Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 16-08-2008 21:08

powiedziałem, że to co decyduje jest IMO oczywsite... po raz kolejny złapłem kogoś, kto nie czyta ze zrozumieniem. Co za ironia.


Lista lig i zawodników - paolo - 17-08-2008 10:18

Na czerwono wybrani zawodnicy przez innych graczy!

Liga angielska

:arrow: Napastnicy (44)
Wayne Rooney, Carlos Tevez, Louis Saha, Manucho , Fraizer Campbell(wszyscy MU), Emmanuel Adebayor, Theo Walcott, Robin van Persie (wszyscy AFC), Didier Drogba, Nicolas Anelka, Salomon Kalou (wszyscy CFC), Robbie Keane, Fernando Torres, Dirk Kuyt (wszyscy LFC), Dimitar Berbatov, Darren Bent (Tottenham), Jo, Benjani, Darius Vassell (ManCity), John Carew, , Agbonlahor (AstonV), Roque Santa Cruz, Benedict McCarthy (Blackburn), Afonso Alves (Boro), Aiyegbeni Yakubu (Everton), Andrew Johnson, Flint Dempsey (Fulham), Dean Windass (Hull City), Obafemi Martins, Michael Owen, Mark Viduka, Alan Smith (Newcastle), Jermain Defoe, Peter Crouch, Nwankwo Kanu (Portsmouth), El Hadji Diouf, Kenwyne Jones (Sunderland), Roman Bednar, Ishmael Miller (WBA), Dean Ashton, Craig Bellami, Carlton Cole (WHU), Emile Heskey (Wigan), Kevin Davies (Bolton), Ricardo Fuller (Stoke City).

:arrow: Pomocnicy (44)
Ashley Young, Nigel Reo-Coker, Gareth Barry (AstonV), Morten Gamst Pedersen, David Dunn (Blackburn), Matthew Taylor, Kevin Nolan (Bolton), Stewart Downing (Boro), Francesc Fabregas, Tomas Rosicky, Alexandre Song, Samir Nasri (AFC), Frank Lampard, Michael Ballack, Deco, Joe Cole, (Chelsea), Mikel Arteta, Tim Cahill, Steven Pienaar (Everton) Danny Murphy, Simon Davies (Fulham), Steven Gerrard, Jermaine Pennant, Ryan Babel (LFC), Elano, Stephen Ireland, Martin Petrov (M City), Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs, Paul Scholes, Michael Carrick, Nani, Anderson (MU), Charles N’Zgobia, Nicky Butt (Newcastle), Niko Kranjcar (Porsmouth), Liam Lawrence (Stoke City), Kieran Richardson, Dwight Yorke (Sunderland), David Bentley, Luka Modrić, Aaron Lennon, G dos Santos (Tottenham), Robert Koren (WBA), Luis Boa Morte (WHU), Antonio Valencia (Wigan).

Liga włoska

:arrow: Pomocnicy (15)
Alberto Santana, Franco Semioli (ACF Fiorentina), Mancini, Luis Figo, Pavel Nedved, Mauro Camoranessi (Juventus Turyn), Stafano Mauri, Gaby Mudingay (SS Lazio Rzym), Marek Hamsik (Napoli), Clarence Seedorf , Pirlo(AC Milan), Mark Bresciano, Aimo Diana (US Palermo), Rodrigo Taddei, Simone Perotta (AS Roma), Chris Obodo (Udinese), Mancini (Inter)

:arrow: Napastnicy (20)
Adrian Mutu, Gianpaolo Pazzini (AC Fiorentina),Suley Muntari,David Suazo,Adriano, Zlatan Ibrahimović (Inter Mediolan), Alessandro Del Piero, David Trezeguet, Amauri (Juventus Turyn), Goran Pandev (SS Lazio Rzym), Kaka, Ronaldinho, Filippo Inzaghi, Szewa , Pato(AC Milan), Fabrizio Miccoli (US Palermo), Reginaldo (Parma), Francesco Totti, Vucinic,Julio Baptista (AS Roma), Antonio Cassano, Vincenco Montella (Sampdoria), Fabio Quagliarella, Antonio Di Natale (Udinese)

Liga francuska

:arrow: Napastnicy (24)
Ireneusz Jeleń, Daniel Niculae (AJ Auxerre), Mamadou Samassa, Anthony Le Tallec (Le Mans), Kevin Mirallas (OSC Lille), Jeremy Menez, Fredric Piquionne (AS Monaco), Youssouf Hadji (AS Nancy), Ivan Klasnić (FC Nantes), Fernando Cavenaghi (Bordeaux), Rafik Saifi (FC Lorient), Habib Bamogo (Nice), Karim Benzema, Sidney Govou, Fred, Milan Baros (Ol. Lyon), Djibril Cisse (Ol. Marsylia, wyp do Sunderlandu!), Keżman, Peguy Luyindula (PSG), Sylvain Wiltord (Rennes), Batefimbi Gomis (St. Etienne), Mavlut Erding (Sochaux), Andre-Pierre Gignac, Soren Larsen (Tolouse), Johan Audel (Valenciennes).

:arrow: Pomocnicy (18)
Alou Diarra (Bordeaux), Benjamin Nivet, Juan Eduardo Eluchans (Caen), Fredric Thomas (Le Mans), Rio Mavuba, Ludovic Obraniak (Lille), Lucas Ademar Bernardi (Monaco), Francis Chris Malonga (Nancy), Stefan Babović (Nantes), Juninho (Ol. Lyon), Bakari Koné,Hatem Ben Arfa (Ol. Marsylia), Jerome Rothen, Ludovic Giuly (PSG), Pascal Feindouno (St. Etienne), Romain Pitau, Etienne Didot, Carlos Sanchez, Jeovanio Rocha (Valenciennes).

Liga niemiecka

:arrow: Pomocnicy (19)
Renato Augusto, Tranquillo Barnetta (Bayer Leverkusen), Bastian Schweinsteiger, Franck Ribery, Tim Borowski (Bayern Monachium), Shinji Ono (VFL Bochum), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mehdi Mahdavikia (Eintracht Frankfurt), Hanno Balitsch (Hannover 96), Raffael, Cicero (Hertha Berlin), Carlos Eduardo (Hoffenheim 1899), Aleksander Jaszwili (Karlsruher SC), Orlando Engelaar, Jermaine Jones (FC Schalke 04 Gelsenkirchen), Tomas Hitzlsperger, Jan Simak (VFB Stuttgart), Diego (Werder Brema), Christian Gentner (VFL Wolfsburg)

:arrow: Napastnicy (15)
Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Theofanis Gekas, Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen), Luka Toni, Miroslav Klose, Lukas Podolski (Bayern Monachium), Mladen Petrić, Diego Klimowicz (Borussia Dortmund), Oliver Neuville (Borussia Moenchengladbach), Ivica Olić (HSV Hamburg), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Jefferson Farfan, Kevin Kuranyi (FC Schalke 04 Gelsenkirchen), Mario Gomez (VFB Stuttgart)

Liga polska

:arrow: Pomocnicy (22)
Bartosz Karwan, Marcin Wachowicz (Arka Gdynia), Arkadiusz Baran, Dariusz Pawlusiński (Cracovia Kraków), Łukasz Garguła, Alexander Sahchez Reyes (PGE GKS Bełchatów), Piotr Madejski (Górnik Zabrze), Robert Szczot (Jagiellonia Białystok), Semir Stilić, Sławomir Peszko (KKS Lech Poznań), Frane Cacić (Lechia Gdańsk), Maciej Iwański, Roger Guerreiro, Piotr Giza (Legia Warszawa), Marcin Bojarski (Piast Gliwice), Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Marcin Zając (Ruch Chorzów), Sebastian Mila, Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Wojciech Łobodziński, Tomas Jirsak, Marek Zieńczuk (Wisła Kraków

:arrow: Napastnicy (13)
Marcin Chmiest (Arka Gdynia), Tomasz Moskała (Cracovia Kraków), Carlos Costly (PGE GKS Bełchatów), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Ensar Arifović (Jagiellonia Białystok), Hernan Rengifo, Robert Lewandowski (KKS Lech Poznań), Takesure Chinyama, Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa), Filip Ivanovski (Polonia Warszawa), Vuk Sotirović (Śląsk Wrocław), Paweł Brożek, Rafał Boguski (Wisła Kraków)

Liga hiszpańska


:arrow: Napastnicy (44)
Alvaro Negredo (Almeria), Diego Forlan, Sergio Aguero, Florent Sinama-Pongolle (Atletico), Eidur Gudjohnsen, Samuel Eto'o, Leo Messi, Bojan Krkic, Thierry Henry (Barcelona), Edu, Mariano Pavone, Rafael Sobis (Betis), Fernando Llorente, Joseba Etxeberria, Aritz Aduriz (Bilbao), Omar Bravo, Riki, Xisco (Deportivo), Luis Garcia Fernandez, Raul Tamudo (Espanyol), Roberto Soldado, Ikechukwu Uche (Getafe), Salvador Ballesta (Malaga), Santiago Ezquerro, Walter Pandiani, Dady (Osasuna), Mohamed Tchite, Ebi Smolarek, Pedro Munitis (Santander), Raul, Robinho, Ruud Van Nistelrooy, Gonzalo Higuain (Real), Javier Camunas (Recreativo), Luis Fabiano, Frederic Kanoute (Sevilla), David Villa, Fernando Morientes, Mata (Valencia), Victor (Valladolid), Joseba Llorente, Guillermo Franco, Nihat, Giuseppe Rossi (Villareal),

:arrow: Pomocnicy (43)
Jose Ortiz, Kalu Uche (Almeria), [color=#FF0000]Maxi Rodriguez
, Simao Sabrosa, Raul Garcia, Luis Garcia (Atletico), Xavi, Andres Iniesta, Alexandr Hleb, Seydou Keita (Barcelona), Mark Gonzalez, Capi, David Odonkor (Betis), Igor Gabilondo, Markel Susaseta, Francisco Yeste (Bilbao), Andres Guardado, Sergio (Deportivo), Albert Riera, Valdo (Espanyol), Juan Angel Albin, Esteban Granero (Getafe), Duda (Malaga), Juan Arango, Borja Valera (Mallorca), Jaroslav Plasil, Juanfran (Osasuna), Jorge Lopez, Aldo Duscher (Santander), Rafael Van der Vaart, Arjen Robben, Wesley Sneijder (Real), Jesus Navas, Renato, Diego Capel (Sevilla), David Barral (Sporting Gijon), David Silva, Joaquin, Vicente (Valencia), Ariel Ibagaza, Santi Cazorla, Matias Fernandez, Marcos Senna (Villareal)

Czas dla użytkowników na sugestie i propozycje związane z powyższą listą.


Re: Lista lig i zawodników - Wróg Arsenalu - 17-08-2008 14:26

paolo napisał(a):Liga angielska

:arrow: Napastnicy (44)
Wayne Rooney, Carlos Tevez, Louis Saha (wszyscy MU), Emmanuel Adebayor, Theo Walcott, Robin van Persie (wszyscy AFC), Didier Drogba, Nicolas Anelka, Salomon Kalou (wszyscy CFC), Robbie Keane, Fernando Torres, Dirk Kuyt (wszyscy LFC), Dimitar Berbatov, Darren Bent (Tottenham), Jo, Benjani, Darius Vassell (ManCity), John Carew, Gabriel Agbonlahor (AstonV), Roque Santa Cruz, Benedict McCarthy (Blackburn), Afonso Alves (Boro), Aiyegbeni Yakubu (Everton), Andrew Johnson, Flint Dempsey (Fulham), Dean Windass (Hull City), Obafemi Martins, Michael Owen, Mark Viduka, Alan Smith (Newcastle), Jermain Defoe, Peter Crouch, Nwankwo Kanu (Portsmouth), El Hadji Diouf, Kenwyne Jones (Sunderland), Roman Bednar, Ishmael Miller (WBA), Dean Ashton, Craig Bellami, Carlton Cole (WHU), Emile Heskey (Wigan), Kevin Davies (Bolton), Ricardo Fuller (Stoke City).

:arrow: Pomocnicy (44)
Ashley Young, Nigel Reo-Coker, Gareth Barry (AstonV), Morten Gamst Pedersen, David Dunn (Blackburn), Matthew Taylor, Kevin Noan (Bolton), Stewart Downing (Boro), Francesc Fabregas, Tomas Rosicky, Alexandre Song, Samir Nasri (AFC), Frank Lampard, Michael Ballack, Deco, Joe Cole, (Chelsea), Mikel Arteta, Tim Cahill, Steven Pienaar (Everton) Danny Murphy, Simon Davies (Fulham), Steven Gerrard, Jermaine Pennant, Ryan Babel (LFC), Elano, Stephen Ireland, Martin Petrov (M City), Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs, Paul Scholes, Michael Carrick, Nani (MU), Charles N’Zgobia, Nicky Butt (Newcastle), Niko Kranjcar (Porsmouth), Liam Lawrence (Stoke City), Kieran Richardson, Dwight Yorke (Sunderland), David Bentley, Luka Modrić, Aaron Lennon (Tottenham), Robert Koren (WBA), Luis Boa Morte (WHU), Antonio Valencia (Wigan).

Czas dla użytkowników na sugestie i propozycje związane z powyższą listą.

Nie wiem ilu ma zostać piłkarzy, 35 czy więcej/mniej.

Do odjęcia:
Flint Dempsey (Fulham)
Dean Windass (Hull City)
Alan Smith (Newcastle)
Nwankwo Kanu (Portsmouth)
El Hadji Diouf (Sunderland)
Kenwyne Jones (Sunderland)
Roman Bednar (WBA)
Ishmael Miller (WBA)
Craig Bellami (WHU)
Carlton Cole (WHU)
Kevin Davies (Bolton)
Ricardo Fuller (Stoke City)
Nigel Reo-Coker (Aston)
David Dunn (Blackburn)
Matthew Taylor (Bolton)
Kevin Nolan (Bolton)
Alexandre Song (Arsenal)
Deco (Chelsea)
Steven Pienaar (Everton)
Danny Murphy (Fulham)
Simon Davies (Fulham)
Jermaine Pennant (Liverpool)
Stephen Ireland(City)
Martin Petrov (City)
Ryan Giggs (MU)
Paul Scholes (MU)
Michael Carrick (MU)
Charles N’Zgobia (Newcastle)
Nicky Butt (Newcastle)
Liam Lawrence (Stoke City)
Robert Koren (WBA)

W sumie 31.

Dodać dos Santosa z Tottenhamu, można także parę z Boro czyli Mido i Aliadiere.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - paolo - 17-08-2008 16:26

Z tych Twoich do wywalenia zostawiłbym Reo-Cokera, Dioufa i Kevina Nolana. A co do reszty poczekajmy na inne wypowiedzi, mi tam nie przeszkadza paru dziesięciu wywalić. Znasz lepiej Premiership ode mnie.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 17-08-2008 18:05

Alan Smith, El Hadji Douf, Deco - ich z tych do odstrzału bym zostawił. Moja sugestia.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 17-08-2008 20:35

paolo napisał(a):Z tych Twoich do wywalenia zostawiłbym Reo-Cokera, Dioufa i Kevina Nolana. A co do reszty poczekajmy na inne wypowiedzi, mi tam nie przeszkadza paru dziesięciu wywalić. Znasz lepiej Premiership ode mnie.

maju1309 napisał(a):Alan Smith, El Hadji Douf, Deco - ich z tych do odstrzału bym zostawił. Moja sugestia.

Kolejno: liczba bramek w sezonie 06/07 i 07/08.

Reo-Coker - 1, 0
Diouf - 5, 4
Kevin Nolan - 3, 5
Alan Smith - 0, 0 (choć trzeba podkreślić, że w 06/07 zagrał jedynie 479 minut, czyli 5 spotkań i 29 minut szóstego)
Deco - nie mam danych. Ostatni sezon w Barcie bardzo słaby, ten będzie jego pierwszym na wyspach, zobaczymy jak się przyjmie, dzisiaj strzelił piękną bramkę. Decydujcie sami. Smile

I co dziwne, dopiero teraz zauważyłem brak Elmandera z Boltonu.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Pawlak - 18-08-2008 19:18

Taka sugestia. Nie wiem, czy ustaliliście już regulamin, ale te całe koszyki i pula piłkarzy do wyboru jest bez sensu. Cały myk w tym, żeby znaleźć w którejś z lig jakiś diament, który potem będzie objawieniem ligi. A ten pomysł z cenami zawodników to już w ogóle chyba mija się z celem, jakby to miało wyglądać? :shock:


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 18-08-2008 20:06

Pawlak napisał(a):A ten pomysł z cenami zawodników to już w ogóle chyba mija się z celem, jakby to miało wyglądać? :shock:

Tak jak na Fantasy Premier League czy Wygraj Ligę, jak się domyślam.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Lasq - 18-08-2008 20:23

Pomysł cen zawodników miał urozmaicić zabawę oraz zwiększyć interakcję między graczami. Jak to ma działać chyba dość dokładnie wytłumaczyłem 2 strony temu. No ale nikt nie podjął tematu czyli pewnie zostajemy przy drafcie. Szkoda


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 18-08-2008 20:52

fidain napisał(a):Pomysł cen zawodników miał urozmaicić zabawę oraz zwiększyć interakcję między graczami. Jak to ma działać chyba dość dokładnie wytłumaczyłem 2 strony temu. No ale nikt nie podjął tematu czyli pewnie zostajemy przy drafcie. Szkoda

Przeczytałem zasady jakie zaproponował fidain i jestem za. Jeśli jeszcze żadnych nie ustaliliście/nie zaakceptowaliście to proponuje rzeczywiście zwrócić uwagę na nie.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 18-08-2008 21:06

Wróg Arsenalu napisał(a):
fidain napisał(a):Pomysł cen zawodników miał urozmaicić zabawę oraz zwiększyć interakcję między graczami. Jak to ma działać chyba dość dokładnie wytłumaczyłem 2 strony temu. No ale nikt nie podjął tematu czyli pewnie zostajemy przy drafcie. Szkoda

Przeczytałem zasady jakie zaproponował fidain i jestem za. Jeśli jeszcze żadnych nie ustaliliście/nie zaakceptowaliście to proponuje rzeczywiście zwrócić uwagę na nie.

fidain napisał(a):Pomysł cen zawodników miał urozmaicić zabawę oraz zwiększyć interakcję między graczami. Jak to ma działać chyba dość dokładnie wytłumaczyłem 2 strony temu. No ale nikt nie podjął tematu czyli pewnie zostajemy przy drafcie. Szkoda

Pomysł nie umarł, ale na początku będzie draft ponieważ ciężko jest wycenić zawodników, zasady wolnego rynku będą dopiero w następnym okienku transferowym ;-) bo każdy będzie mieć zawodników, będize pula wolnych zawodników, będzie wirtualna kasa. Teraz dopiero zaczynamy więc lepszy będzie draft potem jak gra się rozkręci będzie łatwiej z zasadami wolnego rynku Big Grin

Takie jest moje zdanie. Ostateczny wygląd gry zależy od Was.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 18-08-2008 21:37

radzio napisał(a):Pomysł nie umarł, ale na początku będzie draft ponieważ ciężko jest wycenić zawodników, zasady wolnego rynku będą dopiero w następnym okienku transferowym ;-) bo każdy będzie mieć zawodników, będize pula wolnych zawodników, będzie wirtualna kasa. Teraz dopiero zaczynamy więc lepszy będzie draft potem jak gra się rozkręci będzie łatwiej z zasadami wolnego rynku Big Grin

Takie jest moje zdanie. Ostateczny wygląd gry zależy od Was.

Kiedy można oczekiwać rozpoczęcia zabawy, tj. wybieranie piłkarzy ?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - paolo - 18-08-2008 21:39

Można popróbować, potestować, żeby mieć doświadczenie na następny sezon. Radek nam wszystkiego nie zrobi, pracujemy sami (póki co maju, ja, muszeq, fidain i Wróg Arsenalu :/).


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 18-08-2008 21:43

paolo napisał(a):Można popróbować, potestować, żeby mieć doświadczenie na następny sezon. Radek nam wszystkiego nie zrobi, pracujemy sami (póki co maju, ja, muszeq, fidain i Wróg Arsenalu :/).

No ja czekam aż wypracujecie sobie dokładnie wszystko bo nie chcę się Wam wcinać Big Grin dlatego jutro ustalcie wygląd i zasady ostatecznie to zrobimy drafta i zaczniemy rozgrywki ;-)


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 18-08-2008 22:58

To może na początek niech ktoś zorientowany (radziu ?) podsumuje co jest już ustalone. Żeby wszystko było jasne. Będzie także łatwiej dopracować resztę.