Redcafe.pl - Manchester United Forum
Jakiej muzyki słuchacie? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Wątek: Jakiej muzyki słuchacie? (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Szymcio - 23-07-2011 00:29

panopticum napisał(a):Tego Co Złe w Polskiej Muzyce

A co jest na twojej liście Tego Co Dobre w Polskiej Muzyce? Oprócz Kultu, bo to zdążyłem zapamiętać.
Tak z ciekawości pytam.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - panopticum - 23-07-2011 09:17

Tak na szybko i bez zbędnego filozofowania: T. Love, Dezerter, Nagły Atak Spawacza, Łona, Mariusz Lubomski. Nie słucham za wiele polskiej muzyki. Cenię jeszcze Dick4Dick, czy Acid Drinkers, ale nie słuchałem za wiele.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Tomassen - 23-07-2011 09:20

panopticum napisał(a):A co do Dżemu, to chuj mnie strzela jak słyszę. Za każdym razem jak słyszę "Wehikuł czasu", "Whisky", "Victorię".

Takich oklepanych kawałków to i ja nie lubię słuchać.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - panopticum - 23-07-2011 11:58

Ale mnie irytuje sama barwa głosu Riedla i sposób w jaki śpiewa.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Tomassen - 23-07-2011 13:42

Śpiewał. Już nie zaśpiewa. Dla Ciebie dobrze, dla mnie niestety. Ja go podziwiam za barwę i sposób śpiewu, w dodatku biorąc pod uwagę, że nigdy nie pobierał żadnych lekcji wokalnych.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Hubson - 23-07-2011 13:51

Tzn. wiecie rozmowa była o popie. Ta muzyka teraz nic nie przechowuje.
Dla mnie muzyka z najwiekszym sensem jest metal i rap aczkolwiek blizej mi i to bardzo do rapu. Poporstu rzeczy z tym zwiazane czyli ubior, graffiti i taniec jest czyms co zawsze bylo dla mnie czyms niezwyklym i dzialo bardzo mocno na moje wrazenia estetyczne. Poprostu lubie muzyke z sensem. Jednak lubie posluchac pojedynczych utworow Czerwonych czy Elektrycznych Gitar, Lady Pank, Perfectu czy Lombardu. Pojedyncze piosenki kazdemu sie zdarzaja wybitne, nawet Grupie Operacyjnej, Dodzie czy Tedemu. To samo sie ma z metalem. NIe lubie darcia sie do mikrofonu ale potrafie docenic kawalki, ktore maja odpowiedni klimat. Tutaj mowie np o Lonely Day, Nothing alse matters, Wake me up when sept. ends czy Don't Cry.

Ja tam cenie max O.S.T.R. ego glownie za to jakim jest czlowiekiem. A plytami tymi "teoretycznie gorszymi" tylko udowadnia swoją klasę. Inni jak Eldo czy chociażby Trzeci Wymiar też max trzymają poziom. Zwłaszcza ekipa z Wałbrzycha. Progres niesamowity zaliczyli. Ogólnie rap ale tylko polski, ponieważ amerykański rap to inne problemy są i nic z niego nie rozumiem ani nie wynoszę. Dlatego też zrezygnowałem z tegorocznego hiphopkempa, a miałem w planach jechać.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - rav10 - 23-07-2011 15:33

Dick4Dick to klasa sama w sobie. Pokazali to na Openerze, gdzie dali zajebisty koncert. Zdecydowanie jedni z lepszych w Polsce.
Piosneke Shakiry czy innego chujostwo po prostu nie trawię. Tekst tego chłamu byłbym w stanie napisać i ja, bo połowa piosenki to"Waka, waka eee, Waka waka, eee..."


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Foster - 23-07-2011 15:35

Cytat:Piosneke Shakiry czy innego chujostwo po prostu nie trawię. Tekst tego chłamu byłbym w stanie napisać i ja, bo połowa piosenki to"Waka, waka eee, Waka waka, eee..."
E tam fajnie tańczy.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - mucha - 23-07-2011 15:36

I co z tego? Muzyka to nie sam tekst. Akurat piosenki Shakiry są bardzo przyjemne i łatwo wpadają w ucho Wink


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - panopticum - 23-07-2011 16:05

Shakira ma fajny głos.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Czary - 23-07-2011 16:24

...ale chujowego chłopaka.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Hubson - 23-07-2011 16:24

Fajnie tańczy...
Plotka głosi, że wycięła sobie żebro na potrzeby teledysku She Wolf.

Co jak co ale to już jest przesada.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - panopticum - 23-07-2011 16:28

No przesada. Nie powinno się powtarzać chujowych plotek.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - Tomassen - 23-07-2011 18:35

Hubercik napisał(a):Ja tam cenie max O.S.T.R. ego glownie za to jakim jest czlowiekiem.

O.S.T.R. to człowiek, którego osobiście bardzo cenię, jego muzykę jeszcze bardziej. Sam fakt, że gość jest absolwentem Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, czyni z niego nie byle kogo. A motywy jazzowe, które wykorzystuje w swoich kompozycjach, to miód dla ucha <3

Hubercik napisał(a):Tutaj mowie np o Lonely Day, Nothing alse matters, Wake me up when sept. ends czy Don't Cry.

Średnio to metal, co wymieniłeś, ale mniej-więcej rozumiem, o czym mówisz Wink Z zaznaczeniem, że nie trawię Green Day (tu powinna być emotka typu <rzygi>)

mucha napisał(a):są bardzo przyjemne i łatwo wpadają w ucho Wink

No i to niekoniecznie musi być plus. Muzyka dla mas.


Re: Jakiej muzyki słuchacie? - CyberMU - 23-07-2011 18:36

panopticum napisał(a):No przesada. Nie powinno się powtarzać chujowych plotek.

:lol: <hahaha>



Hubercik napisał(a):chociażby Trzeci Wymiar też max trzymają poziom. Zwłaszcza ekipa z Wałbrzycha. Progres niesamowity zaliczyli.


A słyszałem, że sie rozpadł Trzeci Wymiar. :? Ale fakt 3W rap dobry robili/robia. Jak już ktoś podsunał temat HH czy też muzyki rap to lubie, np.: Tedego, Gurala albo w ostatnim czasie WuWunia :twisted:

Lubie też posłuchac kawalkow metalowych lub rockowych. Wink
Cenie sobie np.: Metallice z tym, że to chyba nie jest czysty metal... Bodajże trasch czy tresch coś takiego mi sie wydaje.
Dobrze graja też kapele takie jak SUM 41 czy Three Days Grace, o. :oops: