Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Hubson - 31-12-2011 13:40

A ja moim Saint-Ettiene mimo zdobycia Pucharu Francji, Pucharu UEFA i tytułu najlepszego trenera we Francji nie mogę się ruszyć stamtąd. Najchętniej odszedłbym do Włoch ale wybierają trenerów o dużo mniejszych sukcesach niż moich. Ostatnio Remi Garde odszedł do innego klubu. Zgłosiłem się do pracy i wciąż mi mówią, że jestem zbyt słaby. I wybierają gościa, którego drużyna w tym sezonie kiedy ja byłem 4 zajęła miejsce 10. Paranoja. Pominąwszy fakt, że ustalili minimalny cel jako awans do Pucharu Mistrzów czyli 3 miejsce bo Francja zdobyła to jedno miejsce extra w trakcie gry. Szkoda tylko, że w poprzednich sezonach dostawałem chociaż te 4-7 mln a teraz tylko 300 tys. na transfery. Przynajmniej budżet płacowy pozwalał na modyfikację i sprzedaż 2 zawodników też trochę pomogła. Diarra z Realu u mnie gra, Di Maria został na lodzie przez United w wieku 29 lat. Byłby extra ale jak chłop chciał 100 tys. to nara. Poszedł do Interu. A co do Francji jeszcze to najlepsze, że z Lyonem w ogóle mi nie szło a po zmianie trenera od razu z nimi wygrałem. Może go wyjebią w środku sezonu to w końcu będę mógł walczyć o mistrzostwo i odejść z tej beznadziejnej ligi.

Gibson, którego zatrudniłem po wygaśnięciu kontraktu w wieku 26 lat zakończył karierę, a szkoda bo był dobrym jak na moją drużynę pomocnikiem. Jol dość dobrze sobie radzi jak coach United. A Gaitan u mnie wart jest 3 mln ledwo i słabo się prezentuje w Juventusie. Zawodnika, którego dobrze jest wyjąć to przynajmniej w 2011 był Yaya Sanogo.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - panopticum - 31-12-2011 14:52

Gnoją Cię, bo jesteś Polakiem. Ja mam to samo. Polscy trenerzy mają chyba gorszą opinię niż zawodnicy. Nic to:

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy
Będą przed nami na baczność stać,
Ręka nie zadrży jak liść osiki,
Gdy będziem w głupie mordy prać."


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Hubson - 31-12-2011 16:22

Noo to ja im jeszcze pokażę Wink


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Breakthru - 15-01-2012 12:25

Jakiś czas temu zrobiłem i wysłałem paru osobom, excellowy kalkulator umiejętności trenera. Wczoraj rozpieprzyło mi wszystkie partycje wraz z zawartością, więc byłbym wdzięczny gdyby któraś z osób, która go ma mi go podesłała, bo nie chce mi się z tym pitolić od nowa.

BTW testował go ktoś na FM12? Działa poprawnie?

Z góry dzięki.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Foster - 15-01-2012 13:49

Ja mam go w domu chyba na stacjonarnym, także jeśli nikt Ci go wcześniej nie podeśle to odezwij się do mnie w przyszły weekend Wink

Swoją przygodę z FM12 rozpocząłem PSG. Jest po pierwszym sezonie, w którym wygrałem wszystko co możliwe na krajowym podwórku a w LE odpadłem w ćwierćfinale z Leverkusen które ostatecznie wygrało cały turniej.
Co do zawodników. Gameiro i Nene :shock: Ten pierwszy ponad 40 bramek we wszystkich rozgrywkach, a drugi ponad 20 bramek i ponad 20 asyst.

Przed I sezonem przeprowadziłem parę transferów: Frank Beria, Yaya Sanogo, Sven Bender, Etienne Capoue, Maxwell na wypożyczenie, dos Santos również. W zimie jeszcze Toby Alderweireld doszedł do tego.

Przed drugim sezonie Joa Moutinho za 6 mln :o, Alex Sandro z Porto, wykupiłem też Maxwella i dos Santosa. Do tego za free przyszli Rene Adler, van Niesterlooy i dwóch młodych perspektywicznych z Barcelony: Martin Montoya i Marc Muniesa.

W między czasie posprowadzałem trochę młodych zawodników i będą bacznie obserwował jak się rozwijają. Jak z któregoś jakiś kozak wyrośnie to będę pisał.

A byłbym zapomniał. Jako, że w drużynie nie miałem zmiennika dla Pastore to wziąłem młodzika - Abdallach Yaisien. Świetny chłopak, w samej lidze w 26 meczach 5 bramek i 13 asyst, przy średniej 7,23. Świetnie się rozwija. Na początku gry wart był lekko ponad 1 mln. Teraz już jego wartość wynosi 4,5 mln. Jeśli potrzebujecie w drużynie AM i jesteście w stanie go wyciągnąć z PSG to sie nawet nie zastanawiajcie.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Breakthru - 17-01-2012 12:50

Dzięki Foster za chęci ale mnie oświeciło, że skoro wysyłałem, to mam załącznik w wysłanych :plask: , tak, że już nie potrzebuję.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Jaroldz - 16-03-2012 14:16

Ktoś wie może skąd można pobrać patch aktualizujący składy po zimowym oknie transferowym :?: Wczoraj szukałem i znalazłem tylko patch do pobrania przez steam, a ta opcja odpada.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - mat.ka - 16-03-2012 14:33

Składy z 12 lutego br.
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM12-Update-Packs-by-pr0.html

Poczytaj komenty pod artykułem, bo niekoniecznie działa.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Jaroldz - 16-03-2012 14:48

mat.ka napisał(a):Składy z 12 lutego br.
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM12-Update-Packs-by-pr0.html

Poczytaj komenty pod artykułem, bo niekoniecznie działa.

Ten pobrałem i zainstalowałem, ale mi nie działa. Chodzi mi o ten patch: <a class="postlink" href="http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Patch-12_2-wydany_.html">http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc ... dany_.html</a>

Ale dzięki za pomoc Wink


Re: CM & FM, managery piłkarskie - slayer - 25-03-2012 13:44

Jak wyglada sprawa z lamaniem zabezpieczen w tym roku? By zagrac, trzeba miec FM´a od skidrowa i cracka. Teraz wyszedl nowy patch, i do niego trza tez cracka? Skad to cudo wziasc? Bo cos nie moge znalezc. Mam zamiar niedlugo zaczac pykac w FM´a, a te zabezpieczenia mnie gobia.


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Lasq - 26-03-2012 17:30

Najłatwiej kupić Smile


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Kosma - 26-03-2012 22:58

Lasq napisał(a):Najłatwiej kupić Smile
Cracka?


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Lasq - 26-03-2012 23:06

Hackera, i kazać mu złamać zabezpieczenia


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Foster - 10-04-2012 19:17

W sumie dość dawno zacząłem karierę Tottenhamem, ale potem jakoś w ogóle nie grałem i dopiero ostatnio znów wróciłem do grania. Jestem po pierwszym sezonie, w którym wygrałem ligę (bodaj 3 pkt przewagi nad City, najlepszy atak i razem z City najlepsza obrona), puchar ligi angielskiej i ligę europejską.

Gra się bardzo fajnie, bo na początku jest naprawdę sporo kasy i można fajnie się zająć przebudową zespołu.
Kto do mnie trafił? Przed sezon Aly Cssokho, Toby Alderweireld, Nicolás Otamendi, Fernando (środkowy pomocnik, z jakiegoś brazylijskiego zespołu), Yaya Sanogo no i najważniejszy transfer - Hulk. Udało mi się wyprosić zarząd by się zajęli negocjacjami i się udało. W zimowym okienku dokupiłem jeszcze Ryana Shawcrossa i Andre Ayew.

Hulk i Bale :shock: przekozaki, obaj skończyli sezon z średnią na poziomie ponad 7,50, mnóstwo asyst i bramek z ich strony. Naprawdę gdy grałem tak, że miałem jednego po jednej a drugiego po drugie to naprawdę wyglądało to świetnie.

Teraz przed drugim sezonie za darmo ściągnąłęm Adlera, Bertoolaciego z Romy, a do tego kupiłem ter Steigena z Niemiec i Doumbie CSKA - bo Adebayor chciał tygodniówkę na poziomie 150 tys . na co ja zgodzić się nie chciałem, a mogłem go mieć za raptem 4 mln. Mogłem też mieć Teveza, który był do wzięcia za 9 mln, ale sytuacja podobna jak z Bayorem, a do tego niechęć do zawodnika pozostaje nawet w grze.

Muszę też się pochwalić, że udało mi się fajnie niektórych zawodników sprzedać, Kaboul poszedł za 8 mln do Niemiec, Bassong także, Parkek za 7,5 do Villy, za Ruska na początku też ładną kase dostałem, Gomesa też opyliłem chyba za 5 mln.

Ten cały Coulibali - ten młody talent co jest w Kogutach, coś słabo mi się rozwijał, był moim 3 napastnikiem, ale jak grał to grał słabo, do tego trafiły mu się dwie dłuższe kontuzje przez co się nie rozwinął. Wysłałem go teraz do League 1 z nadzieję, że coś tam pogra i się trochę odbuduje. A póki co nr 3 u mnie jest Defoe, którego wrócił z wypożyczenia z Lyonu, a nikt go nie chciał ode mnie kupić, to przedłużmy z nim kontrakt bo za rok mu wygasał, dzięki czemu mam bardzo fajną alternatywę w razie kontuzji.

Szczerze powiem, że mocna przeszarżowałem w pierwszy roku z kasą, przez co klub pod koniec sezonu był sporo na minusie, do tego stopnia że anulowali mi rozbudowę bazy treningowej i akademii młodzieżowej. Po sezonie trochę kasy za ligę i LE wpłynęło, jednak od zarządu i tak dostałem ledwo 6 mln na transfery, no ale na szczęście udało mi się dobrze sprzedać zawodników, dzięki czemu znów mogłem trochę wydać i jeszcze mi został 10 mln Smile

Tak przy okazji, macie jakiś klub godny polecenia? Bo jak znam życie to Kogutami skończę grać po następnym sezonie, obojętnie jaka liga Smile


Re: CM & FM, managery piłkarskie - Kosma - 10-04-2012 22:40

Dobra, pytanie od kompletnego laika.

Czy do starszych wersji tychże menadżerów (tudzież: tegoż menadżera), powiedzmy 2009, da się ściągnąć coś, co zaktualizowałoby składy na dzień dzisiejszy?