Redcafe.pl - Manchester United Forum
Owen Hargreaves - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Owen Hargreaves (/showthread.php?tid=441)

Strony: 1 2 3 4 5


- Klek - 05-05-2008 19:59

Maciek napisał(a):Ok, w wyniku kompromisu już ostatecznie możemy powiedzieć, że Ronaldo z dalszych odległośc (23m+) a zza pola karnego Hargreaves i inni Wink

W zupełności zgadzam się z twoim stwierdzeniem chociaż muszę powiedzieć że wole Owena przy rzutach wolnych. Cristiano ma dużo okazji podbramkowych w trakcie meczu i wydaje mi sie że powinien oddawać wolne Owenowi. Big Grin


- Pejter - 05-05-2008 21:22

Klek napisał(a):Bo rozwiązanie Owena na prawą obronę (nie mówię że jest zły) coś mi nie pasuje.

Skoro nie mówisz, że nie jest zły to dlaczego ci nie pasuje?


- Klek - 05-05-2008 21:25

Wydaje mi sie że jest bardziej przydatny na pomocy. a na prawą stronę Browna.


- pawlo - 06-05-2008 02:46

Owen jest za dobry by go na obrone przesowac po prostu. Jako rozwiazanie w razie czego moze byc. Ale gosc jest tak wybiegany, ze on musi grac w srodku po prostu. Albo na boku pomocy tak jak zaczynal kariere pilkarska (dopiero w sumie niedawno przestawiony na srodek).


- marcelo - 06-05-2008 08:07

A mnie tam w sumie pasuje. Grając na obronie tworzy zawodnika podobnego do Evry, czyli takiego, który lubi sie przyłączyć do akcji ofensywnej. Powiedziałbym, że nawet bardziej ofensywnym jest graczem, co wynika oczywiście z nominalnej pozycji. Według mnie całkiem nieźle spisuje sie także w zadaniach defensywnych, więc jeśli nie na stałe (bo jak wróci Nema, to pewnie i tak Wes wróci na prawą strone), to chociaż z konieczności można go tam wstawiać bez najmniejszych oporów.


- kapszti - 06-05-2008 12:59

w pomocy mamy kilku zawodników którzy też tam mogą grać a na prawej obronie to Brown nie jest pewnym punktem chociaż ostatnio gra dobrze ale na środku gdzie nie ma dla niego miejsca z wiadomych powodów.


- Pejter - 06-05-2008 13:02

kapszti napisał(a):a na prawej obronie to Brown nie jest pewnym punktem

Mówisz o tym sezonie? :roll: