Redcafe.pl - Manchester United Forum
Patrice Evra - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Patrice Evra (/showthread.php?tid=303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Kuba_^^ - 03-05-2007 14:57

Ciampel napisał(a):Patrice, widzimy się w Champions League za sezon.

Spokojnie, jeszcze jest liga angielska i FA Cup 8)

Ogólnie występy w Lidze Mistrzów można zaliczyć do udanych, nie zagrał we wszystkich meczach ze względu na kontuzje, ale gdy już występował pokazywał na co go stać.


- Ciampel - 20-09-2007 09:28

Evra w ofensywie ponownie bardzo groźny, jednak z tyłu nieco gorzej. Sporting większość akcji przeprowadzał środkiem, z kolei kiedy zdecydował się na rozciągnięcie gry, piłka zazwyczaj leciała po flance Evry. Portugalczycy musieli dokładnie przeanalizować nasze ostatnie potyczki, gdzie Evra śmigał na skrzydle, no i pewnie wysnuli hipotezę o ofensywnych zapędach Francuza. Jak się okazało, słuszną - na szczęście na posterunku byli jeszcze inni defensorzy Wink


- Ciampel - 23-10-2007 22:02

Evra jeszcze na godzinę przed meczem był wpisany w protokole meczowym jako lewy obrońca, ale niespodziewanie zagrał tam ostatecznie O'Shea, który z kolei miał pierwotnie śmigać w środku, co potem czynił Fletcher. Oby uraz Francuza załapany prawdopodobnie na rozgrzewce nie okazał się zbyt poważny, bo futbol prezentowany przez Patrice'a może się ostatnimi czasy podobać.


- Maro11 - 18-12-2007 11:53

Wstyd przyznac ale chciałem Evre po jego paru spotkaniach sprzedac, facet jednak ma charakter , dobrze przepracowal okres przygotowawczy, nabrał na masie i sile a teraz nie wyobrazam sobie naszej jedynastki bez niego, jest fenomenalny. w ofensywie jest nieporawdopodobny, w defensywie coraz lepszy(z liverpoolem klasa)

Musimy znalesc sobie jeszcze 2 evre na prawe skrzydło bo wes to pare klas nizej.


- bela - 18-12-2007 15:39

Mało który zawodnik po przejściu do Premiership gra bardzo dobrze - Evry to także się tyczyło - Nie wiem czy pamiętacie jak wyglądał gdy przechodził do Diabłów a jak wygląda teraz ;D - Widać ze bardzo mocno pracował fizycznie i to teraz jest widać


- zaga92 - 18-12-2007 15:57

Cytat:Widać ze bardzo mocno pracował fizycznie i to teraz jest widać

Evra podczas meczu jest praktycznie wszedzie. Potrafi udac sie pod pole karne rywala i za chwile wrocic i odebrac pilke przeciwnikowi pod nasz bramka. Wcale nie zaluje, ze Heinze odszedl.


- ManUtd rlz !!! - 19-12-2007 11:56

zaga92 napisał(a):Wcale nie zaluje, ze Heinze odszedl.

I tu sie całkowicie zgadzam Evra jak dlamnie jest 10 razy lepszy od Heinze i ma nie podważalną pozycje w drużynie Smile


- Valverde - 03-02-2008 00:17

Patrice wygląda ostatnio bardzo słabo, widać ogromne zmęczenie - brak szybkości, polotu. Niestety, z przerwą może być ciężko - nie ma zmiennika, poza tym przed nami derby, FA Cup z Arsenalem, a po FA mecz z Lyonem na wyjeździe... Może Ferg zluzuje go trochę na treningach, może jakiś dzień wolnego? Wiem, wiem, nie można się z nikim obchodzić jak z jajkiem, ale przed nami 3 mecze o wyjątkowo wielkim znaczeniu, a świeżości brak.


- Maro11 - 03-02-2008 02:25

Evra to nie maszyna, wyglada na przemeczonego fizycznie a przy takim czyms nie mozna grac dobrze. w tamtym sezonie Heinze grał chyba tyle samo meczy co Evra albo i wiecej o ile pamietam .
Brakuje zmiennika dla Evry , dlatego zaluje ze Miki ma kontuzje bo facet na lewej gra przyzwoicie, dodatkowo evra bylby wypoczety i gralby lepiej, przeciez wiemy jak gral na poczartku sezonu. Boje sie ze kryzys chwycie Ronaldo i naszych napstnikow i w tym widze problem, bo nie wiem ile mozna jechac na 2 napastnikach? miesiac dwa ale nie cały sezon, premiership poszła do gory i mistrzostwa z Ruudem czy forlanem bysmy juz nie wygrali, dlatego jestem wkurwiony na sahe na maxa.

Dla Evry odpoczynek, niech zagra Oshea bo z City bedziemy strona dominujaca, nie widze innej mozliwosci.


- Ciampel - 03-02-2008 09:27

Maro11 napisał(a):Dla Evry odpoczynek, niech zagra Oshea bo z City bedziemy strona dominujaca, nie widze innej mozliwosci.

Evra jest zawieszony za kartki na derby, któreś tam przewinienie popełnił w spotkaniu ze Spurs w FA Cup i taką informację można było usłyszeć od komentatorów. Raczej to prawda, tylko pytanie, skąd odpoczynek dopiero w trzecim kolejnym spotkaniu... W każdym razie przyda mu się chwila wytchnienia.


- Kuba_^^ - 03-02-2008 11:39

Problem z tym zmiennikiem dla Evry, bo O'Shea gra jeszcze gorzej. Teraz zdecydowanie przydałby się Silvestre, bo na skrzydle nie gra już tak słabo jak w środku. Przydałby się odpoczynek Evrze, to nie ulega wątpliwościom, no ale kto ma za niego na tej flance grać? :?


- Skull - 03-02-2008 14:30

Kuba_^^ napisał(a):Problem z tym zmiennikiem dla Evry

No to jest duży problem ,Evra w tym sezonie grał bardzo równo i na przyzwoitym poziomie,ale w tych kilku ostatnich spotkaniach już nie wyrabia ,z City nie zagra ,mam nadzieje że Oshea sobie poradzi (wkoncu zaczynal na tej pozycji)

Kuba_^^ napisał(a):przydałby się Silvestre, bo na skrzydle nie gra już tak słabo jak w środku

Na skrzydle notowal całkiem dobre występy ,ale w środku to juz wielka kaszana ,niewiem czemu Miki zawsze marzył o grze w środku skoro to nie była jego mocna strona :roll:


- Maciek - 03-02-2008 16:29

Osobiście nie zauważyłem tego przemęczenia u Evry, może powinienem się lepiej przyjrzeć, nie wiem. O przemęczeniu Vidića jakoś nie bardzo mówicie, a przecież Nemanja zagrał z Tottenhamem już zupełnie słabo, chyba najgorszy mecz w sezonie


- Skull - 03-02-2008 16:46

Maciek napisał(a):Osobiście nie zauważyłem tego przemęczenia u Evry, może powinienem się lepiej przyjrzeć, nie wiem.

W kilku ostatnich spotkaniach zagrał słabo ,więc można spekulowac że spowodowane jest to przemęczeniem lub poprostu jakas zniżka formy.

Maciek napisał(a):Nemanja zagrał z Tottenhamem już zupełnie słabo, chyba najgorszy mecz w sezonie

Nie mówimy ,a przynajmnie ja nie mówie o tym bo to pojedynczy "gorszy dzien" ,gdy w nastepnych spotkaniach dalej bedzie grał słabo ,bedzie można sie zastanowiac czy to przemęczenie czy cos innego.


- Marek - 03-02-2008 16:50

Maciek, nie zartuj, albo powaznie przyjrzyj sie jego grze w meczach od Tottenhamu w FA Cup, bo zdaje sie od tego momentu zaczel sie nazwe to 'kryzys' (kryzys zbyt mocno powiedziane, ale wiedzie o co mi chodzi :wink: ) Evry. Brakuje mu juz tej dynamiki i polotu. Pamietam jeszcze kilka/kilkanascie kolejek temu Pat gral jakby na dwoch pozycjach na raz (lewy pomocnik i obronca) - czesto zastepowal na skrzydle Giggsa i bral sie za dosrodkowania i rozgrywanie akcji na lewej flance. Oczywiscie wiem, ze taka jest jego rola, jednak wtedy robil to wrecz czesciej niz nominalny lewy pomocnik - Giggs. Brak u Evry juz tego polotu, ktory go charakteryzowal przez caly sezon. Oczywiscie Patrice trzyma poziom, ale gra znacznie gorzej w porownaniu do poczatku sezonu. Czestsze bledy, brak rajdow na skrzydle (w takiej ilosci w jakiej mialy one miejsce na poczatku rozgrywek) i coraz slabsza postawa w defensywie - patrz Spurs w FA Cup.

Szczesciem w nieszczesciu jest zawieszenie Evry za kartki i wymuszony odpoczynek od gry w meczu z Citizens. Moze to byc troche malo by w pelni odzyskac swiezosc, ale na mecze z Arsenalem i Lyonem, powinien byc w lepszej dyspozycji niz w ostatnich meczach :wink: .