Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 19-11-2012 21:48

Najpierw musi skołować szejków, np. szejka Adisa z LZS Zimnej Wódki, żeby zaproponować odpowiednio wysoki kontrakt gwieździe wywodzącej się z RC - Adisowi.

Czekaj. Coś poknociłem...


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 19-11-2012 22:43

Generalnie nie mam nic przeciwko reaktywacji, chętnie się nią zajmę. Ale wiadomo, że RC swoją dumę ma i jeżeli mamy wracać na salony, to w odpowiednio mocnym składzie, więc są pewne warunki.

Primo - liczebność kadry. IMO takie minimum to 7 chętnych osób, ewentualnie bardzo zdyscyplinowane 6, ale lepiej mieć jakieś zabezpieczenie w razie W.
Secundo - odpowiedni zawodnicy na odpowiednich pozycjach. Nie ma co eksperymentować, bez przynajmniej 2 nominalnych GK (a mamy chyba tylko Robaka i Sebosa, zwłaszcza wobec odejścia Wroga i dłuższej nieobecności Mat.ki) lub ewentualnie 1 + kogoś ogarniającego grę w bramce pokroju Fosta. DM-owaniem zająć mogę się ja, przy dwójce innych defensywnych w szerokim składzie jakoś się to ogarnie, o przód nie martwię się tym bardziej, ale bramkarz być musi.
Tertio - obecność kluczowych zawodników. Jakieś gwiazdy by się przydały i nie wiem, czy jest sens to robić, gdyby na przykład zarówno Sebos, jak i Adis nie zadeklarowali chęci gry.

Do tego dochodzą kwestie omawiane po ewentualnym skompletowaniu składu (rodzaje turniejów, treningi, ogólne nastawienie, taktyka). Póki co jednak wszystko zależy od Was, więc otwieram listę chętnych i zapraszam do wpisywania się chętnie, ale rozważnie. Wink

1. Intel
2. Foster
3. Ruud
4. Red
5. Krix
6. Break
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13. KARTONick

Liczba miejsc nie jest co prawda ograniczona, ale w ostatnim czasie chęć gry na forumowych hostach deklarowała właśnie trzynastka, toteż...
Jeżeli dobrnęlibyśmy z sukcesem do reaktywacji kadry, posty wyodrębnię do nowego tematu - to tak w kwestii technicznej. Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 20-11-2012 08:33

Ja jestem chętny.
Najlepiej dwie osoby na jedną pozycję i pograć trochę w różnych zestawieniach, tak by w razie gdy jeden nie może spokojnie mógł zagrać drugi. Terminy starać się dostosowywać no i przede wszystkim bez niepotrzebnych spin Smile

Wczoraj UPC miało u mnie jakieś problemy, dlatego miałem pokaz slajdów. Dziś widzę już wszystko w porządku Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - KARTONick - 20-11-2012 12:03

1. Intel
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13. KARTON

Z chęcią zapisałbym się, ale jako rezerwowy. Big Grin
Bo niestety net u mnie ostatnio szwankuje i raczej nie pokazałbym pełni talentu...


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 20-11-2012 17:12

http://haxballmaps.com/map/4168
Najbardziej dopracowana mapka do real soccer. Przede wszystkim powiększone pole do wykonywania rzutów rożnych. Rzecz ważna, bo na niektórych mapkach ludzie minutę ustawiali piłkę, żeby odpowiednio wykonać kornera.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 21-11-2012 18:43

Ja też jestem chętny.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 21-11-2012 21:29

Też chętny, ranga zobowiązuje ^^


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 21-11-2012 21:35

Chętny jestem, gorzej z czasem, ale net mi się poprawił, więc się piszę.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Breakthru - 22-11-2012 21:11

howgh
zgłaszam się Wink


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 26-11-2012 16:23

Gramy coś dzisiaj? Tak o 20? Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 26-11-2012 16:27

A matma się sama zrobi...



Tak.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 02-12-2012 13:05

Wieczorem 20-21 można dziś popykać.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 02-12-2012 13:17

Możliwe, że będę do tego Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 19-12-2012 17:26

Ale tu cisza...


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 21-12-2012 23:33

Gramy coś? Jutro? Pojutrze?