Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 09-05-2011 18:23

sebos_krk napisał(a):Robak nie martw się, taka dola bramkarza. Ja w tym sezonie popełniłem jeden błąd, sto razy mniej niż w tamtym, a i tak przez niego będzie trzeba się mocno napocić, żeby powalczyć o mistrza. Jeden błąd.

Bo w tym sezonie znalazł się skuteczny snajper, który to wykorzystał :lol:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 09-05-2011 19:20

Spacją wyraziłem zdenerwowanie na zagranie Reda, ot cały sekret. Widzę, że Sebos poważnie obawia się Orłów, i dobrze, respekt musi być.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 09-05-2011 23:29

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=7y8JrNqpahs">http://www.youtube.com/watch?v=7y8JrNqpahs</a>

Trzymaj Adis Smile
Trochę się pobawiłem z podkładem 8-)


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 10-05-2011 14:23

Ahah dobra robota, jakie mośki. :-D


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 10-05-2011 15:26

Ty się ciesz, że Wiewiór jest taki słaby, bo żeś mu idealnie wystawił piłkę tym Twoim wybiciem Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 10-05-2011 17:00

Foster napisał(a):Ty się ciesz, że Wiewiór jest taki słaby, bo żeś mu idealnie wystawił piłkę tym Twoim wybiciem Wink

bez formy :-D ale podanie przed Krisem wyszło idealnie no ale cóż ;]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 10-05-2011 17:39

No ten podkład - uderzenia w słupki - dopasowałeś świetnie. Smile Więcej takich filmików Krisu! :mrgreen:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 10-05-2011 20:53

A i jedna sprawa, bo to już trochę denerwujące jest. Wiem, że fajnie się z kogoś śmieje jak zjebie setkę, a szczególnie z Redzia, no ale kurwa jak gramy ligowego to sobie darujcie takie coś, bo jakby nie patrzeć to jest wkurwiające poza tym tez ile można z jednego i tego samego.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 10-05-2011 20:54

Doceniam, Patryś, ale nie musisz się bawić w adwokata.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 10-05-2011 21:02

Właśnie, nie śmiejcie się z Redzia, bo to go deprymuje. Gdzie fair play?

A tak na poważniej - w trakcie ligowego ograniczcie pisanie na chacie do minimum, zwłaszcza goście i obserwator.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 10-05-2011 22:04

Adis napisał(a):A tak na poważniej - w trakcie ligowego ograniczcie pisanie na chacie do minimum, zwłaszcza goście i obserwator.
To szkoda, że nie byłeś na naszym ostatnim meczu, 6 minut ciągłego nawijania obs z gościem nie służy koncentracji Tongue


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 10-05-2011 22:11

Pojawiła się ankieta, bo Wiewiór mnie męczy od miesiąca, a jego znów Kris od dwóch, wiec zadecydujcie sobie co chcecie, ja już nie będę myślał przy zielonym stoliku nad kolejnym problemem.
Jak wiecie spotkanie odbyło się zgodnie ze wszelkimi zasadami, TU jest raport pomeczowy.

Ankieta do niedzieli.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 10-05-2011 22:16

chcieliśmy wyjaśnić a nie od razu "męczymy" - liga dla wszystkich więc każdy może oddać głos w tej sprawie.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 10-05-2011 22:23

Skoro wyrzucono ich z ligi, to nie wiem dlaczego wyniki ich meczów mają być uznawane za ważne.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 10-05-2011 22:24

@up
Pisałem ci na gg, dlaczego :?

sebos_krk napisał(a):Jak wiecie spotkanie odbyło się zgodnie ze wszelkimi zasadami, TU jest raport pomeczowy.
Zapomniałes dodać, że z drużyną, której w lidze nie ma. Wink
Nie wiem, czy regulamin przewiduje grę drużyny z ligi z ekipą spoza niej...

sebos_krk napisał(a):a jego znów Kris od dwóch,
Mecz miał miejsce 10.04 :roll:

Ps. Nemo iudex in causa sua.

E: Chciałbym dodać, widząc, w którą stronę idzie głosowanie, że jest mało sprawiedliwe, iż mamy punkty w plecy z drużyną, z którą jeszcze przed półmetkiem wszyscy są pewnie w każdym meczu 3 punktów :roll: