Redcafe.pl - Manchester United Forum
Tom Cleverley - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Tom Cleverley (/showthread.php?tid=897)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Tom Cleverley - samcro - 16-08-2011 19:02

<a class="postlink" href="http://www.megavideo.com/?v=XLHDTVTO">http://www.megavideo.com/?v=XLHDTVTO</a>


Dokument o Tomie.Świetny


Re: Tom Cleverley - Foster - 16-08-2011 20:08

Nie wiedziałem, że Tom przez pewien czas jako lewy obrońca. Świetny dokument, który powinien zostać pokazany niejednemu młodemu zawodnikowi, żeby wiedział jak należy zapracować na miejsce w pierwszym składzie.


Re: Tom Cleverley - Kwas - 18-08-2011 19:55

Jako klasyczny CM Tom nie występował za często, przynajmniej tak ktoś tu pisał. Skrzydło, AM tak. A widać, że daje radę. I teraz tak, odzywają się głosy jak to Sneijder nie może przyjść i grać na innej pozycji. Jak widać i ten "problem" można przeskoczyć. I teraz odpowiadam na ewentualny atak. Młodemu łatwiej się przestawić, bo nie ma wpojonych pewnych nawyków, nie jest przyzwyczajony. Ok. Tylko trzeba pamiętać, że gracz z bagażem doświadczenia może zrobić to z podobnym skutkiem, co pokazuje przykład Giggs'a, który na dodatek zaczął regularnie zajmować zupełnie inną pozycję.


Re: Tom Cleverley - michal85 - 18-08-2011 21:40

Ja mam tylko jedno "ale"...

Tom słynie z determinacji, z tego ile jest w stanie poświęcić drużynie(przeciwieństwo Sneijdera, na którego zawsze pracowali inni). Dla niego zapieprzanie od bramki do bramki to chleb powszedni, a nie pierwszyzna. A i tak - pomimo tego, że gra w ostatnich tygodniach naprawdę świetnie - musi się jeszcze sporo nauczyć i pewnie z lepszymi rywalami nie będziemy oglądać go póki co w parze z Ando.

Będąc jednym z największych przeciwników transferu Sneijdera powtarzałem niejeden raz, że wcale nie wykluczam, że Holender by się mógł odnaleźć w układance Fergie. Z tymże jak dla mnie to za duże ryzyko.


Re: Tom Cleverley - Kwas - 19-08-2011 15:40

Giggs orłem w defensywie nigdy nie był, a Ferguson ustawiał go w centrum. Ok, co innego sytuacja Sneijdera, co innego Ryan'a, ale jest w tym trochę podobieństwa. Biega po skrzydle i nagle staje się człowiekiem, który ma ten środek trzymać w ryzach, rozdzielać piłki na prawo i lewo, a przy tym kontrolować sytuację. Sneijder to nie leniwiec, który odpuści piłkę. Jeśli trzeba to przyciśnie rywala, wywrze na niego presję.


Re: Tom Cleverley - Jakub T - 29-08-2011 11:09

michal85 napisał(a):pomimo tego, że gra w ostatnich tygodniach naprawdę świetnie - musi się jeszcze sporo nauczyć i pewnie z lepszymi rywalami nie będziemy oglądać go póki co w parze z Ando.
A jednak z Arsenalem zagrał - chociaż, czy wczorajszy Arsenal można nazwać "lepszym rywalem"? :mrgreen: To już zdecydowanie City było godnym przeciwnikiem, a zagrał z nimi znakomicie. Wczoraj aż tak nie błyszczał, ale zdecydowanie na plus!


Re: Tom Cleverley - panopticum - 11-09-2011 16:18

Z twittera:
Cytat:Tom Cleverley has ligament damage but thankfully no fracture. SAF says he will be out for 4 weeks

Uszkodzone więzadło, ale kości całe.


Re: Tom Cleverley - Mubinio - 11-09-2011 16:36

I dobre. Teraz sobie pograją Carrick z Fletcherem, a Tom wróci zapewne jeszcze bardziej zmotywowany i pełen chęci do gry- i to już za miesiąc.


Re: Tom Cleverley - kojot - 11-09-2011 16:42

Uff, spora ulga.


Re: Tom Cleverley - panopticum - 11-09-2011 16:49

Ja myślę, że Ando awansował na wiodącą postać środka pola. To grzech go sadzać na ławę w takiej formie.


Re: Tom Cleverley - Mubinio - 11-09-2011 17:22

panopticum napisał(a):Ja myślę, że Ando awansował na wiodącą postać środka pola. To grzech go sadzać na ławę w takiej formie.

No, no. Miałem na myśli Carricka i Fletchera osobno, a nie w parze w środku pola. Wink


Re: Tom Cleverley - robaldo - 11-09-2011 19:18

Czyli jest spora szansa, że wróci na Liverpool, a opuści z trudniejszych i ważniejszych spotkań Chelsea i Stoke na wyjeździe.


Re: Tom Cleverley - Foster - 01-10-2011 21:15

Nie myślałem, że Tom z miejsca stanie się ważnym zawodnikiem, jednak przy obecnym poziomie naszej drugiej linii dziwne żeby było inaczej. Mam nadzieję, że Cleverley szybko wróci do dobrej dyspozycji sprzed kontuzji, bo jeśli w dalszym ciągu mam oglądać Andersona w obecnej formie to dziękuję bardzo.


Re: Tom Cleverley - Foster - 10-10-2011 18:26

Cytat:Tom Cleverley podpisał nowy, czteroletni kontrakt z Manchesterem United - poinformowała oficjalna strona klubu z Old Trafford. Młody pomocnik "Czerwonych Diabłów" na mocy tej umowy ma zarabiać około 40 tysięcy funtów tygodniowo i pozostanie zawodnikiem mistrza Anglii do końca sezonu 2014/2015.
Świetnie, teraz czekamy na jego powrót na boisko.


Re: Tom Cleverley - kojot - 01-11-2011 17:39

Tomek znów nam wypadł, tym razem mówi się, że na 2 mecze, więc na Sunderland bez niego Sad .