Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentatorzy - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Komentatorzy (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Kuba_^^ - 24-06-2008 15:08

Tak najlepsze było: "pomylił się o 25 centrymetrów" chwilę później "przepraszam, o 27 centymetrów".


- Maciek - 24-06-2008 15:31

Mam nadzieję, że zrozumiałeś, że to był żart?


- Kuba_^^ - 24-06-2008 15:33

Raczej żart, ale powiedział to tak poważnie, że można było to odebrać na serio.


- Danny93 - 24-06-2008 18:40

Boniek o wiele lepiej sobie radzi jako ekspert w studiu,w roli współkomentatora jakoś nie za bardzo go widzę.


- Grzeho - 24-06-2008 19:07

Kuba_^^ napisał(a):Tak najlepsze było: "pomylił się o 25 centrymetrów" chwilę później "przepraszam, o 27 centymetrów".

Mi sie bardziej podobalo, gdy wchodzil bodajze Guiza to mowil ze to szybki napastnik, bla bla bla i widzi bramke :lol:


- Maciek - 24-06-2008 21:51

Boniek to (mimo różnych zdań na jego temat) inteligentny naprawdę facet, także zapewniam, że to był żart i zapewniam także, że trzeba naprawdę się starać, by tego nie skumać :roll:
On ma tego typu, moim zdaniem fajne, poczucie humoru. Mnie się to podoba, coś nowego i innego niż głupie wstawki Kołtonia, który wybucha emocjami nawet jak zawodnik jest na pozycji z której nic zrobić nie może...

A jak już, to Boniek powiedział także, w obecności Świerczewskiego i Kowalczyka bodajże, że "graliśmy w piłkę, co prawda krótko i słabo, ale zawsze"... teraz proszę rozważać, czy to był żart czy należy to brać całkiem serio


- WoLaK - 26-06-2008 10:38

Na ekranie pojawia się następujący obrazek: Platini rozmawia przez telefon, a obok niego siedzi Angela Merkel.

Bożydar: Do kogo dzwoni Michel Platini ? Może do Zbigniewa Bońka
Kołtun: Obok Andżela Merkel poprawiała okulary


- Maciek - 26-06-2008 11:57

To "może do Zbigniewa Bońka" dodał Kołtoń, jak zawsze błyskotliwy i inteligentny


- Maro11 - 28-06-2008 17:52

Juskowiak miał dobra wstawke o Brownie zespecialnie na ten mecz został przesuniety na prawa,a szpaqu ze mieli szpiego ktory wiedział ze zagra malouda i dlatego dali tam wesa.
To jest tak jak sie pieprzy o czym o czym nie ma sie pojecia

Studio Polsatu to parodia parodi, dziwie sie Bomkowie ze mu sie chce w tym uczestniczyc.


- Grzeho - 28-06-2008 20:45

Maro11 napisał(a):Juskowiak miał dobra wstawke o Brownie zespecialnie na ten mecz został przesuniety na prawa

Ja tam Juskowiaka lubie nawet jako eksperta. Nie ma co go porownywac nawet z tymi panami z Polsatu.


- WoLaK - 29-06-2008 22:10

Boniek był dzisiaj po prostu świetny. Na prawdę wielki szacunek dla niego Wink Zresztą co tu gadać, Bońka z chęcią można było słuchać przez całe mistrzostwa.


- Kuba_^^ - 29-06-2008 22:45

Ja jakoś nigdy nic w nim nadzwyczajnego nie widziałem, zwykły komentator, który powie od czasu do czasu coś ciekawego, albo głupiego...


- Danny93 - 30-06-2008 00:01

Mnie dzisiaj trochę rozśmieszył jeden komentarz Bońka,kiedy Torres gdzieś między 15 a 20 minutą przegrał pojedynek 1 na 1 z Friedrichem bodajże i wtedy Zibi powiedział że El Nino w Liverpurze takie sytuacje wykorzystuje.

No ale Bońkowi takie błędy wybaczamy(tym bardziej że chodziło o taki mało znany klubik :lolSmile bo fajnie się go dzisiaj słuchało jak przez cały turniej zresztą.

I tak najlepszy był Świersz kiedy powiedział że 80,90% reprezentacji Rosji to zawodnicy ligi rosyjskiej,nie jestem zbyt dobry z matematyki ale wydaje mi się że 1 zawodnik na 23 to trochę mniej niż 10 procent :roll:


- zaga92 - 02-07-2008 10:27

Danny93 napisał(a):zbyt dobry z matematyki ale wydaje mi się że 1 zawodnik na 23 to trochę mniej niż 10 procent

CO!? Albo cie nie zrozumialem albo cos pokreciles. Bo z ligi Rosyjskiej bylo tam 22 zawodnikow, czyli ponad 90% wiec w komentarzu Swierszcza nie widze nic dziwnego :roll:


- WoLaK - 02-07-2008 10:55

zaga92 napisał(a):
Danny93 napisał(a):zbyt dobry z matematyki ale wydaje mi się że 1 zawodnik na 23 to trochę mniej niż 10 procent

CO!? Albo cie nie zrozumialem albo cos pokreciles. Bo z ligi Rosyjskiej bylo tam 22 zawodnikow, czyli ponad 90% wiec w komentarzu Swierszcza nie widze nic dziwnego :roll:

Dannemu chodziło, że ten jeden zawodnik, który w lidze rosyjskiej nie gra to mniej niż 10%