Redcafe.pl - Manchester United Forum
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? (/showthread.php?tid=39)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - mucha - 11-04-2008 10:42

No i co, mamy zostać z piłkarzami gorszej klasy? Nie wolałbyś, żebyśmy kupili jakiegoś rasowego prawego obrońce, coś jak Evra tylko z drugiej strony? Jeśli jest taka możliwość to ja jestem za. Tylko, że w tej chwili chyba nie ma na rynku prawego obrońcy, którego za realne pieniądze moglibyśmy kupić.
Powiem tak: jeśli jest możliwość kupienia za rozsądne pieniądze prawego obrońcy, to powinniśmy to zrobić, jeśli nie ma to wolę oglądać Hargreavesa na boku niż Browna czy innego O'Shea.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kisia92 - 12-04-2008 17:07

Cytat:jeśli nie ma to wolę oglądać Hargreavesa na boku niż Browna czy innego O'Shea.
świete słowa
Jesli chodzi o obrońce za rozsądną cene to BYŁ takowy, ale Ferguson uparł się że zima nikogo nie kupuje.. Chodzi oczywiscie o Huttona, a teraz Tottenham nam go zwinął sprzed nosa i chłopak wywija w Londynie.

Ktoś kogo ja bym widziała na tej pozycji to Lahm, naprawde gra świetnie, ale to juz raczej bd duużo kasy;/

Nasz Carlos Q oczywiscie chciałby Bosingwe, ale mam nadzieje że Alex go powstrzyma i żaden Portugalczyk do nas latem nie dołączy.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Miko - 12-04-2008 18:15

Kisia92 napisał(a):Nasz Carlos Q oczywiscie chciałby Bosingwe, ale mam nadzieje że Alex go powstrzyma i żaden Portugalczyk do nas latem nie dołączy.
Też nie jestem za tym transferem, niedawno wrócił Gary, co dobrze rokuje na przyszłość, mam nadzieję, że będzie zdrowy, a OH sprawdzi się z pewnością na prawej obronie.

Kisia92 napisał(a):Ktoś kogo ja bym widziała na tej pozycji to Lahm, naprawde gra świetnie, ale to juz raczej bd duużo kasy;/
Wydatek, który może kosztować około 20 mln euro Wink


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Oskar - 12-04-2008 18:31

Te 20 mln euro (ja słyszałem o 15) jak najbardziej opłaca się przeznaczyć na Lahma, który jest czołowym obrońcą w Europie. Skoro dwa razy tyle daliśmy za Andersona i coś koło tego za Naniego, którzy dopiero stają się zawodnikami pierwszego składu to czemu by nie przeznaczyć takiej kwoty na zawodnika tak ambitnego, pracowitego, walecznego, solidnego, szybkiego i wspaniałego jak Lahm?


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - bartez - 12-04-2008 20:10

Tylko że na Lahma to obawiam się że 20 mio to będzie zbyt mało. Pamiętacie jak było z Owenem...? no właśnie.
Jest jeszcze kilku kandydatów, mianowicie, Bosingwa, który wcale nie kosztowałby "kokosów" , Heitinga, ostatnio gra wyśmienicie, bardzo chętnie zobaczyłbym go w United.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - paolo - 12-04-2008 21:21

Zdecydowanie najlepsi na chwilę obecną prawi defensorzy to Lahm, Daniel Alves i Richards. Wszyscy prezentują wyśmienitą formę i zachwycają swoimi przechwytami, czy akcjami ofensywnymi. Ktoś z tej trójki jak najbardziej by się przydał, ale czy warto? G. Neville, Brown, OH, Simpson, ew. O'Shea. Przynajmniej dwóch spisuje się na tej pozycji BARDZO dobrze.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Czaplak - 12-04-2008 21:32

Co do Lahma i jego świetnej gry ostatnio nie byłbym tego taki pewien, za Richardsa trzeba by było dać więcej niż za Rio, ba czy w ogóle chciałby odchodzić, a Alves będzie chciał zostać w Hiszpanii gdzie idzie mu naprawdę dobrze, podobno do zakupienia za 30 mln euro, raczej Barca bądz Real.

Ja sobie poczekam na tego Bosingwe, jestem pewny że to on nas zaszczyci swą obecnościa.

paolo napisał(a):Simpson, ew. O'Shea

Simpson...Jakoś go ostatnimi czasy nie widze na obronie, zagrał 2 mecze, coś chyba mało prawda :?:
Pana Johna O. wszyscy znają, ale to nie jest sprinter i rasowy boczny obrońca, P. Neville o tak Wink
OH gra z przymusu, chyba że jak mówiłem, zakupujemy Veloso, OH grywa czasem na prawej, Gary kończy kariere to się by pomyślało, ale to nie wypali.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - paolo - 12-04-2008 21:36

Czaplak napisał(a):Simpson...Jakoś go ostatnimi czasy nie widze na obronie, zagrał 2 mecze, coś chyba mało prawda :?:

Simpson jest na wypożyczeniu :twisted:


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Czaplak - 12-04-2008 21:40

paolo napisał(a):impson jest na wypożyczeniu :twisted:

A fakt, to teraz popatrz tam poszedł, ba czemu nie grał wcześniej.
Jak nie Pique to już nie wiem kto przekona Szkota.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Lasq - 13-04-2008 01:12

Czaplak napisał(a):a Alves będzie chciał zostać w Hiszpanii gdzie idzie mu naprawdę dobrze, podobno do zakupienia za 30 mln euro, raczej Barca bądz Real.

Ponoć prezydent Sevilli, Jose Maria Del Nido stwierdził, że za 25 mln to może sprzedać najwyżej buty Alvesa <hahaha>


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Czaplak - 13-04-2008 10:56

fidain napisał(a):Ponoć prezydent Sevilli, Jose Maria Del Nido stwierdził, że za 25 mln to może sprzedać najwyżej buty Alvesa <hahaha>

Carrick też nie miał odchodzić, a więcej za Alavesa nie dostaną.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - michal85 - 16-04-2008 14:58

paolo napisał(a):Zdecydowanie najlepsi na chwilę obecną prawi defensorzy to Lahm, Daniel Alves i Richards. Wszyscy prezentują wyśmienitą formę i zachwycają swoimi przechwytami, czy akcjami ofensywnymi. Ktoś z tej trójki jak najbardziej by się przydał, ale czy warto? G. Neville, Brown, OH, Simpson, ew. O'Shea. Przynajmniej dwóch spisuje się na tej pozycji BARDZO dobrze.

Richards? Kiedy on niby tak zachwycał, jak tydzień w tydzień gra na środku obrony ? Smile
Zdecydowanie wyżej stawiam umiejętności Ramosa...

Może będę nudny, ale się powtórzę - przed zakupem kogokolwiek dajmy szansę NASZYM!


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - paolo - 16-04-2008 18:00

michal85 napisał(a):
paolo napisał(a):Zdecydowanie najlepsi na chwilę obecną prawi defensorzy to Lahm, Daniel Alves i Richards. Wszyscy prezentują wyśmienitą formę i zachwycają swoimi przechwytami, czy akcjami ofensywnymi. Ktoś z tej trójki jak najbardziej by się przydał, ale czy warto? G. Neville, Brown, OH, Simpson, ew. O'Shea. Przynajmniej dwóch spisuje się na tej pozycji BARDZO dobrze.

Richards? Kiedy on niby tak zachwycał, jak tydzień w tydzień gra na środku obrony ? Smile
Zdecydowanie wyżej stawiam umiejętności Ramosa...

O ile dobrze się orientuję Richards zastępował Gary'ego na prawej obronie w reprezentacji. Poza tym chodziło mi o zdecydowanie najlepszych dla United, moje niedopatrzenie. Ramos na pewno jest nie na sprzedaż, podstawa w Realu, zresztą gra chyba na środku.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Czaplak - 16-04-2008 18:44

Ramos gra na prawej.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Miko - 16-04-2008 21:14

Alvesa z Sevilli nie puszczą tak prędko. Nawet jeśli ktoś by zaproponował 40 mln to nie wiem czy prezes klubu by się zgodził ;D

michal85 napisał(a):Może będę nudny, ale się powtórzę - przed zakupem kogokolwiek dajmy szansę NASZYM!
Tylko na kogo by tu postawić bo chyba masz na myśli kogoś młodego typu: Simpson ?