Redcafe.pl - Manchester United Forum
Grupa C - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Mistrzostwa Świata RPA 2010 (/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Wątek: Grupa C (/showthread.php?tid=885)

Strony: 1 2 3


Re: Grupa C - Czary - 20-06-2010 08:47

danieltwi napisał(a):Anglia coś jak Polska - ostatni mecz o wszystko, liczenie punktów i oczekiwanie na potknięcie rywali, a już myslałem że nie dane mi będzie przeżywać tego ponownie

Jak Anglia wygra ostatni mecz, nie musi czekać i patrzeć na wyniki rywali.


Re: Grupa C - daniel - 20-06-2010 09:29

Czary napisał(a):Jak Anglia wygra ostatni mecz

No właśnie - jak wygra, a przecież faza grupowa miała być tylko formalnością.


Re: Grupa C - panopticum - 21-06-2010 17:36

[Obrazek: yanks.png]


Re: Grupa C - Vego4 - 22-06-2010 21:37

Zbliża się sądny dzień dla Anglii, ostatnia szansa na ucieczkę spod gilotyny rozgoryczenia i smutku. Miało być tak, że ostatni mecz przystąpią na luzie, a tak będzie spięcie niewyobrażalne. Dwa mecze za nimi, i niestety w każdym z nich kopali się w czoło, szkoda, że taki Lamps nie rozgrywa jak w Chelsea, szkoda, że nasz Rooney zapomniał spakować formę do walizki, a zostawił ją w Manchesterze. :? . Oby w tym najważniejszym meczu pokazali prawdziwe oblicze. :/


Re: Grupa C - Lasq - 22-06-2010 23:13

Ja tam nie żałuje, że zostawił formę w Manchesterze. O ile tylko ją znajdzie po powrocie to wszystko ok Smile


Re: Grupa C - Mata - 23-06-2010 13:54

Angole za burtą? Mogą być jaja dziś :o


Re: Grupa C - Tomek91 - 23-06-2010 18:44

Grają dalej, ulga. Skromne 1-0 po akcji graczy, którzy w poprzednim meczu zaczynali na ławce. Oglądałem pierwszą połowę i fajerwerków w ich grze nie było, ale wystarczyło, choć silniejszy rywal mógłbym lepiej wykorzystać indywidualne błędy. Handanovic chyba był w stanie wybronić strzał Defoe, ale nie był to jakiś ogromny błąd.

Obok Anglików wyszła reprezentacja USA, dziś wieczorem poznamy ich rywali.