Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 22-04-2011 23:33

Kris1908 napisał(a):Jeśli po głosowaniu będzie remis, to wówczas obserwator decyduje, który z remisujących dostanie nagrodę.
Nawet nie tyle co decyduje, a po prostu jeśli już po oddaniu głosu przez obserwatora będzie dalej remis, to Graczem Playstation zostaje ten, na którego głosował właśnie obserwator.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 23-04-2011 14:43

Wróg Arsenalu napisał(a):
Kris1908 napisał(a):Jeśli po głosowaniu będzie remis, to wówczas obserwator decyduje, który z remisujących dostanie nagrodę.
Nawet nie tyle co decyduje, a po prostu jeśli już po oddaniu głosu przez obserwatora będzie dalej remis, to Graczem Playstation zostaje ten, na którego głosował właśnie obserwator.

Nie, bo może być tak, że będzie sytuacja X-3, Y-3, Z-1, a obserwator zagłosował właśnie na Z. I wtedy bez sensu, żeby wygrywał Z. Obserwator musi wybrać pomiędzy X i Y.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 23-04-2011 15:46

A racja, o tym nie pomyślałem. Big Grin


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 23-04-2011 21:47

Taka moje jedna propozycja/sugestia. Skoro hax oferuje nam możliwość nagrywania meczów, to wypadałoby z tego skorzystać. Dlatego też uważam, że obserwator do swoich obowiązków powinien dołączyć nagrywanie meczu. Widzę, tez że jest możliwość dodania tych powtórek w terminarzu i wtedy jak ktoś chce może sobie pooglądać jak inni grają.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 23-04-2011 22:04

Najgorszy dzien w mojej karierze haxowicza. Gratulacje dla Orlow. Nasza pierwsza porazka od 18 spotkan ligowych i pierwszy tez mecz bez bramki wiec innym uczestnikom ligi radze sie nie podpalac ;( Robie sobie przerwe na przewietrzenie umyslu.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 23-04-2011 22:08

Oj tam w 1. edycji też w pewnym meczu nie strzeliliście bramki (w regulaminowym czasie gry). Tongue
Ukryty tekst:
[Obrazek: 10qa1wi.gif]
kluczowe interwencje Tongue



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 23-04-2011 22:08

Daj spokój, każdy z nas ponosi taką samą winę za porażkę. My też żeśmy zjebali kilka dobrych okazji, jakbyśmy strzelili, to byśmy nie przegrali - proste.

Nie ma co się przejmować, jedna porażka nic nie zmienia Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 23-04-2011 22:09

sebos_krk napisał(a):Najgorszy dzien w mojej karierze haxowicza. Gratulacje dla Orlow. Nasza pierwsza porazka od 18 spotkan ligowych i pierwszy tez mecz bez bramki wiec innym uczestnikom ligi radze sie nie podpalac ;( Robie sobie przerwe na przewietrzenie umyslu.

No masz, źle się dzieje z sebosem, już nawet nie zważa na znaki interpunkcyjne. Pod żadnym pozorem nie dawajcie mu żyletek.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 23-04-2011 22:28

Mogliśmy coś przegrać w 1 edycji przynajmniej nie było by takiego halo :-D - nareszcie przestaną nas wszyscy stawiać przed meczem w roli faworyta może skończy się też "autobusowanie" bramki :mrgreen: a będzie grany fajny wesoły futbol z jednej i drugiej strony
Ja się takiego pozytywu po tym spotkaniu doszukałem ;] Gratuluje Redowi drugiej bramki i kapitalnej interwencji - Adis


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 24-04-2011 12:39

Jedno niewłaściwe kliknięcie X-a nie zatrzyma Jogi Bonito ;]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 24-04-2011 21:54

Muszka, powoli oswajaj się z myślą, że króla to Ty nie obronisz <niesforny>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 24-04-2011 21:55

:/ Teraz nie będę mógł spać po nocach.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 24-04-2011 21:58

Tak też myślałem, ale zdecydowałem, że lepiej Cię uświadomić.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 25-04-2011 11:32

Proszę o nagranie spotkania 5 kolejki PWP - Pijani


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 25-04-2011 11:46

a może mi ktoś powiedzieć, w czym się później te nagrania odtwarza?