Redcafe.pl - Manchester United Forum
Puchar UEFA - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Puchar UEFA (/showthread.php?tid=574)

Strony: 1 2 3


Re: Puchar UEFA - Lucas - 17-12-2008 17:36

Zashi napisał(a):z patriotycznego obowiazku kibicowania polskiej druzynie na arenie miedzynarodowej
A to istnieje takie coś? :shock: Gdzie to zapisali? W konstytucji czy może jakimś statucie?


Re: Puchar UEFA - dende - 17-12-2008 17:53

Zashi napisał(a):To, ze jestes fanem Legii nie zwalnia z patriotycznego obowiazku kibicowania polskiej druzynie na arenie miedzynarodowej

Przestań. Obowiązkiem patrioty jest kibicowanie reprezentacji Polski, a nie zespołowi wroga


Re: Puchar UEFA - panopticum - 17-12-2008 17:56

True, true. Kiedy Legia brała w dupę z Rosjanami to jakoś nie widziałem "kibicowskiego patriotyzmu" tylko radość że (L) odpadła.


Re: Puchar UEFA - Miko - 17-12-2008 17:59

Radość była, bo znów zagrali słabo więc to tylko mogło cieszyć. Oczywiście gdyby wygrali to byłoby dobrze, bo punkty do rankingu, ale z taką grą, tzn z brakiem pomysłu na grę to niet.


Re: Puchar UEFA - Mata - 17-12-2008 19:12

Miko napisał(a):Radość była, bo znów zagrali słabo więc to tylko mogło cieszyć.

Hmmm zagrali słabo więc odpadli i nie zdobyli tych jakże cennych punktów dla Polski więc czemu niby ja mam emocjonować się lechem , a może nawet go oglądać ? ;>

Szczerze to jak awansują będzie dobrze , a jak odpadną też Tongue


Re: Puchar UEFA - Foster - 18-12-2008 07:17

LECH POZNAŃ!

Udało się! Udało się osiągnąć to o czym marzyli piłkarze i kibice Kolejorza, to o czym pewnie marzyła cała Polska.
Lech zasłużył na ten awans. W każdym meczu był lepszy od swojego przeciwnika ( no prócz CSKA oczywiście) tylko zawsze brakowało troszkę szczęścia. W meczu z Feyenoordem wreszcie udało się wygrać.
Teraz tylko czekać na piątkowe losowanie i prosić los oto by Kolejorz od razu nie musiał grać z zespołem z najwyższej półki Smile


Re: Puchar UEFA - Tomi - 18-12-2008 08:23

Foster26 napisał(a):prosić los oto by Kolejorz od razu nie musiał grać z zespołem z najwyższej półki

Teraz jakiś słabszy zespół, a w 1/8 Milan i ogranie klasowego rywala Big Grin


Re: Puchar UEFA - bartez - 18-12-2008 22:05

Zagrali naprawdę niezły mecz choć razili kibiców nieskutecznością, mieli naprawdę cholernie rozregulowane celowniki ale mniejsza z tym. Rozliczamy ich z tego że udało im się wygrać chociaż 1-0 i zapisać się w kartach historii polskiej piłki, to się liczy najbardziej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z ich gry w tym pucharze, choć wcześniej, w meczu z Nancy mogli wygrać a niestety padł remis 2 do 2.

Co do fazy pucharowej to osobiście wątpię w to aby nasz Kolejorz zdołał pokonać jakikolwiek klub i zdołał awansować do 1/8 finału, wybaczcie ale takie są realia polskiej piłki. Teraz moga trafic na Milan, Wolfsburg, Hamburg, Aston... to są kluby nie do pokonania po prostu, no chyba że bd miali cholernego farta i trafią Metalist Charków lub Sporting Bragę ale to też będą bardzo trudni przeciwnicy. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z ich gry i myślę że awans do 1/16 jest już wielkim sukcesem.


Re: Puchar UEFA - mucha - 18-12-2008 22:10

Przypominam, że o występach Lecha dyskutujemy w temacie: "Polskie drużyny w europejskich pucharach". W tym temacie piszmy ogólnie na temat Pucharu UEFA.