Redcafe.pl - Manchester United Forum
Szkoła i praca - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Szkoła i praca (/showthread.php?tid=262)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


- Pejter - 04-01-2007 22:28

Ale nie we wszystkich zadaniach jak dobrze pamiętam Tongue Ogólnie był łatwy ten egzamin, nie macie się czego bać Big Grin


- Zashi - 05-01-2007 12:03

Dzisiaj pisalem probny z matmy...Koszmar. Byly tylko 2 zadania z chemii (moj ulubiony przedmiot). Zaduzo matmy moim zdaniem, ale coz. Matme da sie przebolec, ale fizyka to hardcore. Pytanie o trojkat ostrzegawczy w jakiej odleglosci ustawic. napisalem szybko tylko odpowiedz:

"Trójkąt należy ustawić w odpowiedniej odległości"


...


- Gutek15 - 05-01-2007 12:43

No dzisiaj test nie był zbyt ciekawy i za dobrze nie poszlo :? . Nie za ciekawie tez z miejscem dzisiaj trafilem. Z polaka czuje,że całkiem całkiem napisałem,dlatego licze na te 60pkt.


- Ciampel - 13-01-2007 09:50

I jak tam u was z feriami? Kto już leży do góry brzuchem? Tongue

Pomorskie tym razem kończy okres odpoczynków, zaczynamy dopiero 17 lutego bodajże, ale potem fajnie z górki do świąt. Poza tym najgorsze już za nami, drugi semestr jest o całe 4 tygodnie krótszy od pierwszego, dlatego nie ma się co przejmować. Tylko te testy. Trzeba będzie sobie troszkę poprzypominać. A jak wyszliście na półrocze? Oczekiwania spełnione? U mnie bardzo dobrze, jestem z siebie dumny można powiedzieć.

I oczywiście jeszcze + za rozpoczęcie kariery redaktora na manutd.pl, kolejny sukces Wink


- Pejter - 13-01-2007 11:58

Z tego co wiem to Kuba_^^ już ma ferie, ale nie wiem, z jakiego regionu on jest.
Mi się zaczynają dopiero od 29 stycznia. A wyniki na półrocze są jeszcze niepewne, bo tydzień do wystawienia ocen, więc na razie się nie wypowiadam.


- Kuba_^^ - 13-01-2007 14:27

Pejter napisał(a):Z tego co wiem to Kuba_^^ już ma ferie, ale nie wiem, z jakiego regionu on jest.

Ja żem jest z województwa kujawsko-pomorskie i oczywiście już mogę się cieszyć feriami 8)

Co do tego jak poszło mi pierwsze półrocze... oczywiście jestem bardzo zadowolony, bo uzyskałem średnią 4.75. Lecz drugi semestr dla mnie zapowiada się cieżej, ponieważ mam z większości przedmiotów sprawdziany powtórzeniowe z 1 i 2 klasy, co mnie trochę martwi, szczególnie z biologii :? Nigdy nie lubiłem tego przedmitu, a teraz miałem "tylko" 4, a walczyłem o 5. Chociaż muszę powiedzieć, że zawsze w drugim półroczy szło mi lepiej i mam nadzieję, że teraz nie będzie inaczej Tongue


- KanT - 13-01-2007 14:43

Kuba brawo :wink: ostatni raz swiadectwo z paskiem mialem w 6 klasie podst. :roll: . Ja tak jak Ty moge juz odpoczywac. O ile odpoczywac to dobre stwierdzenie bo codziennie 2 trenigni w ramach przygotowan do rundy wiosennej w lidze okregowej odpoczynkiem nie bedzie, zwalaszcza ze do niedawna mialem przerwe spowodowana zlamaniem kosci srodstopia :? . A ocenki .. hmm tak ok sredniej 4.1
2 trojki z chemii i z histori. z WF pan mrowiec Tongue dal mi 4 bo mnie nie lubi za to ze zyje :wink:. Ale to nie jest najgorsze. Najgorsza jest perspektywa 2 polrocza, poprostu mi sie nie chce a że kibluje w gimnazjum nie moge nie chodzic :roll:


- Pejter - 13-01-2007 14:51

KanT napisał(a):Najgorsza jest perspektywa 2 polrocza, poprostu mi sie nie chce a że kibluje w gimnazjum nie moge nie chodzic :roll:

Mógłbyś to jakoś bardziej wyjaśnić? Bo trudno mi odczytać o co ci dokładnie chodzi.


- Zashi - 13-01-2007 15:32

Pejter napisał(a):
KanT napisał(a):Najgorsza jest perspektywa 2 polrocza, poprostu mi sie nie chce a że kibluje w gimnazjum nie moge nie chodzic :roll:

Mógłbyś to jakoś bardziej wyjaśnić? Bo trudno mi odczytać o co ci dokładnie chodzi.

Z tego co ja zrozumialem to KanT nie kiblował w jednej klasie i teraz musi chodzi na lekcje bo niby dobrze wjdzie w oczach nauczycieli. Ja tak to odczytalem.

Ja jestem w Wlkp. i tez ciesze sie feriami Smile

Srednia 4,71 - jedna ocena brakuje do paska wiec na koniec wyciagne. Oceny takie sobie:
j.polski - 4
j.angielski - 4
matma -4
chemia - 5
fizyka - 5
geografia - 5
biologia - 3
historia - 4
wos - 5
plastyka - 5
muzyka - 5
technika - 5
informatyka - 6
w-f - 6

To chyba wszystko Smile Ciesze sie z ferii ale ubolewam nad faktem ze nie bede mial lekcji chemii Sad


- Pejter - 13-01-2007 17:15

Zashi napisał(a):Z tego co ja zrozumialem to KanT nie kiblował w jednej klasie i teraz musi chodzi na lekcje bo niby dobrze wjdzie w oczach nauczycieli. Ja tak to odczytalem.

Dalej nie rozumiem, ale to szczegół :lol:

Zashi napisał(a):Srednia 4,71 - jedna ocena brakuje do paska wiec na koniec wyciagne. [...]biologia - 3

W mojej szkole (w gimnazjum) było tak, że na pasek nie można było mieć 3, więc prawdopodobnie będziesz musiał właśnie biologię podciągnąć.


- Zashi - 13-01-2007 17:42

Pejter napisał(a):
Zashi napisał(a):Z tego co ja zrozumialem to KanT nie kiblował w jednej klasie i teraz musi chodzi na lekcje bo niby dobrze wjdzie w oczach nauczycieli. Ja tak to odczytalem.

Dalej nie rozumiem, ale to szczegół :lol:

Źle napisalem :lol: KanT nie przeszedl do nastepnej i klasy i teraz pewnie chce chodzic na lekcje, pisac spr i takie tam w pierwszym terminie i takie tam aby dobrze wypasc w oczach nauczycieli.

Pejter napisał(a):
Zashi napisał(a):Srednia 4,71 - jedna ocena brakuje do paska wiec na koniec wyciagne. [...]biologia - 3

W mojej szkole (w gimnazjum) było tak, że na pasek nie można było mieć 3, więc prawdopodobnie będziesz musiał właśnie biologię podciągnąć.

U mnie nie Smile W zeszlym roku mialem 3 z biologii a mialem swiadectwo z paskiem. Smile


- Pejter - 13-01-2007 18:04

Zashi napisał(a):Źle napisalem :lol: KanT nie przeszedl do nastepnej i klasy i teraz pewnie chce chodzic na lekcje, pisac spr i takie tam w pierwszym terminie i takie tam aby dobrze wypasc w oczach nauczycieli.

Nie przeszedł, a teraz średnia 4,1? Coś mi się nie chce wierzyć. KanT, wytłumacz nam Tongue


- Gracek_11 - 13-01-2007 22:40

Ja też już mogę cieszyć się feriami (Lubuskie) :wink:

ocenki na półrocze już wystawione. Wg mnie są bardzo dobre, bo spodziewałem sie dużo słabszych, ale pewnie średnia spadnie mi na koniec roku, bo wiele z tych ocen wyszło mi naprawdę szczesliwie.

polski 4
matma 5
biologia 5
historia -4
WOS -4
geografia 3
niemiecki 4
WOK -4
fizyka -3
angielski 5
wf 5
chemia 3
PO 4
tech. inf. 4

Średniej nie liczyłem ale mam bodajże 4.1, bo liczyli za mnie, więc ejst dobrze. Wku***a mnie tylko wychowawca, bo jak sam się przyznał: nie cierpi piłkarzyków. Mam trochę ciężkie życie z nim...
:roll:


- KanT - 14-01-2007 22:39

Pejter napisał(a):
KanT napisał(a):Najgorsza jest perspektywa 2 polrocza, poprostu mi sie nie chce a że kibluje w gimnazjum nie moge nie chodzic :roll:

Mógłbyś to jakoś bardziej wyjaśnić? Bo trudno mi odczytać o co ci dokładnie chodzi.

oj nie nie :wink: hehe ludzie. Chodzilo mi o to ze nauka w gimnazjum jets obowiazkowa wiec musze je skonczyc i nie moge tego uwalic. No mniejsza :wink:


- Pejter - 14-01-2007 22:59

KanT napisał(a):oj nie nie :wink: hehe ludzie. Chodzilo mi o to ze nauka w gimnazjum jets obowiazkowa wiec musze je skonczyc i nie moge tego uwalic. No mniejsza :wink:

W szkole średniej też jest obowiązkowa. W Polsce masz obowiązek się uczyć do 18 roku życia. Więc możesz ewentualnie zakończyć ją w 2 lub 3 klasie szkoły średniej (zależy kiedy masz 18-tke) Tongue No chyba, że wcześniej gdzieś zostaniesz...