Redcafe.pl - Manchester United Forum
Oceń osobę powyżej - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Oceń osobę powyżej (/showthread.php?tid=52)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: Oceń osobę powyżej - bartez - 01-02-2008 15:25

Czaplak

Nick - bodajże od nazwiska
Av - Ole Gunnar jeżeli się nie mylę Wink świetny były napastnik, teraz trener napastników ( legenda )
user - jeden z najbardziej szanowanych userów na DP , bardzo dużo i mądrze pisał


Re: Oceń osobę powyżej - MU_fan - 01-02-2008 16:40

Stefan

nick - zapewne od imienia, cóż mało twórczy, choć jak się w tej kwestii nie powinienem wypowiadaćTongue, nie podoba mi się
av - Becks, brzydki
user - nie pamiętam go z FDP, choć tam też chyba pisał, tu także niczym szczególnym się nie wyróżnił, neutral


Re: Oceń osobę powyżej - ring0 - 01-02-2008 17:03

ryjek

av - no co, zwykła koszulka united.
user - nie, nie i jeszcze raz nie. Jest dziwny i konfliktowy, jak sie uprze swojego zdania to choćby pawlo go 3 razy zbluzgał to zdania nie zmieni. Jeszcze z czasów dp go pamiętam, zdania nie zmieniłem.

//tylko nie zaczynajcie na tym forum wojenki, która zaczęła się gdzie indziej ;-) - radzio


Re: Oceń osobę powyżej - Michelle - 01-02-2008 17:12

Ringo

nick: fajny, wpada w ucho Wink
avatar - Chester! Podoba się, nie tylko ze względu na osobę widoczną na nim Wink
user - wielki fan Linkin Parku (za co już ma u mnie gwarantowanego plusa Big Grin), gadaliśmy kilka razy. Ogólnie zrobił wrażenie fajnego chłopaka. Na plus Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Czaplak - 01-02-2008 18:00

Michelle

Nick - wpada w ucho, przyjazny Wink
Avantar - brak, a szkoda.
User - Kojarze tylko z tekstów na redlogu, bardzo ciekawych, na plus oczywiście.


Re: Oceń osobę powyżej - Futbolowa - 01-02-2008 23:35

Czaplak

Nick: śmieszny Tongue
Av: bardzo ładny i dobrze wykonany.
User: jeden z takich... wyższopółkowych? Tzn. dobrze wygadanych i mądrze prawiących, o! Smile


Re: Oceń osobę powyżej - Czaplak - 02-02-2008 23:03

Futbolowa

Nick - Jakoś ciepło się kojarzy Big Grin
Av: Najwspanialsza "7" Premiership.
User: Fajnie pisze, ma pojęcie o piłce kopanej, to już 3 dziewczyna na tej stronie 8-)


Re: Oceń osobę powyżej - mucha - 02-02-2008 23:10

Czaplak:

Nick: wiadomo, z czaplą się kojarzy Wink
Av: George Best, fajny, choć widziałem lepsze
User: Na DP miał status wielkiego znawcy, na FDP niczym nie zabłysnął choć kilka postów miał, i w końcu na redlogu bardzo fajne posty, widać, że ma spore pojęcie o piłce, takich ludzi tutaj trzeba, dużo wiedzących o naszym klubie Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Czaplak - 03-02-2008 21:50

muszeq

Nick - a mi z muchą kojarzy Wink
AV - Fajny nawet koteczek mrauu 8-) hehe
User - Wydaje się być w porządku Wink , na DP mniej się go "widziałem" za to na FDP sporo piszę, wiele ciekawych postów, teraz spotykamy się na Redlogu, myślę że będzie przyjemnie.


Re: Oceń osobę powyżej - MU_fan - 03-02-2008 22:13

Adaś

nick - od nazwiska, którego tutaj z grzeczności nie napiszę
av - the BEST!
user - z Adasiem znam się od dawna (niedługo stuknie nam 2 rocznicaTongue), można powiedzieć, że to z nim najbardziej się zaprzyjaźniłem z całej familii kibiców United, praktycznie co dzień konwersujemy na gadu, nie tylko na tematy związane z United i z piłką nożną, mamy spore szanse spotkanie się w realu (może do tego dojdzie już na wakacjach;]), ogólnie spoko gość, MEGA PLUS, pozdro Adasiu;]


Re: Oceń osobę powyżej - Anirin - 04-02-2008 21:48

Pogromca

Nick - Aż się boję trochę... :oops:

Avatar - Podobywowuje mi się. Smile Alan fajny typ był. Szkoda, że nie gra już z nami, ale cóż... Avatarek ładnie wykonany, jedyne co mi się średnio podoba to ten napis... Nie wiem czemu, ale coś jest z nim leciuteńko nie teges. Wink

Podpis - Standard. Wink

User - Hmmm, nie rozmawialiśmy dużo na GG (o ile w ogóle rozmawialiśmy ;o), ale z samych postów mogę wywnioskować, że nasz drogi pan administrator potrafi pisać sensownie, mądrze i przyjemnie. Wink Posiada wiedzę o United i wie jak ją wykorzystać. Smile Cóż, ode mnie plusik ofcourse i mam nadzieję, że jakoś niedługo uda nam się pogadać. Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Angelito - 05-02-2008 01:59

Anirin

Nick - Zawsze myliłem ... Ariin Aranin (tak ma na nazwisko mój kumpel :mrgreen: ) niedługo to i mianuje go Arash'em
Av - jakiś takiś nijakiś
User - Ahh ja nie wiem co tu napisać ... bo tu pozytyw za pozytywem jednym słowem lizanie d**y <hahaha> chociaż ostatnio to ja na gg pisałem do siebie :roll: ale wszystko nadrobił :* <hahaha>
i nakazał wręcz ,że mam tu przybyć ... więc jestem :twisted:
Redaktor jak z koziej ... :oops:


Re: Oceń osobę powyżej - Tomassen - 05-02-2008 08:05

Wiewior

av: Big Grin ściśle łączy się z nickiem <niesforny>
nick: nie mam pojęcia dlaczego taki, w każdym bądź razie ja się już do niego przyzwyczaiłem Wink
user: Co tu dużo gadać, plus dla mnie, bardzo go lubię, kiedyś sporo gadaliśmy przy okazji turnieju w F1, który niestety nie wypalił. Dobrze mi się z nim gada i cieszę się, że przybył :*


Re: Oceń osobę powyżej - Czaplak - 05-02-2008 21:15

Tomassen

Av: Lepszego wykonania tej postaci na avku nie widziałem Wink
nick: hm, od imienia zapewne.
user: Mało co ze sobą rozmawialiśmy, ale zawsze gdzie się chłopak nie pojawił( stronka, forum ) to się z nim zgadzałem w 100%, dobrze że pisze na Forum, plusik oczywiście, doczepić się nie mam do niczego Tongue Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Arken - 05-02-2008 21:55

Czaplak

nick: pochodzi od nazwiska, oryginalny
av: jeden z najlepszych piłkarzy MU,legenda
user: bardzo aktywny na DP, zawsze mądrze i przemyślanie się wypowiada