Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - Propozycje zmian na przyszły sezon - Mata - 27-06-2009 10:05

jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa to dziś/jutro przedstawię oficjalny terminarz piłkarzyków Wink


Re: Propozycje zmian... - Wróg Arsenalu - 01-07-2009 20:03

Proponuję by któraś osoba z zarządzających zabawą stworzyła temat, a dokładnie jednego posta w którym według lig byli by uszeregowani wybrani już piłkarze. Ułatwiło by to bardzo sprawę.


Re: Propozycje zmian... - Foster - 01-07-2009 20:14

W temacie DRAFT, są wypisani zawodnicy którzy już zostali wybrani, nie będziemy się rozdrabniać na poszczególne ligi Wink


Re: Propozycje zmian... - Wróg Arsenalu - 02-07-2009 11:07

Ale wypisani są według uczestników biorących udział w zabawie, a nie lig. Jak draft będzie już w fazie zaawansowanej w obecnym stanie będzie ciężej, w wykonaniu tego co proponuje łatwiej. Z resztą, obydwa sortowania powinny być, imo.


Re: Propozycje zmian... - Lasq - 02-07-2009 14:17

Pytanie/wątpliwość na temat draftu: Czy mogę wybrać zawodnika spoza wymienionych w regulaminie lig z nadzieją, że do końca okienka transferowego zmieni zespół i będę mógł nim grać? Ktoś kiedyś mówił, że jeśli zawodnik po drafcie zmieni ligę na niegrywalną to gracz ma pecha i nie może nim grać. Teoretycznie powinno to działać też w drugą stronę - tzn. jeśli mamy zawodnika, którym nie możemy grać to jeśli zmieni ligę na grywalną to mamy szczęście i możemy nim grać.

PS. Coś mało kolejek w tym terminarzu Wink Mam nadzieje mata, że nie wymyślasz tego z głowy. To można rozpisać prościutkim skryptem Wink


Re: Propozycje zmian... - Foster - 02-07-2009 14:41

fidain napisał(a):PS. Coś mało kolejek w tym terminarzu Wink Mam nadzieje mata, że nie wymyślasz tego z głowy. To można rozpisać prościutkim skryptem Wink
Jakim? Zrobisz to?

fidain napisał(a):Pytanie/wątpliwość na temat draftu: Czy mogę wybrać zawodnika spoza wymienionych w regulaminie lig z nadzieją, że do końca okienka transferowego zmieni zespół i będę mógł nim grać? Ktoś kiedyś mówił, że jeśli zawodnik po drafcie zmieni ligę na niegrywalną to gracz ma pecha i nie może nim grać. Teoretycznie powinno to działać też w drugą stronę - tzn. jeśli mamy zawodnika, którym nie możemy grać to jeśli zmieni ligę na grywalną to mamy szczęście i możemy nim grać.
Rób jak chcesz... może będziesz miał szczęście Tongue


Re: Propozycje zmian... - Foster - 17-07-2009 18:41

PUCHAR PIŁKARZYKÓW!!!


Zwracam się do Was z pytaniem.
Jak dobrze wiecie puchar będzie rozgrywany co dwa tygodnie. Z racji tego że nie jesteśmy w stanie rozegrać i pucharu i ligi, w weekend będziemy rozgrywać mecz zarówno z ligi jak i z pucharu. Jak dobrze wiecie w lidze wprowadziliśmy taki przepis, że w trójce meczowej każdy zawodnik musi być z innej ligi. Pytanie do Was czy w pucharze robimy tak samo? No i czy zarówno w pucharze jak i w lidze w dany weekend mogą grać Ci sami zawodnicy, czy trzeba wybrać inną "trójkę"?
Ostateczna decyzja zależy od Was, także proszę każde o głos w ankiecie, można również dodać coś od siebie i napisać post Wink


Re: Propozycje zmian... - Miko - 17-07-2009 18:48

Wybrałem drugą opcję, po pierwsze myślę, że pomysł najlepszy.


Cytat:W pucharze musi grać inna "trójka" niż w lidze, bez reguły każdy zawodnik z innej ligi.

W lidze gra ktoś inny, w Pucharze też. Wybieramy cele, aspiracje jak w FMie, a nie że tu i tu, i jeszcze tym samym składem.


Re: Propozycje zmian... - Lasq - 17-07-2009 19:12

Ja tak jak Miko


Re: Propozycje zmian... - Czary - 17-07-2009 19:26

Ja też głosuję na drugą opcje. Jest najlepsza.


Re: Propozycje zmian... - Miko - 17-07-2009 20:01

Wszyscy co głosują, muszą tu napisać, jak głosowali.


Re: Propozycje zmian... - Lasq - 17-07-2009 20:11

Foster26 napisał(a):Ostateczna decyzja zależy od Was, także proszę każde o głos w ankiecie, można również dodać coś od siebie i napisać post Wink

Wasza jednomyślność mnie powala Big Grin

Z drugiej strony opcja Miko jest sensowniejsza bo tak nie wiadomo nawet czy głosowali tylko ludzie biorący udział w zabawie.


Re: Propozycje zmian... - buri - 17-07-2009 20:53

Ja zagłosowałem na "W pucharze może grać ta sama "trójka" co w lidze, bez reguły każdy zawodnik z innej ligi." Po co się ograniczać?

Rozumiem, że ta "trójka" to tzw. "Żelazna Trójka", tak?


Re: Propozycje zmian... - Foster - 17-07-2009 20:58

Żelazna trójka, to trójka zawodników która podasz za parę dni, a podawana jest po to, bo czasem zdarza się tak, że nie jesteś w stanie przed daną kolejką podać składu jaki ma grać.
"Trójka" w tym przypadku co pisałem to 3 zawodnicy którzy będą grali w danym meczu Tongue


Re: Propozycje zmian... - bartez - 17-07-2009 21:08

ja jestem za 4 opcją i na nią właśnie oddałem swój głos.