Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 01-06-2011 21:38

Proponuję pierdolnąć tą naszą ligę w chuj, skoro wszyscy z Wiewiórem na czele mamy to w dupie, co Wy na to?

Zaraz pewnie Wiew się oburzy


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 01-06-2011 21:44

Foster napisał(a):Proponuję pierdolnąć tą naszą ligę w chuj, skoro wszyscy z Wiewiórem na czele mamy to w dupie, co Wy na to?

Zaraz pewnie Wiew się oburzy

oburzony ;]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 01-06-2011 21:55

Big Grin


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 01-06-2011 21:57

A tak serio chyba każdy widzi co się dzieje ,że się nic nie dzieje :mrgreen: zabić to dechą i dziękuje dobranoc


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 01-06-2011 21:59

Ja dzisiaj chciałem grać, sebos pewnie też by grał. Orły były w komplecie. Więc w czym problem?


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 01-06-2011 21:59

Jeszcze za tą ligą zatęsknicie, jak akurat nie będzie żadnych rozgrywek reprezentacji.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 01-06-2011 22:02

mucha napisał(a):Ja dzisiaj chciałem grać, sebos pewnie też by grał. Orły były w komplecie. Więc w czym problem?
W tym, że Wiewiór ma naszą ligę w dupie, przynajmniej tak pisał Wink

Dla mnie by nie było problemu skończyć tej ligi, jednak widać, że większości już się po prostu nie chce i olewają to z grubej rury.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 01-06-2011 22:04

Foster napisał(a):
mucha napisał(a):Ja dzisiaj chciałem grać, sebos pewnie też by grał. Orły były w komplecie. Więc w czym problem?
W tym, że Wiewiór ma naszą ligę w dupie, przynajmniej tak pisał Wink

Kurcze napisało mi się i mnie powtarza teraz - reszta gra coś :?: tylko 2-3 zespoły mają grać cały czas


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 01-06-2011 22:09

Bo nie ma Luroinów - dlatego impas w rozgrywkach macie! Wyszło szydło z worka - to my byliśmy najważniejszą drużyną ligi! <skromny>

Kontynuujcie ligę, nie ma co, Sebos dobrze mówi. Za miesiąc wracam i mam nadzieję mieć do czego wracać! :-D


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 01-06-2011 22:17

Foster napisał(a):W tym, że Wiewiór ma naszą ligę w dupie, przynajmniej tak pisał Wink
Tja, a jak remisowaliśmy z Jogą po przepięknym antyfutbolu też miał w dupie Big Grin

Jestem za tym, żeby ją dokończyć. Są kolejki otwarte, trzeba tylko wstrząsnąć ludźmi co nieco, bo ci niereprezentacyjni bądź z rzadka reprezentacyjni pewnie mieliby ochotę pokopać. A dodatkowo Sebos ma rację Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 02-06-2011 16:28

Grajmy, bo chce mistrza i króla strzelców! :mrgreen:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 02-06-2011 22:40

No to co najmniej 5 sezonów mamy do rozegrania, żeby te Twoje życzenia spełnić Redziu.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 03-06-2011 06:31

Dobra pany, jak Wiew rezygnuje, to trzeba podjąć jakieś decyzje w związku z tym.

Dogrywamy w ogóle drugi sezon do końca?

Jeśli nie, to pozdro i do zobaczenia na wieczornych sparach/meczach reprezentacji.

Jeśli tak, to:
-co z Jogą? Ktoś musi grać w miejsce Wiewióra;
-ktoś musiałby aktualizować tabelę, wyniki i strzelców;
-warto by się sprężyć z tymi meczami, bo lada moment wakacje i ludzie będą odpoczywać w Egiptach czy na Helach.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 03-06-2011 07:15

Wiewior, przestań pieprzyć. Przynajmniej ta ligę dograj. A jak już w reprze nie chesz to nie graj.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 03-06-2011 15:49

Wróg Arsenalu napisał(a):-ktoś musiałby aktualizować tabelę, wyniki i strzelców;
Mogę pomóc Sebosowi.

Wróg Arsenalu napisał(a):-co z Jogą? Ktoś musi grać w miejsce Wiewióra;
Nie mogę pomóc. :kox:

Wróg Arsenalu napisał(a):-warto by się sprężyć z tymi meczami, bo lada moment wakacje i ludzie będą odpoczywać w Egiptach czy na Helach.
+1