Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Miko - 03-03-2009 16:21

Dobra, majek tu daje Horau'a to ja mówię Gignac! Zastępca Elmandera w TFC stał się teraz najlepszym napastnikiem w Ligue 1. Oczywiście można polemizować, czy tam grają tylko na niego ale po to jest taki napadzior aby go wykorzystywać, to głownie jego skuteczności Tuluza toczy batalię o wicemistrzostwo, bo Lyon ma już mistrzostwo jak zawsze.

W poprzednim sezonie ten Pierrek pomógł utrzymać Tuluzę w lidze m.in.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 03-03-2009 16:38

Kupmy jeszcze Mounira El Hamdaoui, Patricka Helmesa i Artura Wichniarka.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-03-2009 21:12

Cytat:Skrzydłowy Wigan Athletic, Antonio Valencia, podpisze latem kontrakt z Manchesterem United - donosi gazeta "Daily Mail".

Angielska gazeta informuje, że klub z Wigan przestał utrudniać sprawę transferu Ekwadorczyka do Manchesteru United i obecny lider Premier League pozyska latem 23-latka za 5 milionów funtów.
Co o tym panowie sądzicie? 5 mln to w sumie nie dużo, ale czy Valencia jest lepszy niż Nani?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 18-03-2009 21:23

Na pewno ten sezon ma lepszy niż Nani. Osobiście już dawno mówiłem, że potrzeba nam wzmocnień po bokach, więc jesli faktycznie Valencia do nas trafi to tylko się ucieszę. Na zapleczu i tak nikogo dobrego nie mamy na tą pozycję, więc ewentualny transfer skrzydłowego nie utoruje drogi do pierwszej drużyny jakiemuś dobrze rokującemu młodizkowi Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-03-2009 09:08

Jeśli to prawda to ja jestem happy Smile Valencia to naprawdę dobry skrzydłowy, poza tym możliwe, że zmotywowałby Naniego do lepszej gry. Choć z drugiej strony nie wiem, czy to nie za duży kapelusz dla Ekwadorczyka... Wigan, a Manchester United to jednak różnica przynajmniej klasy.

Poza tym ten transfer oznaczałby, że jednak Tosić będzie grajkiem wyłącznie rezerw.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 19-03-2009 12:49

RedLucas napisał(a):Poza tym ten transfer oznaczałby, że jednak Tosić będzie grajkiem wyłącznie rezerw.
A ma papiery na coś więcej? :? Ja u niego nie widzę większych umiejętności niż u Martina, który, jak wiemy dziś jest tylko i wyłącznie nadający się na rezerwy.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-03-2009 15:59

Ale ja nie mówię że ma, tylko nie rozumiem po co w takim razie go sprowadzaliśmy...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rafcio - 19-03-2009 16:03

Cytat:A ma papiery na coś więcej? Ja u niego nie widzę większych umiejętności niż u Martina, który, jak wiemy dziś jest tylko i wyłącznie nadający się na rezerwy.

Moge zapytać GDZIE go oglądałeś?

Na treningach w Manchesterze? Czy tą swoja odważna teorię wysuwasz tylko na podstawie tego jednego czy tam dwóch spotkań w pierwszym składzie?
Mogę rozumieć, że słowa sir Alexa o tym, że będzie gotowy do gry na wyspach dopiero w przyzłym sezonie sa dla Ciebie beż żadnego znaczenia?


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 19-03-2009 16:10

Na podstawie niejednokrotnych skrótów z meczów rezerw... Poza tym w tych meczach w zawodowej piłce, gdy go widziałem, podobała mi się jego gra. Czy to w MU, czy w Rangersach.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 19-03-2009 16:29

Tyle, że Rafcio nie o ocenę umiejętności Martina pytał, tylko Tosica. Ale to taki mały szczegół.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 19-03-2009 17:01

Co do Martina, to po powrocie z wypożyczenia gra na prawdę bardzo dobrze dobrze, jest jednym z najlepszych zawodników grających w rezerwach, kto wie może jeszcze jakiś nagły zwrot w jego karierze? Szkoda, że sezon jest już w decydującej fazie, tak można by postawić na Martina i zobaczyć jak to z nim jest.

Jeśli zaś chodzi o Tosica to na razie musimy poczekać. Zaliczył dwa krótkie epizody w pierwszym składzie, teraz sobie pyka w rezerwach. Zobaczymy co to z nim jeszcze będzie. Jednak ja, zresztą nie tylko ja większe nadzieję wiąże z tym drugim, Ljajiczem.

Valencia - dobry, szybki skrzydłowy, ograny już w Anglii, również w meczu z nami prezentował się dobrze. 5 mln to nie jest dużo, nadmiaru skrzydłowych nie mamy, jakiś młodych talentów nie posiadamy ....

Zapraszam do głosowanie w ankiecie, mile widziany również komentarz na ten temat.



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 19-03-2009 17:37

W ankiecie zagłosowałem na napastnika. Miałem problem: napastnik czy srzydłowy, ale po krótkim namyśle postawiłem na napadziora. W końcu jeśli się uprzemy to na skrzyło mamy 6 zawodników (Ronaldo, Park, Nani, Giggs, Tosic, Fletcher), z czego pięciu to nominalni skrzydłowi, choć Giggs ostatnio epiej prezentuje się w środku niż na boku. Jeśli tylko Nani powróci do dyspozycji sprzed sezonu to tu tragedii nie ma. Gorzej z atakiem. Roo i Berbatov to na dzień dzisiejszy pierwszy garnitur, a dalej długo nic i dopiero teraz trafiamy na Teveza i Welbecka (nieprzypadkowo umieściłem ich w jednym szeregu).

Ktoś mi powie: jeśli Naniemu dajesz szansę w przyszłym sezonie na powrót do dyspozycji sprzed roku to i Tevezowi powinieneś też dać. Tylko, że Tevez w odróżnieniu od Naniego dostał kilka szans więcej i to nie tylko w meczach o FA Cup i Carling Cup. I Nani nie zawsze w tym sezonie był bezproduktywny. Zaliczył kilka niezłych spotkań, a Tevez może ze 3...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 19-03-2009 18:48

Trochę czasu zastanawiałem się którą opcję wybrać- wahałem się miedzy skrzydłowym a opcją bez żadnych wzmocnień, ale zaznaczyłem jednak skrzydłowego.
Inne pozycje są wg mnie bardzo dobrze obsadzone:
- bramka: VDS to pewniak a Foster zdaje się być pewnym bramkarzem, który będzie w stanie zastąpić Holendra
- obrona: wszystko w jak najlepszym porządku- środek najlepszy na świecie+Evans do tego, a na bokach Evra (ze zmiennikiem O'Shea czy też Fabio) i Neville (o ile zdrowy+ Brown czy Rafael no i wraca Simpson)
- pomoc: w środku to mamy niezły przepych, bo wystarczy wspomnieć tylko Scholesa, Carricka, Andersona, Fletchera czy Hargreavesa, ale na bokach tak wesoło nie jest: Ronaldo z Parkiem jedynie nieźle trzymają poziom, Nani w tym sezonie słabiutko, a nie wiadomo też co będzie z Tosiciem :roll:
A taki Valencia myślę że byłby dobrym wzmocnieniem, już w tym sezonie pokazuje że jest zawodnikiem godnym uwagi: szybki, dobry technicznie z mocnym strzałem i do tego cena niewygórowana. Jeśli SAF uważa że jest potrzebny to pewnie go zobaczymy na OT


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - sebos_krk - 19-03-2009 20:03

maju napisał(a):W ankiecie zagłosowałem na napastnika.
Roo i Berbatov to na dzień dzisiejszy pierwszy garnitur, a dalej długo nic i dopiero teraz trafiamy na Teveza i Welbecka (nieprzypadkowo umieściłem ich w jednym szeregu).
A gdzież nam jest potrzebny napastnik? Mamy trzech klasowych napadziorów (Co to za pomysł z ustawieniem Teveza w jednym szeregu z Welbeckiem), do tego mamy obiecującego w/w Dannego, który i tak często biega po skrzydle, bo w pierwszej linii nie ma dla niego miejsca. To gdzie tu jeszcze kogoś sprowadzać. Dodajmy do tego jeszcze mogącego zagrać w ataku Ronaldo oraz wypożyczonego Campbella i wychodzi całkiem spora grupka napastników.
Ja głosuję na skrzydłowego, bo jeśli już ktoś by się przydał to właśnie alternatywa dla Parka czy Naniego. O Giggsie zapomnijmy, bo to jeden z jego ostatnim sezonów i tak na dobrą sprawę kupno skrzydłowego stanie się priorytetem.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kula - 05-04-2009 08:40

A jeszcze jest Manucho i włoski młodziak szalejący w rezerwach, Welbeck moim zdaniem odejdzie przed początkiem kolejnego sezonu w ramach corocznego wietrzenia składu.

Przychylam się do zdania sebos'a, a perspektywa Riberego na skrzydle jest tak kusząca, że nie wypada o tym myśleć.