Redcafe.pl - Manchester United Forum
Old Trafford - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Old Trafford (/showthread.php?tid=654)

Strony: 1 2 3 4


Re: Old Trafford - matys - 06-05-2009 14:11

[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/kyoOPy4_GPs[/flash]
Zagorzali kibice, nie ma co :lol:


Re: Old Trafford - maju - 06-05-2009 14:54

Ja mówiłem o moim mieśccie ;]


Re: Old Trafford - dende - 06-05-2009 16:58

truered napisał(a):U nas przy stanie 0:2 kibice juz dawno wcinali by kiełbasy i pili piwo w pubie "Gol" pod stadionem lub gwizdali na swych pupili.

Bez przesady Wink W Polsce też znajdziesz kibiców, którzy w ciężkich momentach jeszcze bardziej przykładają się do dopingu.

E: Chudy wszędzie takich znajdziesz, nie tylko u nas


Re: Old Trafford - Chudy - 06-05-2009 17:18

ale niestety są też tacy, co by naj**** swoich za taki wynik ;/


Re: Old Trafford - Lasq - 06-05-2009 17:24

truered napisał(a):I za to sie kocha angielską piłkę. U nas przy stanie 0:2 kibice juz dawno wcinali by kiełbasy i pili piwo w pubie "Gol" pod stadionem lub gwizdali na swych pupili.

Tak jak wczoraj kibice Arsenalu? :lol:


Re: Old Trafford - matys - 06-08-2009 19:43

United Have Best Attendance In Europe

8-)

Nic tylko rozbudowywać się dalej, pustych miejsc na OT nie uświadczyłby pewnie nawet przy pojemności w okolicach 100k.


Re: Old Trafford - sebos_krk - 06-08-2009 21:54

Na razie to są przejściowe, chwilowe problemy z karnetami. Nie ma aż takiego zainteresowania. Kryzys w oczy zagląda, a i coraz wyższe ceny są średnio atrakcyjne.


Re: Old Trafford - ecko001 - 21-09-2009 22:32

Byłem na Manchester-Lyon w LM i to co usłyszałem przeraziło mnie, 75 tys. osób siedziało ciszej niż 13tys. gdy bylem na Legia-Polonia, do tej pory nie mogę tego zrozumieć, ale tam jest inna kultura w sumie.

//fajnie by było gdybyś dbał o pisownię i interpunkcję - ułatwi to czytanie Twoich postów innym czytelnikom ;-) - radzio

Poprawiłem, bo aż raziło po oczach //matys


Re: Old Trafford - branka - 14-12-2009 22:33

To trochę dziwne, bo ja co byłam na Old Trafford to zawsze było tak głośno, że nie było słychać własnych myśli. U nas sie prymitywnie wyzywa zazwyczaj na meczach, a tam się śpiewa(owszem czasem też nie są to sympatyczne przyśpiewki, ale kultura jest zupełnie inna). Są stadiony gdzie jest atmosfera w Polsce, choć wolę taka jak jest np na siatce niż piłce, ale Old Trafford jest jedyne w swoim rodzaju. Jedyne mecze kiedy jest ciszej to takie, gdzie jest dużo biletów w General sale do kupienia i przychodzą fani, którzy bywają bardzo rzadko na meczach i nie znają tylu pieśni itp.


Re: Old Trafford - Minh - 14-12-2009 22:41

Byłem na Arsenalu w tym roku i się zawiodłem szczerze mówiąc. Przyśpiewka raz na 5 minut. No chyba, że po bramce.

No ale to zrozumiałe, że 70tys gardeł jest trudniej zorganizować niż dajmy na to 13 Wink


Re: Old Trafford - branka - 14-12-2009 22:44

Ale to jest właśnie fajne, że te 70 tys sie umie zmobilizować.

Ja najlepszą atmosferę pamiętam na Tottenham-Liverpool - ale Old Trafford to Old Trafford i zawsze będe się lepiej czuła tam Smile


Re: Old Trafford - paolo - 03-06-2010 17:41

W najbliższą niedzielę, 6 czerwca na Old Trafford rozegrany zostanie mecz charytatywny reprezentacji Anglii z Resztą Świata w ramach Soccer Aid.

manusite napisał(a):W niedzielnym meczu oprócz Shearera zagrają takie gwiazdy jak Teddy Sheringham, David Seaman oraz kilka osobistości niezwiązanych z reprezentacją jak na przykład Robbie Williams. Asystentem managera reprezentacji Anglii będzie za to słynny komik - James "Smithy" Cordon.

W ekipie Reszty Świata swój udział potwierdzili między innymi Jens Lehmann, Zinedine Zidane, Luis Figo, Henrik Larsson czy Ryan Giggs. Oprócz nich zagra kilku słynnych aktorów, piosenkarzy i ludzi z różnych dziedzin sportu, jak chociażby słynny bokser Ricky Hatton.



Re: Old Trafford - panopticum - 12-08-2010 17:58

Nie będzie wuwuzelas na Old Trafford, tak donosi Ben Hibbs na twitterze. To dziennikarz piszący o Manchesterze jakby kto się pytał.


Re: Old Trafford - skomeros - 30-12-2010 17:05

Wie ktoś jaki utwór puszczany jest jak United wychodzi na murawę ?


Re: Old Trafford - Jaroldz - 30-12-2010 17:13

skomeros napisał(a):Wie ktoś jaki utwór puszczany jest jak United wychodzi na murawę ?

Chyba kawałek tego utworu( Bill Conti - Going The Distance):

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=GvQkl7qa6RQ">http://www.youtube.com/watch?v=GvQkl7qa6RQ</a>