Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Foster - 12-10-2011 19:28

6 dni 9 h 44 min - 27.10.2018 - śmiem twierdzić iż jest to moja najdłuższa kariera ever w jakimkolwiek managerze. Jestem moim AFC Telford United już w Premier League a zaczynałem od najniższej. Mam ambitny cel, nie spocząć póki nie wygram tym klubem wszystkiego co mogę, jednak może to być bardzo trudne do zrealizowania bo nowy FM tuż tuż, a ostatnio coś bardzo rzadko gram.


Re: CM & FM i managery piłkarskie - atenats - 12-10-2011 19:50

Ja sięgnąłem z Peterborough United za swojej kadencji (2009-2015) po F.A. Cup i Ligę Europejską. Stworzyłem bardzo dobry zespół, który był w stanie ograć każdego w Premier League, ale jak to bywa ligi nie wygrałem( w 2015 roku zająłem 2. miejsce ustępując Arsenalowi). Manchester United przeżywał wtedy kryzys i dostałem ofertę pracy. Przeszedłem do United, zdobywając Premier League(co było moim wirtualnym marzeniem). Nie grałem w tamtym sezonie w LM, więc mogłem skupić się tylko na lidze. Niestety problemy finansowe klubu, wynikające z braku udziału rozgrywek spowodowały bardzo niskie fundusze na transfery. Musiałem więc, jak Busby, postawić na młodych. W tamtym czasie Welbeck był już gwiazdą, która strzelała 40 goli na sezon(tu ciekawostka, bo Welbeck u mnie w grze, kończąc karierę miał dokładnie tyle strzelonych goli, co rozegranych meczy). Eksperymentalne skrzydła oraz boki obrony sprawdziły się. W następnym sezonie zdobyłem dublet, a w następnym po dokonaniu pewnych korekt upragnioną Ligę Mistrzów. Stworzyłem team niepokonany. 3 sezony z rzędu wygrałem Ligę Mistrzów. Ogłosiłem, że odchodzę i w poszukiwaniu wrażeń przeniosłem się do Niemczech. W 2020 roku objąłem rządy w Bayerze Leverkusen. Klub ten grał w Lidze Mistrzów i już w debiutanckim sezonie doszedłem do półfinału. W 2021 roku zdobyłem pierwsze mistrzostwo Niemiec w historii klubu. 3 rok zakończyłem wygraną z Manchesterem United(cóż to był za smutek!!!) w finale CL i zdobyłem 5 raz w karierze LM, lecz już z 2. klubem. W 2024 roku przeprowadziłem się do słonecznej Hiszpanii, gdzie stworzyłem z Realu Madryt prawdziwą maszynę do zabijania, która przerwała świetną passę Barcelony(od 2016 roku zdobywali mistrzostwo) Moja drużyna składała się z większości z zawodników, których już trenowałem. Był więc to mój w całości Real.

W 2025 roku(nie podobała mi się praca w Madrycie. Rozgrywki ograniczały się do ważnych spotkań z czołówką) wróciłem do Peterborough, które zdążyło wyrosnąć na giganta Premier League. Nie wygrało w tamtym czasie ligi, lecz program kształcenia juniorów, oraz ustawienia taktyczne pozostawione przeze mnie utrzymały się przez wiele lat. Wreszcie w 2027 roku wygrałem po raz pierwszy z Peterborough United ligę wyprzedzając ManUnited jedynie lepszym stosunkiem bramkowym.

Wszystko na poziomie trudnym. Piękne wspomnienia mam z tą grą. Dzięki niej większość piłkarzy z "egzotycznych" lig znam z gęby. Choć nie śledzę ligi niemieckiej czy francuskiej dość dokładnie, to kojarzyłem pierwsze jedenastki czy wygląd i pojemność stadionów tych klubów. Po prostu baza danych FIFAM była moją bazą. Dlatego tak trudno mi się rozstać z tą grą i nie chciałbym się zawieść FM-em, bo nie będę miał już pieniędzy na FIFAM, jeśli "to nie będzie to".


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Breakthru - 12-10-2011 20:36

atenats napisał(a):Dlatego tak trudno mi się rozstać z tą grą i nie chciałbym się zawieść FM-em, bo nie będę miał już pieniędzy na FIFAM, jeśli "to nie będzie to".

Przewiń sobie kilka postów wyżej, zamieściłem info o demie FM 2011 albo klikaj tu:http://www.footballmanager.com/demo
Demo waży ok 1GB i pozwala na grę pół roku - to da Ci jakieś pojęcie czy ten typ rozgrywki podpasuje (Pamiętaj, że ligi z dema to nie wszystkie dostępne w wersji pełnej).


Re: CM & FM i managery piłkarskie - panopticum - 13-10-2011 11:37

Ja chciałbym grę gdzie można stosować doping i kupować mecze.


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Guest - 16-10-2011 12:59

Witam! Chciałem zaprosić wszystkie obecne na tym forum osoby do zarejestrowania się i uczestniczenia w szybko rozwijającym się projekcie 'World-FM', który jest forum społecznościowym na temat gry Sports Interactive, pod tytułem Football Manager. Pewnie wiele osób grało w tą grę i wyjaśniać nie trzeba, jednak pozwalam sobie przypomnieć niektórym użytkownikom, co to w ogóle jest. Gra, w której wcielasz się w rolę piłkarskiego managera. Kim jest manager? Osoba, zajmująca się wszystkimi sprawami danego klubu, czyli transfery, wystawianie składu meczowego, ustalanie sztabu szkoleniowego i tak dalej. Wiecie już o czym mówię? To dobrze. Powracając do Naszego projektu. Ostatnio mieliśmy postawiony serwer na silniku MyBB, który był mało stabilny, przez co występowało wiele problemów. Postanowiliśmy zainwestować w coś wydajniejszego i tak padło na IP.B. Silnik oraz szata graficzna przypadła do gustu wszystkim z administracji, więc podjęliśmy ową decyzję. Skład administracyjny został dobrany wobec umiejętności oraz rozwagi, którą podejmuje użytkownik w danej sytuacji. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który może dokonać wszystkiego, na prośbę użytkownika. Mówiąc oczywiście o projekcie. Rozwijamy się najszybciej, jako jedno z for, które istnieją na scenie Football Manager'a. Jak to zobaczyć? Wiele zmian, które zaszły w naszym projekcie w krótkim okresie czasu. Mowa tutaj o pozytywnych, bo negatywnych nie było. Kończąc, zapraszam wszystkich do rejestracji i spędzania czasu z Nami, 'Światem Football Managera'!

http://world-fm.pl/


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Hubson - 17-10-2011 22:32

Niby gram w FMa od wersji 08 ale mam taki problem. Kiedyś na pewnej stronie, wydaje mi się, że był to cmrev.com ale nie jestem pewien znalazłem artykuł poradnik o treningach. Nie chodzi tu o same treningi bo te mam ustawione. Chodzi mi konkretnie o to, jakie atrybuty musi mieć dany trener, żeby ocena jego pracy wynosiła 5 gwiazdek.
np.

Na Strzały składały się z cech takich jak Atak, Technika i bodajże Mentalność ponad 17.

Kiedyś trafiłem na taki rozpis. Nie musi być to koniecznie do wersji 11. Wiadomo, że zmiany w treningach są małe, z resztą chodzi tu o schemat tylko.

I bynajmniej nie chodzi mi o jakieś kalkulatory...


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Foster - 17-10-2011 22:59

Determinacja, motywowanie i poziom dyscypliny + atrybut treningu, którego trener jest specjalistą.


Re: CM & FM i managery piłkarskie - RedLucas - 18-10-2011 05:22

<a class="postlink" href="http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Graj-jak-Barcelona_szkolenie_taktyka_zarzadzanie.html">http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Gr ... zanie.html</a>

Zjeżdżasz sobie niżej i tam masz rozpisany trening Wink


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Hubson - 18-10-2011 10:32

O właśnie o to mi chodziło. Wiedziałem, że to gdzieś jest na cmrevie, ale nie mogłem znajść. Dzięki wielkie :*


Re: CM & FM i managery piłkarskie - kaka - 18-10-2011 12:25

21 października to już pewna data premiery nowego FM-a?


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Jaroldz - 18-10-2011 13:15

kaka napisał(a):21 października to już pewna data premiery nowego FM-a?

Tak Smile


Re: CM & FM i managery piłkarskie - panopticum - 18-10-2011 13:43

Trochę się boję, kolejne tygodnie wyrwane z życia.


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Jaroldz - 18-10-2011 20:42

Buszując po necie natknąłem się na taką stronę, gdzie niby jest wrzucony nowy Football Manager:

<a class="postlink" href="http://loadandjoy.com/publ/football_manager_2012_full_version_download_free/4-1-0-10">http://loadandjoy.com/publ/football_man ... e/4-1-0-10</a>

Jak mówicie, ryzykować i pobrać, czy lepiej się wstrzymać i poczekać parę dni do piątku na pewniejsze wstawki :?:


Re: CM & FM i managery piłkarskie - Hubson - 18-10-2011 22:34

3 dni można poczekać a ryzykować nie ma co


Re: CM & FM i managery piłkarskie - panopticum - 26-10-2011 13:00

Jest crack u skidrowa, tylko FM nie chce mi się zainstalować, sapie że nie ma jakiegoś pliku i odmawia współpracy.