Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy transferowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Newsy transferowe (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Newsy transferowe - The Special One - 13-08-2010 16:28

Czary napisał(a):Transfery już porobili bo zakupili: Roberto Soldado (z Getafe za 10 mln E), Aritz Aduriz (z RCD Mallorca za 4,3 mln E), Mehmet Topal (z Galatasaray za 5 mln E), Tino Costa (z Montpellier za 6,5 mln E), Sofiane Feghouli (z Grenoble za darmo) i Ricardo Costa (z Lille za darmo)

No to jak dla mnie transfery dobre. Soldado to niezły napastnik z Hiszpanii, Feghouli to ponoć wielki talent (Nie widziałem go w akcji [pomijając filmiki z youtube], ale czytałem o nim), Topal i Tino Costa to dość młodzi i ciekawi zawodnicy, Aduriz i Costa to raczej dla uzupełnienia składu. Ale ogólnie jest dobrze, ale na tym chyba zakończą bo mają te długi jak wspomniał Rimas.

A co do Aidena McGeady to szkoda że poleciał do Rosji... Oby go do łagrów nie wrzucili... Ale że nikt nie chciał go w PL? Chyba że cena zaważyła, bo Celtic zarobili sobie trochę za niego. Zobaczymy jak się potoczy jego kariera tam gdzieś w wielkiej Rosji.


Re: Newsy transferowe - panopticum - 13-08-2010 19:14

The Special One napisał(a):A co do Aidena McGeady to szkoda że poleciał do Rosji... Oby go do łagrów nie wrzucili...
Ta, Biełmor Kanał budować.


Re: Newsy transferowe - Lasq - 13-08-2010 21:11

Skoro kilkukrotny król strzelców SPL Kris Boyd poszedł do M'Boro to czemu McGeady'ego miał ktoś chcieć w EPL? Dla mnie to nie dziwne.


Re: Newsy transferowe - Lisu - 14-08-2010 10:31

Oficjalnie potwierdzony został transfer Balotelliego do Man City. Podpisał 5-letni kontrakt, a ManCity zapłaciło Interowi około 27 mln euro.
Nie pozostaje nic innego jak życzyć Manciniemu szczęścia w wyborze 25 zawodników do Premier League Smile


Re: Newsy transferowe - ZasadKG - 14-08-2010 10:58

Lisu, Balotelli ma poniżej 21 lat, więc do listy i tak się nie wlicza Wink


Re: Newsy transferowe - daniel - 20-08-2010 10:06

Niedawny cel United Milos Krasic podpisał 4-letni kontrakt z Juventusem.


Re: Newsy transferowe - Foster - 20-08-2010 19:54

Edgar Davids w Crystal Palace.
Holender podpisał dwuletni kontrakt i będzie otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do ilości swoich występów. Davids ma pomóc Crystal wywalczyć awans do Premier League, zobaczymy czy im się to uda.


Re: Newsy transferowe - Jaroldz - 20-08-2010 20:07

Foster napisał(a):Edgar Davids w Crystal Palace.
Holender podpisał dwuletni kontrakt i będzie otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do ilości swoich występów. Davids ma pomóc Crystal wywalczyć awans do Premier League, zobaczymy czy im się to uda.

Dawno zapomniałem o Edgarze, a tu proszę, zdecydował się jeszcze pokopać troszkę piłkę Smile Zobaczymy z jakim skutkiem. Na pewno fajerwerków się spodziewać nie można, ale o klubie przez chwilę będzie trochę głośniej.


Re: Newsy transferowe - Adis - 24-08-2010 11:15

Yoann Gourcuff (prawie) w Olympique Lyon, kwota transferu wyniesie 22mln euro, dodatkowo Lyon będzie musiał zapłacić do 4,5mln euro, w przypadku odsprzedaży Francuza. O ile w ofensywie to nawet całkiem ciekawie wygląda, to Lyonowi przydałoby się wzmocnić obronę, jeśli chcą odzyskać tytuł mistrza kraju i powalczyć w Europie.


Re: Newsy transferowe - Czary - 26-08-2010 10:51

Diego najprawdopodobniej za około 17 mln Euro zamieni Juve na Wolfsburg. Natomiast na jego miejsce ma zostać sprowadzony van der Vaart i Antonio di Natale, z którym podobną są już dogadani włodarze Juventusu.


Re: Newsy transferowe - matys - 26-08-2010 12:37

Temat zamykam i wędruje do archiwum. O transferach dyskutować można teraz tutaj i tutaj