Redcafe.pl - Manchester United Forum
Muzyka ciężka - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Wątek: Muzyka ciężka (/showthread.php?tid=108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Muzyka ciężka - ring0 - 30-01-2009 01:32

chazy napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=bpBXCmu0jtE&feature=related

jeden z powodów, dlaczego uważam, że muzycy Oasis to śmiecie.

Nie wymagaj od Gallaghera, który jest zagorzałym fanem Man City, żeby musiał się pokazywać z kulturalnej strony. Ot, bydło które korzysta na tym że fani w Finlandii nie mają jaj i zrobią wszystko co Noel powie. Zresztą muzyka Oasis jest dla mnie mocno przereklamowana, a City niedługo stanie się marnawym klubikiem jedynie z kasą - pokroju Chelsea - ale to tak na marginesie ; )

Nawiasem mówiąc Rooney jest fanem Oasis. Ironia losu :lol:


Re: Muzyka ciężka - chazy - 30-01-2009 19:47

widze, ze kolega też LP słucha, gratuluje (wyrafinowanego, ba! zajebistego) muzycznego gustu ^^

<a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Noel_Gallagher">http://pl.wikipedia.org/wiki/Noel_Gallagher</a>


nie mogłem się powstrzymać :oops:


Re: Muzyka ciężka - matys - 30-01-2009 22:49

Ale z Ciebie kozak, szacunek!


Re: Muzyka ciężka - Janczar - 31-01-2009 12:11

Ja tam nie przepadam za muzyką ciężką, jedyny zespół jaki mi podchodzi to Guns N'Roses i na niego też oddałem swój głos


Re: Muzyka ciężka - panopticum - 31-01-2009 13:03

Dobór zespołów trochę nietrafiony. Pink Floyd obok Iron Maiden. Oba zespoły mają ciężkie granie?Wink


Re: Muzyka ciężka - chazy - 31-01-2009 13:19

Guns n' Roses - Sweet child o'mine, mistrz.


Re: Muzyka ciężka - Janczar - 31-01-2009 13:23

Wiesz chazy moja dziewczyna słucha dużo GnR i to chyba przez to ich troche polubiłem, ten kawałek moim skromnym zdaniem powinieneś wrzucić do "Oceń utwór powyżej" no, ale to tylko moje skromne zdanie Wink


Re: Muzyka ciężka - matys - 28-02-2009 00:51

Fani Metallici mam coś dla was, The Unforgiven.

Miłego wkurwienia się :lol:

E: I jeszcze to :lol: . Czekamy jeszcze na mixa One, Puppetsów itd.


Re: Muzyka ciężka - Tomassen - 28-02-2009 14:26

A swoją drogą chyba najlepszy cover Sweet Child O' Mine


Re: Muzyka ciężka - matys - 04-03-2009 09:52

Alice in Chains - In Studio - Week 11
Posłuchajcie tego riffa :shock: :shock: :shock: Ale się szykuje płyciwo.

Rozjebali mnie teraz totalnie.

E: Co myślicie o Du Vallu? Imo daje radę.


Re: Muzyka ciężka - michal85 - 04-03-2009 23:10

Zbytnio się tą kapelą nie interesuję, ale wydaje mi się, że na początku filmiku jest Dave Grohl(?)...Co go łączy z tym zespołem ?


Re: Muzyka ciężka - matys - 04-03-2009 23:42

Cytat:in September 2008 that Alice in Chains would enter the studio that October to begin recording a new album for a summer 2009 release.[45] As of October 23, 2008, the band is recording it at the Foo Fighters' Studio 606 in L.A. with producer Nick Raskulinecz (Foo Fighters, Rush, Stone Sour, Trivium, Shadows Fall, Death Angel).[46]

Widzisz, nawet nie zwróciłem uwagi, że tam Grohl siedzi.


Re: Muzyka ciężka - panopticum - 03-04-2009 21:03

dsw_MUszyna napisał(a):jak dla mnie trochę nieudany cover the Clash

Wstrzymaj konie wodzu. To kawał świetnej muzyki a Analogsi odwalili kupę dobrej roboty przy tym kawałku. Co ci w nim nie pasuje? Moim zdaniem to najlepszy cover "Guns of Brixton" jaki w głośnikach krążył. Zwłaszcza pomysł o spolszczeniu tekstu był strzełem w dziesiątkę. Inaczej mógł wyjść "borat english" tak jak u Grabaża. A wyszło z wykopem, wykurwem, wyśmienicie.

Dyskusja przeniesiona z "oceń utwór powyżej":)


Re: Muzyka ciężka - dsw_MUszyna - 04-04-2009 10:58

pan_opticum napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):jak dla mnie trochę nieudany cover the Clash

Wstrzymaj konie wodzu. To kawał świetnej muzyki a Analogsi odwalili kupę dobrej roboty przy tym kawałku. Co ci w nim nie pasuje? Moim zdaniem to najlepszy cover "Guns of Brixton" jaki w głośnikach krążył. Zwłaszcza pomysł o spolszczeniu tekstu był strzełem w dziesiątkę. Inaczej mógł wyjść "borat english" tak jak u Grabaża. A wyszło z wykopem, wykurwem, wyśmienicie.

Dyskusja przeniesiona z "oceń utwór powyżej":)

nie wstrzymaj konie wodzu, tylko napisałem jak dla mnie. Nigdy nie byłem wielkim fanem OI. Temat oceń utwór powyżej jest subiektywny, dlatego twoim zdaniem to najlepszy cover jaki w głośnikach krążył, a mi dużo bardziej podobają się Chłopcy z Huty w wykonaniu Grabaża i Świetlickiego, włączając w to spolszczenie Smile
peace


Re: Muzyka ciężka - zyga18 - 30-05-2009 13:55

METALLICA RZĄDZI!!!!!!!! Tylko czemu w ankiecie zabrakło Manowar??? Może nie jest to najważniejszy zespół metalowy ale jak są tam takie zespoły jak Pink Floyd to Manowar też powinien byc! Ja słucham metalu - najlepszej muzyki. I według mnie najlepsze metalowe zespoły to: METALLICA, Iron Maiden, Kreator, Slayer, Manowar i inne...