Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - zaga92 - 20-08-2008 19:26

Troche dziwne, ze zamierzacie brac zawodnikow z tylko 6 lig :roll:
Przeciez skoro jest 22 uczestnikow, a mamy brac po 8 zawodnikow to nie znajdzie sie tylu dobrych zawodnikow. Nie lepiej powiekszyc zasob lig o np. Szkocka, Holenderska, Portugalska moze Belgijska i Rosyjska.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 20-08-2008 19:51

No więc tak:
1 jestem jak najbardziej za podziałem ligi na Wschodnią i Zachodnią
2 jestem za wywalenie Polskiej ligi a np. dorzucenie ligi Portugalskiej i Holenderskiej, wtedy nie będzie problemu z tą przerwą zimową Wink
3 jestem za tym aby grac 4 zawodnikami (3 napastników i 1 pomocnik lub 2 napadziorów i 2 pomocników) tak będzie najlepiej, a liczba zawodników do dyspozycji gracz - 8, tyle wystarczy, czterech rezerwowych jak coś
4 mecze rozgrywamy tak: Sumujemy bramki strzelone przez piłkarzy, jeśli nasi strzelą ich więcej od przeciwnika, wygrywamy. nie ma co więcej na ten temat dyskutować

Załatwiamy to co jeszcze trzeba i od przyszłego weekendu gramy Smile


Re: Piłkarzyki - redcafe version - zaga92 - 20-08-2008 20:05

No ale skoro tylu rezerwowych to chyba nie zaszkodzi nikomu liga Polska. Jak nie beda grac wtedy zawodnicy beda rezerwowymi.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 20-08-2008 20:38

zaga92 napisał(a):Troche dziwne, ze zamierzacie brac zawodnikow z tylko 6 lig :roll:
Przeciez skoro jest 22 uczestnikow, a mamy brac po 8 zawodnikow to nie znajdzie sie tylu dobrych zawodnikow. Nie lepiej powiekszyc zasob lig o np. Szkocka, Holenderska, Portugalska moze Belgijska i Rosyjska.
Piłkarzy jest 321, uczestników 26, więc wychodzi po 12 zawodników na jednego gracza, a i tak każdy ma mieć po 8. Jeśli natomiast doszły by jeszcze dwie osoby (za czym optuje) to będzie 28 graczy i 11 piłkarzy na jednego uczestnika.

PS. Jednak jest 25 graczy. Raz i dwa. Szukamy 3 chętnych.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 21-08-2008 08:19

Foster26 -- uczestnicy gry głosowwali i przegłosowali na rzecz ligi polskiej, w takim razie czemy wbrew ich woli wywalać tą ligę? Zaga dobrze, że zauważył, że mając 8-miu piłkarzy, masz 4 rezerwowych. Szczerze wątpie, aby komukolwiek trafiło się 5+ zawodników z polekiej ligi.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 21-08-2008 08:35

Jak chcecie ja tylko zaproponowałem, ponieważ w Polsce ta przerwa ma zawsze coś ok 100 dni. Dajmy masz tych 8 zawodników, dajmy na to 3 z ligi Polskiej a tu nagle się złoży tak że Twoja podstawowa trójka dozna kontuzji i co wtedy? Z 8 dostępnych zawodników zostaje Ci 3Tongue

Róbcie jak uważacie, ja tam z Polskiej ligi jak już to bym wybrał tylko Brożka, więc....

Co trzeba jeszcze ustalić aby móc w końcu zacząć grać (ruszamy od 30,08)? Czy prócz tych trzech graczy trzeba coś jeszcze?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 21-08-2008 09:05

Albo czegoś nie zrozumiałem, albo twoje liczby sie nie zgadzaja.
8 - ilość w kadrze
3 - z polskiej ligi
5 - reszta kadry
3 - podstawowa trójka (5 rezerwowych)

jeśli mi wyleci podstawowa trójka (chyba, że się pomyliłeś i chciałeś napisać piątka), to na rezerwie mam jeszcze pięciu Tongue


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 21-08-2008 09:11

Foster26 napisał(a):Z 8 dostępnych zawodników zostaje Ci 3Tongue

Miało być tak: Z 8 dostępnych zawodników zostaje Ci 2 Tongue [ 8 - (3 + 3) = 8 - 6 = 2] Big Grin

Masz 3 graczy z Polskiej ligi - jest ta przerwa i oni teraz nie graja
Masz 3 dajmy na to z Włoch - i cała trójka doznaje kontuzji
Wtedy masz do dyspozycji tylko 2 zawodników
Scenariusz mało prawdopodobny ale możliwy

Ponawiam pytanie:

Co trzeba jeszcze ustalić aby móc w końcu zacząć grać (ruszamy od 30,08)? Czy prócz tych trzech graczy trzeba coś jeszcze?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 21-08-2008 09:28

radzio napisał(a):A czego nie ma:
1) Zasad i regulaminu
2) Ilu zawodników w drużynie
3) Jak rozgrywamy mecze
1. W zasadzie sami ustaliliście na poprzedniej stronie.
2. Ciągle, kiedy mówimy o piłkarzykach mamy na myśli ośmioosobową kadrę. Myślę, że nie ma po co tego zmieniać. A podstawowych zawodników powinno być czterech (2+2)
3. Gra team X z teamem Y. Kadra X: a,b,c,d. Kadra Y: z,x,c,v. a - 0 goli, b-1, c-2, d-0, z-1, x-1, c-1, v-1. X 3-4 Y. Mniej więcej obrazowo tak to IMO powinno wyglądać.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - zaga92 - 21-08-2008 10:17

Wróg Arsenalu napisał(a):Piłkarzy jest 321, uczestników 26, więc wychodzi po 12 zawodników na jednego gracza, a i tak każdy ma mieć po 8. Jeśli natomiast doszły by jeszcze dwie osoby (za czym optuje) to będzie 28 graczy i 11 piłkarzy na jednego uczestnika.

Dobrze rozumiem. Ale na co np. zawodnicy z klubow ktore beda walczyc o utrzymanie. Oni za duzo nie postrzelaja. A powiekszenie lig z ktorych mozna wybierac mialoby raczej na celu uatrakcyjnienie calej zabawy.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 21-08-2008 10:31

zaga92 napisał(a):Dobrze rozumiem. Ale na co np. zawodnicy z klubow ktore beda walczyc o utrzymanie. Oni za duzo nie postrzelaja. A powiekszenie lig z ktorych mozna wybierac mialoby raczej na celu uatrakcyjnienie calej zabawy.

Mi jest to obojętne z ilu lig będą zawodnicy, wybierzcie sobie jakie chcecie, tylko chcę wiedzieć ponieważ ułatwi mi to ustawienie paru rzeczy w piłkarzykach. Może być liga amerykańska, armeńska, gruzińska, chińska, japońska kurka południowoafrykańska - wolna amerykanka.

Jeśli chcecie możemy w ogóle brać zawodników z jakiej ligi na świecie się chce ;-) tylko że wtedy jest problem z tymi przerwami w różnych ligach bo w Europie mniej więcej w tych samych terminach są te przerwy i to trzeba mieć na uwadze ;-).


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 21-08-2008 13:40

Jak ktoś już wcześniej wspomniał, była kiedyś odpowiednia sonda, gdzie użytkownicy wybierali z jakich lig chcą piłkarzy, nie zmieniajmy więc decyzji ogółu, no chyba że ta sama w sobie się zmieni.

Teraz proszę o potwierdzenie, żeby kolejna rzecz już została ustalona:
8 piłkarzy w zespole z czego 4 gra co tydzień

Tak ? (albo nie)


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 21-08-2008 13:45

tak. I proponuję 2 napastników + 2 pomocników. No chyba, że o tym w następnej sondzie.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 21-08-2008 13:45

Tak i ja jestem za tym aby zrobić 3 napastników i 1 pomocnik, choć była też propozycja 2 n i 2 p, więc trzeba wybrać Wink


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 21-08-2008 14:28

Jestem za 3 napastnikami plus jednym pomocnikiem w wyjściowym składzie.

Teraz jeszcze kwestia, ilu ma być ich w drużynie np. 5 napastników i 3 pomocników czy wybieramy jak chcemy ?