Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 12-05-2011 21:16

[Obrazek: jsirm0.jpg]
Brawo Wiewiór, Kris, Rav. <śpi> pewnie będą się tłumaczyć, że nie grali na serio.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 12-05-2011 21:20

wrzucili mnie jak było z 3:9 aaaa po drugie primo : jadłem i nie grałem od 4min


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - robaldo - 13-05-2011 13:19

Sęp... :lol:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 13-05-2011 13:41

A Oj tam. Tu już olewka była + niegrający wiewiór.
Wcześniej było całkowicie odwrotnie Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 14-05-2011 07:43

Niebywałym jest, że odkąd trenujemy haxa więcej bramek wpuściłem po samobójach niż po strzałach rywala. Co się dzieje, że zawsze mnie to dotyka :mrgreen: Na lidze i reprezentacji problemu nie ma w ogóle.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 14-05-2011 10:02

sebos_krk napisał(a):Niebywałym jest, że odkąd trenujemy haxa więcej bramek wpuściłem po samobójach niż po strzałach rywala. Co się dzieje, że zawsze mnie to dotyka :mrgreen: Na lidze i reprezentacji problemu nie ma w ogóle.

Nie potrafisz zachować koncentracji przez cały czas. Nie nadawałbyś się do United Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 15-05-2011 20:08

Seria 5 meczów bez straty bramki w lidze, kolejno: KRaK, Joga, PWP, ASK, Rzeźnik. :tuptup:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 15-05-2011 20:14

I nominacja w kategorii "Największy gwiazdor". Gratulacje Adis. Smile
Wiewiór staraj się bo nie obronisz tytułu. Tongue


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 15-05-2011 20:23

Spoko, jak mnie jako bramkarza nie doceniacie, to może choć gwiazdora dostanę. Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 15-05-2011 20:59

Panowie, bo znów miała miejsce kretyńska sytuacja. Poprzez lagi, które dzisiaj chyba na wszystkich hostach siedzą, mecz Rzeźnika z Pijanymi był jedną wielką parodią. Cztery bramki dla jednej z drużyn padły po ewidentnych lagach przeciwnika, które dawały się we znaki przez cały mecz.
Zwracam się do rady ligi o podjęcie jakiejś decyzji w tej sprawie, jako obserwator wnioskuję o powtórzenie spotkania, bo to nie jest piłka. Udostępnię nagranie z meczu jako materiał dowodowy w sprawie.

Pewnie skończy się na d***kracji, w której znów ludzie będą głosować nie ze względu na argumenty jednej czy drugiej ze stron, tylko z tego, co im się opłaca w tabeli. Ale to są uroki rozstrzygania wszystkiego droga d***kratyczną. Chociaż patrząc na tabelę, mam pewne przypuszczenia, co się stanie...



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 15-05-2011 21:11

Obejrzymy, zobaczymy, w tym wypadku nie ma potrzeby robić ankiety.
W Waszym wypadku mogliśmy od razu zostawić wynik i nie byłoby problemu, bo rada ani przez moment nie rozważała w/o.

Zawsze może ktoś inny to organizować, jak jest chętny.

Cytat:Spoko, jak mnie jako bramkarza nie doceniacie, to może choć gwiazdora dostanę.
Jakbym chciał to zrobiłbym mecz Joga - Fucking na taki sam wynik, jaki Wy dostaliście i nagle się by okazało, że na tą chwilę lepszą defensywę ma Joga, bo tylko 3 bramki Tongue
btw. szczególnie, że tam dość łatwo nam poszło i bramki z dupy wzięte.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 15-05-2011 21:16

sebos_krk napisał(a):W Waszym wypadku mogliśmy od razu zostawić wynik i nie byłoby problemu, bo rada ani przez moment nie rozważała w/o.

Toż to ja wiedziałem od samego początku, tylko po co w takim razie była ta szopka z odwlekaniem z góry przesądzonej decyzji i d***kracją, która taki wybór na 100% by zatwierdziła, ale pozwoliła umyć ręce? 8-)

Innymi słowy - krótkie, szybkie "Nie będzie w/o." rozwiązałoby sprawę.

Ps. Mam dość tego tematu, jak pewnie wszyscy. Miałem go już nie poruszać, ale przez ten cytat musiałem.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 15-05-2011 21:19

sebos_krk napisał(a):Jakbym chciał to zrobiłbym mecz Joga - Fucking na taki sam wynik, jaki Wy dostaliście.
sebos_krk napisał(a):W Waszym wypadku mogliśmy od razu zostawić wynik i nie byłoby problemu, bo rada ani przez moment nie rozważała w/o.
PZPN! PZPN! JE*** JE*** PZPN! <śpi>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 15-05-2011 21:27

sebos_krk napisał(a):Jakbym chciał to zrobiłbym mecz Joga - Fucking na taki sam wynik, jaki Wy dostaliście i nagle się by okazało, że na tą chwilę lepszą defensywę ma Joga, bo tylko 3 bramki Tongue
btw. szczególnie, że tam dość łatwo nam poszło i bramki z dupy wzięte.
Nie ma takiej potrzeby, przecież wiemy że jesteś najlepszy...


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 15-05-2011 21:31

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Chciałem napisać, że rada ani przez moment nie rozważała dania w/o, chcieliśmy, żeby zostało to 1:0. A ankieta była szansą dla KraKa.

<ściana> ale wtopa :oops: :oops: :oops: :oops:

Cytat:Nie ma takiej potrzeby, przecież wiemy że jesteś najlepszy...
O co Ci chodzi? To było do Adisa i naszej sportowej rywalizacji. Dogryźć czasem rywalowi też można. A przy okazji każdy bramkarz chciałby mieć takie stopera, jakiego mamy w reprezentacji Smile