Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze do wszystkich typerów - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Komentarze do wszystkich typerów (/showthread.php?tid=288)



- Farmer16 - 21-08-2006 22:23

Manchesterowiec napisał(a):Nie wiem czy warto typować teraz mecze Liverpoolu i Arsenalu w drugiej kolejce ponieważ te ekipy grają w el. do LM.
Nie chcecie nie typujcie dostosuje się do was, jednak kiedyś te meczenapewno będą rozgrywane i będzie je można napisać wtedy do Klasyfikacji. :wink:


- Aveko - 24-08-2006 11:46

Co to za G.Zabrze i G.Łęczna? :wink:
Górnik prawdziwy jest jeden i nawet w telewizji piszą "Górnik", a tych z lubelszczyzny "Łęczna".


- Kuba_^^ - 24-08-2006 16:11

Masz problem... Po prostu sobie zmieniaj jak Ci nie pasuje, ja zrobiłem podobnie, bo dla mnie nie ma takiego klubu jak "Zawisza S.A.", jest hydrobudowa. Prawdziwy Zawisza jest IV-ligowy.


- Seki - 28-08-2006 10:17

Ledwo sie Mega Typer zaczął, a już o jeden kolejce zapomniałem... eh Tongue


- Valverde - 28-08-2006 12:51

Również tutaj się zjawiam z powodu Mega Typerka, mianowicie chciałem zauważyć, że typowanie eliminacji w Azji mija się z celem Tongue Zapewne większość forumowiczów za wielkiego pojęcia o tym nie ma i trochę punktów na tym stracić można. Lepiej, żeby było mnie meczów do typowania, ale żeby mieć pojęcie o tym, co się typuje, a nie wpisywać cyferki na czuja Tongue


- Grzeho - 28-08-2006 12:59

Valverde napisał(a):Również tutaj się zjawiam z powodu Mega Typerka, mianowicie chciałem zauważyć, że typowanie eliminacji w Azji mija się z celem Tongue Zapewne większość forumowiczów za wielkiego pojęcia o tym nie ma i trochę punktów na tym stracić można. Lepiej, żeby było mnie meczów do typowania, ale żeby mieć pojęcie o tym, co się typuje, a nie wpisywać cyferki na czuja Tongue

Masz racje,nie wiem czy ktos wogule zna jakiegos zawodnika z Kenii czy Nigeru,a poza tym mniejsza liczba meczow do typowania nie pogarsza zabawy, wiec nie trzeba "na siłe" wpychac jakis meczow z Afryki.


- Zashi - 28-08-2006 13:19

Ja jestem za tym aby one byly. Taki maly element. Trzeba miec szczescie. Przeciez wiecie chyba ze np. Nigeria jest lepsza od Nigeru, co?


- Valverde - 28-08-2006 13:40

Niby jest lepsza, ale generalnie większość ludzi ogranicza swą wiedzę do znajomości kilku teoretycznie czołowych reprezentacji. W Europie ma się to inaczej, bo wszyscy wiedzą, czego można spodziewać się po danej reprezentacji, czy są w stanie ograć tych czy tych. Sugerowanie się nazwami w przypadku Azji tudzież Afryki jest bez sensu, zdecydowanie lepiej wytypować mniej zdarzeń, ale być pewnym swoich typów...

A ty Zashi trochę bardziej mógłbyś się przyłożyć do prowadzenia Typera Orange Ekstraklasy...
Terminarz 6. kolejki znacznie się różni od tego, któy podałeś w temacie z typami.

Groclin Grodzisk - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Cracovia Kraków
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Wisła Płock - Widzew Łódź
Korona Kielce - Górnik Łęczna
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Terminarz 6. kolejki, tak gwoli ścisłości.


- Seki - 28-08-2006 16:26

Również rzuciło mi sie w oczy ze terminarz który wrzucił Zashi jest nieprawidłowy... Zashi jak tak duzo gadasz to postaraj sie robic reszte jak należy... taka mała rada Wink


- Zashi - 28-08-2006 20:31

Przepraszam za bledy - wiecej sie (chyba) nie powtorzy. Radze wszystkim poprawic.


- Valverde - 29-08-2006 12:00

Panie Farmer, teraz u pana jest błąd Tongue Brak mi poniedziałkowego meczu Reading - City, wnioskuję o poprawienie tego Wink


- Farmer16 - 29-08-2006 12:45

Valverde napisał(a):Panie Farmer, teraz u pana jest błąd Tongue Brak mi poniedziałkowego meczu Reading - City, wnioskuję o poprawienie tego Wink
Sorry za błąd już poprawiam i jednocześnie mówie, że ci co już zatypowali poprawili to jedno spotkanie. Na Soccerstandzie nawet widnieje błąd. :x


- Diabeł - 29-08-2006 22:25

Ledwo Diabeł wpadł na typerki a juz zaczyna rozdawac karty 8) tak serio fajnie ze ktos to kontynuuje, co do poprawnych typow bierzcie je ze strony profesjonala czy innych bukow. Pozdrawiam


- Pejter - 30-08-2006 13:38

No to wpadaj Diabełku częściej na te typerki oraz na dyskusje do innych tematów. Zapraszamy serdecznie Tongue

A ja na razie jestem zadowolony z moich wyników we wszystkich typerach, mimo że opuściłem jakieś kolejki w ubiegłym tygodniu (np. 2 Premiership). Mam nadzieję, że tak dalej pójdzie. Liczę, że chociaż w jednym typerze będę w trójce i to mi wystarczy :wink:


- Ciampel - 30-08-2006 13:48

No właśnie, również wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w choć jednym typerku. Na razie nic nie obiecuje, ale może uda się znów załatwić bon/bony na zakupy w sklepie CoL, więc jeśli będą one do naszej dyspozycji, na pewno zaopatrzymy je jako nagrodę w którymś z typerów. Żeby było sprawiedliwie, stworzymy jakąś "anonimową" ankietę. Ale to jeszcze nie czas na takie rozmyślania, podałem założenie czysto hipotetyczne, także uprzejmie proszę o nierobienie sobie jeszcze żadnych nadziei Wink