu graczy, więc potrzebne nam będzie 38 kolejek. Jak wiemy w Holandii, Niemczech czy Polsce tyle weekendów nei mamy, a to spore utrudnienie. Dlatego podzielenie Piłkarzyków na dwie grupy. To znacznie by ułatwiło granie a i dramaturgia byłaby większa ze względu na play-offy, gdzie przegrany odpada.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Miko - 05-06-2009 12:37

Czy ty masz jakieś koszmary z tymi PO? Nie oglądaj tyle NBA to pożyjesz dłużej.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - maju - 05-06-2009 13:06

Ale jak chcesz rozegrać piłkarzyki w 20-zespołowym składzie? Potrzebne nam jest 38 kolejek :!: Skąd wytrzaśniesz te terminy?


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 05-06-2009 13:58

Nie sraj żarem , bo grozi to pożarem :lol:


Będzie jak jest. Tylko Ty chcesz tą zmianę więc zapomnij .


ROZPOCZĘCIE DRAFTU : 01.07.2009 rok godzina 8:00.

Lista osób według kolejności zostanie przygotowana później.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Zashi - 05-06-2009 14:18

Idealny termin... wiekszosc wyjzedza na wakacje lub do pracy... :roll:

Bede probował łapac neta za granica przez WiFi.

Btw. z tego co wyczytalem wczesniej draft bedzie w formie postów i bede miał kilka(nascie) godzin na wybranie, tak?


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 05-06-2009 14:21

Zashi napisał(a):Btw. z tego co wyczytalem wczesniej draft bedzie w formie postów i bede miał kilka(nascie) godzin na wybranie, tak?

tak.

jak masz lepszy termin to go podaj.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Miko - 05-06-2009 14:27

Zashi, ja mogę wybierać za Ciebie :-)


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Zashi - 06-06-2009 12:12

Bede miał mały problem. W tym czasie bede nad morzem. Nie wiem jak tam z netem, ale na 99,(9)% nie bedzie go tam... Moze zostawie komus liste graczy, których chetnie bym u mnie widział, a on w razie czego bedzie mi ich brał Wink


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 06-06-2009 13:19

no i po sprawie.


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Lasq - 11-06-2009 12:19

Niech mi ktoś wytłumaczy dwie sprawy.

1. Czy jeżeli ktoś z zeszłorocznych graczy rezygnuje z zatrzymania zawodnika to automatycznie wskakuje na początek pierwszej kolejki w drafcie i jeśli tak to z jakiej racji?

2. Z jakiej racji od drugiej kolejki wszyscy zeszłoroczni gracze zostali wepchnięci na sam początek? Czemu nie zostali rozlosowani razem z resztą?


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 11-06-2009 12:28

1. Tak. Że tak powiem profity za uczestnictwo w premierowym sezonie.

2. Wg zgłoszeń , kto pierwszy zgłosił się ten będzie pierwszy wybierał etc. Ostateczną kolejność draftu podam wraz z zakończeniem tego wyboru : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki/zostawiasz-zawodnika-czy-zaczynasz-od-zera-t1286.html">pilkarzyki/zostawiasz-zawodnika-czy-zaczynasz-od-zera-t1286.html</a><!-- l -->


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Lasq - 11-06-2009 12:31

Aha, myślałem że było losowanie jak w zeszłym roku.


A są jakieś profity za uczestnictwo w połowie sezonu? :>