Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kartka z historii - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Kartka z historii (/showthread.php?tid=284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Kuba_^^ - 06-11-2006 11:57

W ciągi 20 lat w polskiej lidze jeden klub miałby już 20 trenerów Tongue A tutaj proszę, ten sam szkoleniowiec trenuje klub przez 20 lat. No i jakie zasługi dla zespołu, mnóstwo pucharów i to niektóre bardzo znaczące Smile Był okres, kiedy niektórzy już niechcieli Fergusona na stanowisku trenera MU, ale to profesjonalista i ma jeszcze baaardzo duże zaufanie w klubie.

Sto lat Fergie, trenuj jak najdłużej Diabły :!: :twisted:


- Valverde - 06-11-2006 17:45

Hehe marzyłby mi się taki malutki prezencik w postaci The Treble na 20-lecie pracy Wink Cóż, wspaniała chwila, światowy ewenement. Wczoraj usłyszałem bardzo ładne słowa wypowiedziane podczas magazynu Sport+ : Wyobraża sobie United bez Keano, Beckhama, Ruuda, ale nie wyobraża sobie United bez Sir Alexa.

SIR ALEX FERGUSON :!:


- maryc - 06-11-2006 18:34

Z tego miejsca życzę Ci, Alexie, jak najwięcej zwycięstw w tym sezonie i kto wie, jakiegoś znaczącego trofeum, bo jesteśmy w stanie to osiągnąć, z Toba na czele.

Ja chcę jeszcze raz, ze 20 lat :!: :mrgreen:


- Wojtek3 - 06-11-2006 18:37

Coś pięknego, to już 20 lat, a pomyśleć ze sezon czy dwa temu niektórzy chcieli usunięcia SAF'a z United. Ja sobie nie wyobrażam innego menedżera na tym satnowisku Wink Dzięki Fergie za wszystkie trofea i mama nadzieje, że Liverpool i inne zespoły sobie jeszcze poczekają zanim zdobeda mistrza Wink

SAF :!: ;*


- Zashi - 06-11-2006 20:32

Na ta okazje pasuje piosenka: "20 lat minęło.." - ale nie znam jej :wink:

Kiedy zacząlem kibicowac United SAF juz był, wiec nie wyobrazam sobie Red Devils bez niego. Jesli skonczy kariere trenera (oby za kilkanascie albo i wiecej lat) to na pewno bedzie w jakis sposob zwiazany z klubem.

Sir Alex Ferguson - to brzmi dumnie


- Ciampel - 07-11-2006 16:34

Zashi napisał(a):Na ta okazje pasuje piosenka: "20 lat minęło.." - ale nie znam jej :wink:

A nie 40 przypadkiem? Wink

Fergi'emu życzę dalszych sukcesów i żeby odszedł po sezonie pełnym chwały i zwycięstw. The Treble to pewnie jego marzenie, bo taki prezent na rocznicę - i to jak okrągłą - nie zdarza się często. Trenera mamy znakomitego, trzyma się jednego klubu tyle czasu, co oznacza, że jest do nas przywiązany i wydaje mi się, iż póki nie odwali jeszcze kawałka dobrej roboty, to nie odejdzie nawet pod naciskiem Glazera!

Dzisiaj co mamy? 7 listopada, czyli urodziny Rio! Wszystkie najlepszego również, wielu bramek i kolejnych lat z UNITED. Ferdinand skończył 28 wiosen!


- Zashi - 07-11-2006 19:31

Ciampel napisał(a):
Zashi napisał(a):Na ta okazje pasuje piosenka: "20 lat minęło.." - ale nie znam jej :wink:

A nie 40 przypadkiem? Wink

Czyli przez moja pomylke Sir Alex Ferguson musi pracowac jeszcze 20 lat abym mogl to znowu napisac, oby na tym forum.

Rio wszystkiego naj! Strzelenie hat-tricka z Chelsea... :lol:


- Pejter - 08-11-2006 19:26

<a class="postlink" href="http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtopic.php?p=6492#6492">http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtop ... =6492#6492</a> - zapraszam do tego tematu na rozmowę o Sir Alexie Fergusonie.


- Kuba_^^ - 22-12-2006 18:58

Z okazji zbliżających się świąt (wiadomo jakich Tongue ) chciałbym wszystkim forumowiczom złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby każdy z nas co weekend i co wtorek czy też środę w Lidze Mistrzów cieszył się z wygranej naszego klubu, jakim jest Manchester United oczywiście. A przy okazji dużo zdrowia, szczęścia w życiu i takich tam innych pierdółek Tongue Wesołych Świąt :!:


- Zashi - 23-12-2006 13:56

Ja tazke wszystko zycze zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy :!:


- Red - 24-12-2006 14:58

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY RED

Spełnienia marzen no i sukcesu Man United w tym sezonie Smile


- Seki - 24-12-2006 15:43

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZÊŚLIWEGO NOWEGO ROKU A TAKŻE MNÓSTWO SUKCESÓW I RADOŚCI Z MANCHESTER UNITED ŻYCZY WSZYTSKIM FANOM UNITED - Manchesterowiec Tongue


- Stojkovic - 24-12-2006 17:27

Chciałbym złożyć wam, moi forumowi koledzy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości, spełnienia marzeń, pełnych kieszeni pieniędzy i samych pięknych występów naszych piłkarzy w lidze i pucharach, byśmy wszyscy mogli z dumą i radością wspólnie cieszyć się z kolejnych mistrzostw na koncie Manchesteru United.


- KanT - 24-12-2006 20:20

założylem temat w dziale "o serwisie" przepraszam, bo chyba to nie była słuszna decyzja. Koledzy, zdrowiam, zdrowia i jeszcz raz zwycięstw United :wink: . Kibicom czelsi 2go miejsca w premier league. A wam zycze jeszcze dwoch rzeczy: telewizorka nowego zeby ogladac w swietnej jakosci zwyciestwa MU :wink: i miejsca, które możecie nazwać domem. Ja mam dwa : moje mieszkanko i OT mam nadzieje ze za rok wiecej nas tutaj bedze :wink:


P.S komentujcie w tamtym temacie


- Pejter - 25-12-2006 14:43

KanT napisał(a):P.S komentujcie w tamtym temacie

W tamtym temacie nie będziemy komentować bo jet w złym dziale, poza tym po co zakładać temat, z góry zakładając, że się go usunie?

A więc życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowia, spełnienia marzeń, osiągnięcia zamierzonych celów, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz czego tylko sobie życzycie.