Redcafe.pl - Manchester United Forum
Fabio da Silva - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Fabio da Silva (/showthread.php?tid=737)

Strony: 1 2 3 4


Re: Fabio da Silva - Kosma - 17-04-2012 13:43

Gareth Bale? Ktoś uważa, że jemu się będzie chciało wrócić na pozycję obrońcy po tym jak zasmakował hasania na skrzydle?
Jeśli jednak tak, to widziałbym go u nas Smile


Re: Fabio da Silva - Foster - 16-06-2012 14:27

Cytat:Fabio is a promising player and he needs to play. Because of that, Alex Ferguson suggested that he be loaned out to get more experience. He is a sought-after player because he is still young, and we think that his transfer to QPR was the best decision at the time. We received some offers from Germany and Portugal, but he preferred to stay in England to remain in touch with the country's football style and so that he would not have a problem to adapt to it when he returned to United
Choć wolałbym by został i częściej odciążał Evrę, to uważam, że wypożyczenie do QPR będzie dobrym pomysłem. Będzie miał możliwość rozegrania znacznie większej ilości spotkań niż u nas, a to dla niego bardzo ważne. Miejmy nadzieję, że zdrowie będzie również dopisywać i po sezonie Fabio wróci silniejszy i w pełni gotowy do gry w United.


Re: Fabio da Silva - CyberMU - 17-06-2012 21:33

A mi się wydaje, że powinien zostać u nas, a nie być wypożyczony. Moim zdaniem powinien zacząć odciążać, tak jak mówił Foster, Evre i powoli zadamawiać się w pierwszej "11". Evra co raz starszy i duża ilość meczów w sezonie też daje mu się we znaki.


Re: Fabio da Silva - Hubson - 17-06-2012 21:39

To skoro każdy to wie to czemu Fergie robi inaczej??

Coraz częściej mam wrażenie, że Fergie robi na przekór tylko po to, żeby udowodnić, że to on ma rację. Owszem, ma ją bardzo często ale ileż można tak robić?


Re: Fabio da Silva - michal85 - 17-06-2012 21:58

Jeśli chodzi o prowadzenie młodych grajków to nie ma na świecie lepszego fachowca w tym elemencie niż Fergie. W chwili obecnej dla nas, wypożyczenie Fabio być może nie wydaje się najlepszym rozwiąaaniem, ale w dłuższej perspektywie to może być świetny rych dla sameog Fabio i co za tym idzie w niedalekiej przyszłości - dla nas.


Re: Fabio da Silva - Hubson - 17-06-2012 22:07

Wiem. Wiem. Sam pomysł wypożyczenia jest bardzo dobry, tylko akurat teraz kiedy Evra wydaje się, że będzie w stanie grać coraz mniej to Fabio idzie na wypożyczenie. Skoro grał okresowo Fryers to czemu Fabio nie został wcześniej wypożyczony. O to wypożyczenie prosiło się od dobrych 2 sezonów. Chętni na pewno by się znaleźli.

No oby tylko Evra nam się nie połamał, bo to idealny moment kiedy może to zrobić jak nie będziemy mieć zastępcy dla niego.


Re: Fabio da Silva - Kosma - 17-06-2012 22:15

Na moje wypożyczenie Fabia jest jasnym sygnałem, iż kogoś na tę lewą obronę jednak ściągamy. Nie wierzę, że SAF chce orać szósty (?) sezon z rzędu lewą obronę tylko i wyłącznie Evrą.


Re: Fabio da Silva - wicior - 02-07-2012 16:24

Fabio oficjalnie wypożyczony do QPR na przyszły sezon.

http://www.qpr.co.uk/page/NewsDetail/0,,10373~2829655,00.html


Re: Fabio da Silva - Intel - 22-08-2012 17:01

Jak wiadomo, Fabio zmienił tymczasowo barwy klubowe i sezon 2012/13 spędzi w QPR. Na temat jego poczynań w londyńskim klubie dyskutujemy zatem tutaj.



RE: Fabio da Silva - Foster - 24-07-2013 15:46

Fabio wrócił z wypożyczenie z QPR i znów jest członkiem pierwszego zespołu. Temat znów jest otwarty.

Jak oceniacie wypożyczenie drugiego z braci da Silva do QPR? Czy Fabio ma szansę na grę w pierwszym składzie? Czy dorówna bratu?

Zapraszam do dyskusji!



RE: Fabio da Silva - RedLucas - 25-07-2013 10:39

Dużo Fabio w QPR nie oglądałem, ale od dawien dawna jestem zdania, że właśnie od tego sezonu trzeba zacząć na niego mocno stawiać. Niech rotuje się z Evrą, z Rafaelem, a jestem przekonany, że już niedługo będziemy mieli brazylijskie boki obrony na lata!


RE: Fabio da Silva - Foster - 07-10-2013 08:16

Evra po raz kolejny nie stanowi dla rywali żadnej przeszkody. Gubi krycie, nie trzyma pozycji, mówiąc krótko gra po prostu słabo. A tymczasem w drużynie jest Fabio, drugi z braci da Silva, który zdaje się być notorycznie przez Moyes'a pomijany. Dlaczego? Nie mam najmniejszego pojęcia. Fabio uporał się już z problemami zdrowotnymi, przez większość zeszłego sezonu był zdrowy i grał przyzwoicie w fatalnym zespole jakim było QPR.

Nie widzę sensu w wydawaniu milionów w zimę na Baines'a, którego zresztą Everton z pewnością za żadne skarby nie puści. Toffiki grają fajnie i będą walczyć o puchary. My w drużynie mamy zawodnika, który tak naprawdę nigdy nie dostał poważnej szansy, a który może być odpowiednim zawodnikiem na lata.
Pojawiają się głosy (na innych forach), że Fabio na lewej stronie nie, bo jest prawonożny. Przecież Fabio naprawdę dobrze radzi sobie lewą nogą i żadne zagranie nie sprawia mu problemów, to raz. A dwa, swego czasu Lahm (który jest zawodnikiem prawonożnym jak Fabio i podobnie jak Brazylijczyk radzi sobie dobrze lewą nogą) jak grał na lewej obronie to zachwycało się nim pół świata (i chciano go w United).

Martwi mnie, że na chwilę obecną Moyes wyżej stawia Buttnera, który w defensywie grać nie potrafi, a w ofensywie z kolei robi wiele hałasu, z którego nic nie wynika. Jeśli Fabio nie dostanie swojej szansy, a do tego dojdzie Baines to chyba czeka nas rozdzielnie da Silvów, gdyż szkoda by chłopak się marnował siedząc na ławce, skoro w innym, dobrym klubie może być pierwszym wyborem.


RE: Fabio da Silva - Foster - 10-10-2013 15:06

Stało się, Fabio przyznał w wywiadzie, że w styczniu, najpóźniej w lecie będzie chciał odejść. Nie dziwię mu się. W tym wieku jakim jest musi regularnie grać, jeśli chce coś znaczyć w piłkarskim świecie.
Nie pojmuję dlaczego Moyes w ogóle nie stawia na drugiego z braci da Silva. Uparł się na swojego byłego podopiecznego i nie ma mocnych... do tego fakt, że woli wystawić Buttnera na lewym bądź Smallinga czy Jonesa na prawej. Jest to kolejne decyzja Moyes'a, która bardzo mi się nie podoba...

Co mi się w tym wszystkim najbardziej nie podoba to fakt, że Fabio tak naprawdę nigdy nie dostał poważnej szansy na przekonanie wszystkich, że nadaje się do gry w United.


RE: Fabio da Silva - Kosma - 10-10-2013 15:12

To kolejna parodia jest, bo Buttner ani przez chwilę nie wytrzymuje porównania pod każdym względem z Fabianem. Wypożyczenie do QPRu było ok, ale teraz sadzanie da Silvy na ławie, gdy hula to Buttner, to Smalling (który zawodnikiem zacnym jest, ale raczej na stoperze, nie na boku) to jedna z kilku zupełnie niezrozumiałych inicjatyw Moyesa.


RE: Fabio da Silva - Under - 10-10-2013 15:51

Akurat to, że woli Bainesa od Fabio to nic złego bo każdy by wolał, ale też uważam, że Fabio nie dostał w tym zespole prawdziwej szansy. Biorąc pod uwagę, co robi Evra(bo na pewno nie gra w piłkę) to może warto dać chłopakowi 3 mecze z rzędu i potem stwierdzić czy faktycznie jest sens go wypuszczać. W QPR grał przeciętnie, ale tam wszyscy grali przeciętnie.