Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)



Re: CM & FM - Oskar - 30-04-2008 22:45

Stancu na ogół jest dobry i warto w niego inwestować. Abenzoar tak jak w 08 i w poprzednich to spory talent, miałem go Tottenhamie i Aberdeen i grał bardzo dobrze, interesował się nim PSG i Real, dawali chyba 15 mln euro Wink


Re: CM & FM - buri - 01-05-2008 06:33

Ale Choto poza szybkoscia naprawde ma niezle umiejetnosci Smile 2 mln to jest nieduzo i nie kupisz za te pieniadze naprawde dobrego zawodnika (np. typu Dani Alves).


Re: CM & FM - Tomassen - 01-05-2008 22:57

Sytuacja zmieniła się diametralnie Big Grin Poprosiłem o dodatkowy hajs i mam Ł16 mln. Rafinha/Lahm/Hutton/D Alves???


Re: CM & FM - Miko - 01-05-2008 23:03

Wy tu o FM, a ja odpaliłem CM5. Drugi sezon gram Hull City. Walczę o 6 miejsce w Championship.
Też bym pograł w FM8 ale coś mi się ostatnio resetuje podczas grania. Nie ma co CM ma swój klimat.

Jeśli ktoś gra w CM5 to polecam Kydlanda.


Re: CM & FM - Lucas - 01-05-2008 23:12

Tomassen napisał(a):Rafinha/Lahm/Hutton/D Alves
Hutton wcale taki dobry nie jest. Lahma za 16Ł nigdy nie kupisz. Natomiast Brazylijczycy to Brazylijczycy, nigdy nic nie wiadomo. Obu sprawdzałem w Premiership i raczej nigdy nie wybijali się ponad przeciętną. Ale jeśli uda Ci się do 13mln kupić któregoś z nich, to bierz.


Re: CM & FM - Lasq - 01-05-2008 23:19

Rafinha albo za kupe forsy (20+ mln) Alves. Ja wole tego pierwszego bo statystyki ma naprawdę niewiele gorsze a można go wyciągnąć poniżej 10 milionów.


Re: CM & FM - Oskar - 02-05-2008 10:52

Rafinha to w FM mega talent, jeśli starczy kasy to bierz jego.


Re: CM & FM - Tomassen - 04-05-2008 17:24

Póki co to Guilherme zapowiada się bardzo dobrze, w 8 meczach 6 bramek, średnia coś ok. 7.7. Rafinha też dobry zakup. Gdy przyszedł, ustawiłem ofensywnie skrzydła obrony i od razu widać jazde - strzałów na bramkę średnio 20 w meczu, niestety ledwo ok. 6 celnych :/ Saivet i Stancu dno


Re: CM & FM - Luki - 04-05-2008 20:48

Ja ostatnio grałem sobie Sunderlandem i ściągnąłem z Jerozolimy Ghańczyka - Dereka Boatenga (środkowy pomocnik) Big Grin Nie wiem, co koleś tam robi, bo w wieku 24 lat gra w reprezentacji regularnie, statsy niczego sobie, a kiedy przyszedł do mnie do Czarnych Kotów to wprost wymiatał i już się nim interesują kluby z pierwszej szóstki Big Grin I największy plus - do wyciągnięcia poniżej miliona. Ja dałem za niego Ł600 tys.

A jak ktoś zaczyna grę i potrzebuje niezłego obrońcy (prawy/środek) to z wolnego można ściągnąć Ignaschevicha. Koleś jest niezłym materiałem na przywódcę i głównodowodzącego defensywą Big Grin A z DMFów to polecam Evera Banegę z Boca Juniors. Do wyciągnięcia za 5-6 mln, młodziutki, a stasty aż miło patrzeć Big Grin


Re: CM & FM - mlody_unw - 12-05-2008 22:25

FM to świetna gra, bo osobiście uważam symulatory/ekonomiczne za najlepsze gry.
Najlepsza część ? Chyba 06, od kilku dni mam 08 i dopiero go poznaję, a 07 był kiepski imo.
Najlepsza kariera ? 2006 - Do roku 2018 - zaczynałem ŁKS-em w II lidze, awansowałem, raz zdobyłem PP a tak to utrzymywałem się na 2. 3. miejscu. Później przeszedłem do Wisły Kraków, która co rok zdobywała mistrzostwo. Doszedłem najwyżej do półfinału LM. Gdyby nie format, grałbym do teraz. Rzeczywisty czas gry przekroczył 2 tygodnie. W ataku miałem trzech ... siedemnastolatków, ale piłkarzy z symulacji można takich wyszukać Wink


Re: CM & FM - Lasq - 13-05-2008 01:00

mlody_unw napisał(a):Doszedłem najwyżej do półfinału LM.

Dlatego FM 2008 mimo wszystkich swoich niedoskonałości bije na głowę wszystkie poprzednie. Tu nie są możliwe numery typu zdobycie Wisłą LM w 2 sezonie. A nawet wygranie Premiership Manchesterem to olbrzymie wyzwanie (szczególnie w łatce 8.02 gdzie przepakowali Arsenal i osłabili Manchester United :/ ) z którego się cieszysz jak dziecko. A nie: Dziesiąte The Treble w dziesiątym sezonie i tylko wzruszenie ramionami... norma.


Re: CM & FM - mlody_unw - 13-05-2008 08:11

fidain napisał(a):Tu nie są możliwe numery typu zdobycie Wisłą LM w 2 sezonie.

Miałem na myśli sezon 12/13 Wink
Wtedy jest już mało graczy z reala i gra wygląda trochę inaczej.


Re: CM & FM - Tomassen - 13-05-2008 14:17

fidain napisał(a):Tu nie są możliwe numery typu zdobycie Wisłą LM w 2 sezonie. A nawet wygranie Premiership Manchesterem to olbrzymie wyzwanie (szczególnie w łatce 8.02 gdzie przepakowali Arsenal i osłabili Manchester United :/ )

Zgadzam się. Gram Manchesterem i wcale nie jest łatwo, chociaż dobrze mi idzie Smile Guilherme okazał się trafionym zakupem, podobnie Rafinha. Rozczarowuje Hargo, zachwyca Anderson. Denerwuje mnie jedynie to, że w meczu oddaję średnio jakieś 20 strzałów na bramkę, z czego celnych tylko 7 :/ fakt, że do bramki wpada po 4-3, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego mnie to denerwuje...


Re: CM & FM - MattMan - 10-06-2008 09:32

Bafétimbi Gomis - francuski talent <niesforny> Jest u mnie Big Grin Polecam!


Re: CM & FM - Oskar - 17-06-2008 14:49

<a class="postlink" href="http://www.bankfotek.pl/view/88689">http://www.bankfotek.pl/view/88689</a> :] Teraz czeka mnie finał...ze Szkocją Smile Która pokonała Włochy po karnych .