Redcafe.pl - Manchester United Forum
Piłkarzyki - zapisy - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Piłkarzyki - zapisy (/showthread.php?tid=226)

Strony: 1 2 3 4


Re: Piłkarzyki - zapisy - Wróg Arsenalu - 21-08-2008 12:39

radzio napisał(a):No kto nie wybierze ten nie bierze udziału wtedy - proste.
Ale użytkowników musimy mieć już wcześniej ustalonych, dopiero potem będzie można wybierać piłkarzy. Nie może przecież być tak, że powiedzmy jest 22 graczy, 21 wybrało składy, 1 w ogóle nie wchodzi na forum, i potem szukamy jednej osoby która będzie mogła uzupełnić stawkę i wybrać sobie zespół. Będzie to wobec niej nieuczciwe.


Re: Piłkarzyki - zapisy - mucha - 21-08-2008 12:42

To może niech każdy potwierdzi swój udział. Radzio daj jakieś ogłoszenie i niech każdy potwierdzi, bo może być tak jak z Fantasy Premier League. Zapisało się w chuj ludu, a połowa dość regularnie wchodziła na forum.


Re: Piłkarzyki - zapisy - RedLucas - 21-08-2008 19:44

RedLucas
MUFC


Re: Piłkarzyki - zapisy - Olcia937 - 21-08-2008 20:17

Nick: Olcia937
Drużyna: Legioniści


Re: Piłkarzyki - zapisy - Foster - 22-08-2008 13:01

Rafcio (FC Kowno) nie będzie brał udziału w naszej grze (muszeq - powoli bo powli ale odpisują, zostało jeszcze 7 Wink )


Re: Piłkarzyki - zapisy - Energy - 22-08-2008 16:44

Energy
Redarmia

Potwierdź swój udział w odpowiednim temacie.


Re: Piłkarzyki - zapisy - gooral - 23-08-2008 12:32

Gooral
Championi


Re: Piłkarzyki - zapisy - maju - 24-08-2008 20:33

Myślałem, że w piłkarzykach mają brać udział ci, którzy są na forum od dłuższrgo czasu, bądź często się udzielają. Ostatnie 2 usery to boty, które mają na koncie 2 posty (zapis i potwierdzenie).


Re: Piłkarzyki - zapisy - radzio - 24-08-2008 20:42

maju napisał(a):Myślałem, że w piłkarzykach mają brać udział ci, którzy są na forum od dłuższrgo czasu, bądź często się udzielają. Ostatnie 2 usery to boty, które mają na koncie 2 posty (zapis i potwierdzenie).

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/pilkarzyki/pilkarzyki-redcafe-version-t225-135.html#p57150">pilkarzyki/pilkarzyki-redcafe-version-t225-135.html#p57150</a><!-- l -->

Przeczytaj z łaski swojej.


Re: Piłkarzyki - zapisy - badyl_mufc - 25-08-2008 10:46

badyl_mufc
United Poland


Re: Piłkarzyki - zapisy - maju - 25-08-2008 13:36

muszeq napisał(a):Miały brać udział w piłkarzykach osoby udzielające się na forum.

Foster26 napisał(a):Z tej listy należy wykreślić użytkownika Energy, który nie udziela się forum, dotychczas był raz, zapisał się i znikł.
podobnie gooral.

Widocznie nie tylko ja mam takie zdanie.

Cytat:W grze biorą udział osoby które zapisały się, a następnie potwierdziły to w odpowiednim temacie. Osoba biorąca udział w zabawie, która zarejestrowała się na forum niedawno bądź nie udzielała się na forum musi uzyskać akceptację pozostałych graczy (zabezpieczenie przed osobami, które mogą olać grę)
Regulamin mówi sam za siebie, a nie widziałem jakiegoś tematu, w którym ci uczestnicy mogliby uzyskiwać wspomnianą akceptację. Jeśli jest to ten temat, bądź temat "Piłkarzyki - redafe version", to można było od razu o tym wspomnieć. madyl_mufc, gooral i Energy nie powinni IMO w to grać.

PS. regulamin przeczytałem na początku. Zarówno regulamin wymyślony przez Fostera, jak i wymyślony przez ciebie.


Re: Piłkarzyki - zapisy - mucha - 25-08-2008 13:47

Dobra, nie sraj ogniem. Niedługo skończy się termin potwierdzeń i się wywali nowo zarejestrowanych.


Re: Piłkarzyki - zapisy - Zashi - 25-08-2008 15:29

Chyba lepiej miec mniej zawodnikow, ale sprawdzonych :| I na przyklad zrobic tak jak w lidze szkockiej:
Druzyna X gra 4 mecze z druzyna Y: dwa u siebie, dwa na wyjeździe. Oczywiscie gdzie graja dla nas nie ma znaczenia.


Re: Piłkarzyki - zapisy - maju - 25-08-2008 16:36

Myślę, że ten post powinien być w trochęinnym temacie (redcafe version), ale może się nie znam, więc się nie wymądrzam. A co do propozycji: Myślę, że za dużo nas na taki pomysł. W Szkocji jest 12 drużyn. Uczestników w naszych piłkarzykach będzie w najmniej licznym przypadku 20. 8 drużyn to jednak spora różnica.


Re: Piłkarzyki - zapisy - radzio - 26-08-2008 19:37

Zamykam temat ;-) zapisy na sezon 2008/2009 uważam za zamknięte.