Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze do wszystkich typerów - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Komentarze do wszystkich typerów (/showthread.php?tid=288)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


- WoLaK - 16-12-2007 20:49

Jutro z ranca przed szkola podlicze all.Juz sobie budzik na 8 nastawilem Big Grin


DONE !!!


- bela - 17-12-2007 22:22

MMm patrze ze juz sporo pkt macie ;p Ale co to dla mnie ;p do konca sezonu i tak nagrody beda moje xD :wink:


- WoLaK - 21-12-2007 13:57

Jezeli ktos wyjezdza na swieta i nie bedzie mial okazji wrzucic typow na czas to jest mozliwosc wyslania ich mi na PW,tak jak to uczynil reason.

Zeby nie robic wam i mi zamieszania postanowilem,ze mecze,ktore beda rozgrywane 26,27,29,30 Grudnia oraz 1 i 2 Stycznia beda traktowane jako jedna kolejka.

Rozklad meczow dostepny jest tutaj : <a class="postlink" href="http://www.premierleague.com/page/FixturesResults/0,,12306,00.html">http://www.premierleague.com/page/Fixtu ... 06,00.html</a>
Klikamy na By month


- Pejter - 21-12-2007 15:06

WoLaK napisał(a):Zeby nie robic wam i mi zamieszania postanowilem,ze mecze,ktore beda rozgrywane 26,27,29,30 Grudnia oraz 1 i 2 Stycznia beda traktowane jako jedna kolejka.

Żartujesz chyba? Przecież zanim zatypujesz jakiś mecz przydałoby się chyba wiedziec o wynikach poprzedniej kolejki, w jakiej zespół jest formie, itd. Zła decyzja moim zdaniem.


- WoLaK - 21-12-2007 15:10

No dobrze skoro nie pasuje to podziele to na 3 kolejki:
26,27
29,30
1,2
Myslalem,ze w swieta ludzie wyjezdzaja to bedzie latwiej i wygodniej zatypowac wszystko,bo moze nie byc czasu.

Zreszta nikt by Ci nie bronil dopisac typow nastpnej kolejki pozniej Smile


- Pejter - 21-12-2007 15:13

No, tak już jest dużo lepiej.

A kto chce to może zatypowac wszystko od razu, co?


- WoLaK - 21-12-2007 16:14

No pewnie.
Tak zrobil reason,ktory wyslal mi wszystkie typy na PW,poniewaz bedzie mial ograniczony dostep do Internetu.


- Wojtek3 - 22-12-2007 09:08

WoLaK napisał(a):No pewnie.
Tak zrobil reason,ktory wyslal mi wszystkie typy na PW,poniewaz bedzie mial ograniczony dostep do Internetu.

Tylko zauwaz, ze w typerze chodzi o regularnosc bycia na forum, Wolak wiem, ze masz dobre serce i dajesz szanse wszystkim rowno, ale jak podam Ci wszystkie typy do konca sezonu i co wtedy. Nie powinno Cie obchodzic czy swieta czy nie ale Ty prowadzisz, najlepiej zacznij juz podawac jakies typy na Boxing Day zeby kazdy zdarzyl.

zaga - za pozno dajesz typy do Mega Typera, jesli mecze z poprzedniej kolejki jeszcze sie nie skonczyly nie zaszkodzi jak podasz w ich trakcie juz nastepna kolejke, wtedy zdarza wszyscy.

Zashi - najlepeij podlicz juz mega i daj nowa kolejke zeby wszyscy zdarzyli na luty, nie zczkeja z tym w nieskonoczonosc.

Dziekuje.


- zaga92 - 22-12-2007 09:23

Cytat:zaga - za pozno dajesz typy do Mega Typera, jesli mecze z poprzedniej kolejki jeszcze sie nie skonczyly nie zaszkodzi jak podasz w ich trakcie juz nastepna kolejke, wtedy zdarza wszyscy.

Dobra spoko, przyznaje ze w czwartek troche przysnalem :oops: To sie juz nie powtorzy.


- Skull - 22-12-2007 11:23

Fajnie by było przynajmniej co drugą kolejke zobaczyc tabele generalną ..... :roll:


- zaga92 - 22-12-2007 12:00

Skull napisał(a):Fajnie by było przynajmniej co drugą kolejke zobaczyc tabele generalną .....

skull, ale o co biega. Przeciez generalka jest bez UEFY.


- Wojtek3 - 22-12-2007 12:19

Skull nie narzekaj, kazdy ma szkole, laske, prace. Wyluzuj. :wink:


- Skull - 22-12-2007 13:57

WhatARocket napisał(a):Skull nie narzekaj, kazdy ma szkole, laske, prace. Wyluzuj. :wink:

bla ,bla ,bla :roll: No gdy komuś brakuje czasu to rozumiem ,ale często widze że ktoś z prowadzących kilka razy dziennie ma wolną chwile by cos na forum napisac,więc gdyby pojawiła się tabelka to było by super :wink: Nie mówie że zawsze są zaległosci ,ale bywa że tabela pojawia sie po kilku kolejkach dopiero,a ja lubie wiedziec na czym stoje 8)

Oczywiscie bez obrazy chłopaki,bo samo prowadzenie i liczenie wszystkiego zajmuje troche czasu,no ale jak już sie za to wzieliście to trzeba od was wymagac tego i tego :wink:


- Wojtek3 - 23-12-2007 15:06

Skull napisał(a):
WhatARocket napisał(a):Skull nie narzekaj, kazdy ma szkole, laske, prace. Wyluzuj. :wink:

bla ,bla ,bla :roll: No gdy komuś brakuje czasu to rozumiem ,ale często widze że ktoś z prowadzących kilka razy dziennie ma wolną chwile by cos na forum napisac,więc gdyby pojawiła się tabelka to było by super :wink: Nie mówie że zawsze są zaległosci ,ale bywa że tabela pojawia sie po kilku kolejkach dopiero,a ja lubie wiedziec na czym stoje 8)

Oczywiscie bez obrazy chłopaki,bo samo prowadzenie i liczenie wszystkiego zajmuje troche czasu,no ale jak już sie za to wzieliście to trzeba od was wymagac tego i tego :wink:

Chyba sobie nie zdajesz sprawy ile liczenie i robienie klasyfikacji zajmuje czasu, ale typera nigdy nie prowadziles wiec nie wiesz Wink nie chce sie klocic, ale ja prowadzacych rozumiem, tym bardziej, ze jak ktos sie np intensywnie uczy.


- Skull - 23-12-2007 18:40

WhatARocket napisał(a):Chyba sobie nie zdajesz sprawy ile liczenie i robienie klasyfikacji zajmuje czasu, ale typera nigdy nie prowadziles wiec nie wiesz

No domyślam się że sporo czasu...

WhatARocket napisał(a):nie chce sie klocic, ale ja prowadzacych rozumiem

No w końcu sam jesteś prowadzącym :roll:

WhatARocket napisał(a):tym bardziej, ze jak ktos sie np intensywnie uczy.

Rozumiem,ale dla mnie to żadne wytłumaczenie :wink:
Skoro ktoś nie ma czasu to po co sie bierze że prowadzenie?
Zreszta nie wymagam podliczania co kolejke,ale co drugą by sie zdało...