Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 10-01-2013 14:38

Ażeby była rotacja w składzie i każdy czuł się potrzebny. Nie dojdzie do sytuacji, że ktoś pomyśli - no fajnie przychodzę na trening, ale jak dojdzie co do czego to wystawią jeden skład i nawet na room nie wejdę.
Za to mogę pomóc na treningach, ewentualnie widząc mecz z boku coś czasem podpowiedzieć.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 10-01-2013 14:40

Tylko, że jak Ty nie będziesz z nami grał to jesteśmy w ciemnej dupie bo nie mamy GK. Chyba, że w międzyczasie się jakiś ujawnił, a nie słyszałem...


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 10-01-2013 14:52

Popiera Fostera, nie rozumie Sebosa.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 10-01-2013 15:17

Robak na pewno będzie chętny grać z tyłu. Poza tym obecnie pozycja gk w systemie 4v4 jest najmniej ważna na boisku. Raczej trzeba się uczyć płynnie atakować czwórką niż z góry zakładać, że rywal będzie RC zamykał i ktoś będzie musiał cuda odstawiać przed bramką Smile

Postawmy na grę piłką, na jej szybką wymianę po obwodzie, a nie żelazną obronę i fartowne wyjście z kontrą. Łatwo się mówi, trudniej realizuje. Ale po to są treningi. Wystarczy się zgrać.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 10-01-2013 17:35

OK, skoro Sebos prosi, Sebos otrzyma. Ja jestem gotów reprezentować RC, jak inni - Foster, Ruud, Krix, Red, Break, Karton, reszta ekipy? Nie ukrywam, że liczyłbym na parę elementów starej gwardii, jak Robaka, czy gwiazdy pokroju Sebosa czy Adisa.

Panowie - kuć żelazo póki gorące, a z tymi, którzy zadeklarują chęć gry w kadrze poustalamy jakieś terminy treningów, potem powoli będziemy się rozgrywać ze sparingpartnerami, a czy wrócimy na salony - to się jeszcze okaże. Wink


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 10-01-2013 19:18

Fajnie jakby się znalazło tak przynajmniej 8 osób. Na początku można by między sobą coś pograć, zobaczyć co najlepiej funkcje itp. Na całkowitym luzie, dla przyjemności. A jak się coś z tego fajnego uda skleić wtedy spróbujemy swoich sił wyżej.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 10-01-2013 20:37

Ja potwierdzam chęć gry, nie wiem, jak z czasem, bo sesja już mnie dopada i tak będzie coraz gorzej do co najmniej połowy lutego.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 12-01-2013 18:09

Kadra coś trenuje? ;>


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 12-01-2013 19:09

Póki co dumamy nad stałym terminem treningów, jak coś ustalimy - dam znać. Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 12-01-2013 20:16

Jakbyście coś kopali to dajcie znać, chętnie wpadnę. Choćby dziś, bo wolne mam. Tongue


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 13-01-2013 00:23

Foster napisał(a):Fajnie jakby się znalazło tak przynajmniej 8 osób. Na początku można by między sobą coś pograć, zobaczyć co najlepiej funkcje itp. Na całkowitym luzie, dla przyjemności. A jak się coś z tego fajnego uda skleić wtedy spróbujemy swoich sił wyżej.
Dziś wieczorem o 20-21 może być dobrym terminem na grę w większym gronie. W kontekście kadry przydałoby się 4v4.

A Ty Foster bez spiny na haxie, bo grałeś dobrze. Ważna jest atmosfera i fajna zabawaSmile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Foster - 13-01-2013 08:51

O jakiej spinie mówisz? Przecież tylko napisałem, że dawno nie grałem i że jestem na stacjonarnym, nic takiego Wink

Luz Smile /sbs


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 13-01-2013 12:31

Dziś wieczorem jest terminem o tyle problematycznym, że najpewniej mi niepasującym. Może wpadnę na 1-2 mecze, ale primo - w godzinach 21:30-23:00, secundo - wobec tego nie ma sensu moje hostowanie. Niemniej przeciwko grze w większym gronie nie mam nic przeciwko. Wink


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - COA - 13-01-2013 16:51

Witam wszystkich, wreszcie przełamałem się by napisać swój pierwszy post w bardzo bliskim mi wątku.
Bardzo chętnię coś pokopałbym z innymi sympatykami MU w wolnej chwili, raczej rekreacyjnie, gdyby np. brakowało osoby do treningu, bo obecnie brak czasu troszkę mi doskwiera. Z niektórymi może spotkałem się na haxowych boiskach, z innymi chętnie się spotkam Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 13-01-2013 17:06

COA napisał(a):Witam wszystkich

Widzę, że kolega z kadry BallHax Smile Witamy, witamy. Rzadko tu u nas ostatnio są robione roomy, ale jeśli tylko zobaczysz link, wbijaj od razu.