Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi/opinie na temat strony - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi/opinie na temat strony (/showthread.php?tid=397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- WoLaK - 01-09-2007 23:11

mam taka prosbe,czy moznaby w dziale download zamiescic wszystkie bramki United z tego sezonu ? Smile


- szakall_manutd - 29-10-2007 15:35

Mam pytako czy nie bylo by mozliwosci stworzenia profili uzytkownikom strony i logowania sie. Oczywiscie nie chce dokladac roboty moderatorom strony, bo i tak wiele dla nas robia. Pozdro dla redakcji.


- Pejter - 29-10-2007 19:11

szakall_manutd napisał(a):Mam pytako czy nie bylo by mozliwosci stworzenia profili uzytkownikom strony i logowania sie.

Ja rozumiem, że to jest modne, ale tak szczerze: do czego jest ci to potrzebne?


- szakall_manutd - 29-10-2007 21:48

Nie chodzi o to by bylo modne. Profile uzytkownikow przydaly by sie, poniewaz:

*mozna by w profilu umieszczac swoj kontakt, co moze sie przydac przy porozumiewaniu miedzy uzytkownikami
*blokady kont lub opcji np. czacie, za uzywanie wulgaryzmow, obrazanie innych uzytkownikow, zasmiecanie strony glupimi komentarzami itp.

Jak jeszcze przypomna mi sie jakies zalety profili dam znacTongue
(jesli jest to mozliwe, jestem za)
Prosze o komentarze innych uzytkownikow strony na ten temat

Pozdrawiam redakcje i kibicow


- Ciampel - 02-11-2007 15:19

Zmieniliśmy trochę "szablony" na głównej, ściślej mówiąc - wygląd newsów. Jest wiadomość dnia, która utrzymuje się na szczycie, zazwyczaj to ważna informacja, stąd tak będzie zdecydowanie lepiej. A jak wasze odczucia?

Przy okazji, może ktoś jest chętny do prowadzenia relacji live? Tongue Ostatnio był też news związany z naborem do redakcji, jeśli ktoś go nie czytał, a pilnie śledzi forum, może podbić do mnie na maila...


- Grzeho - 02-11-2007 16:57

Ciampel napisał(a):A jak wasze odczucia?

Teraz zrobilo sie jeszcze bardziej przejzyscie i latwiej jest znalesc starsze newsy, bo wielkosc obrazkow zminiejszala liczbe newsow na jednej stronie. Ogolnie to tylko kosmetyczna zmiana, malo istatna :wink:


- Joanna - 03-11-2007 10:36

Nowy system newsów zdecydowanie na plus. Strona jest dzięki temu bardziej przejrzysta i czytelna. Lepiej się prezentuje, a wiadomości dłużej zostają świeże. Kolejny krok na przód, jednak cały czas brakuje mi grafiki na stronie (chodzi mi o brak zdjęć w takich działach jak Old Trafford, czy FC United)...


- Pejter - 07-12-2007 14:22

Futbolowa napisał(a):Wciąż jednak martwi mnie ubogość działu z felietonami. Znacznie odbiegacie pod tym względem od innych serwisów...

Pierwszy i podstawowy powód to brak felietonistów. 2 powód: jak patrzę na dużo pseudo-felietonów na innych stronach to wolę mieć ich mniej, ale lepsze. Nie chcemy wstawiać tam byle czego. A może ty jesteś chętna do pisania? Zdaje się, że kiedyś coś obiecywałaś Tongue


- Futbolowa - 07-12-2007 14:39

Ja niestety odpadam Wink
Wciąż mam ważną 'umowę' z redlog.pl, pomimo przerwy w pisaniu. Poza tym dostałam propozycję pisania o piłce w jednej z częstochowskich gazet, więc sądzę, że ciężko mi się będzie podzielić Wink

Ale lubię poczytać trochę dobrej publicystyki. A w porządnym serwisie chociaż raz w miesiącu powinien pojawić się jakiś tekst...


- marcelo - 07-12-2007 19:56

No generalnie, to oficjalnym felietonistą serwisu jestem ja, czasem coś Valverde skrobnie i to tyle. Ja nie jestem jakimś zawodowym publicystą, piszę dla przyjemności, kiedy mnie najdzie jakaś wena. Potem tekst trafia do Pejtera, no a ten jest dość surowy surowy w ocenie no i w wyniku czego nie wszystkie moje teksty pojawiają się na stronie.

Można powiedzieć, że odrzucam więcej niż 50% niestety. Może jestem za surowy? Smile // Pejter


- Roy_v_beck - 08-12-2007 20:07

A nie lepiej poddać surowej korekcie tekst, zamiast go odrzucać?


- Pejter - 08-12-2007 20:15

Jeśli jest za dużo do poprawiania to taka korekta nie ma sensu. Oczywiście, jeśli są jakieś drobne niedociągnięcia to tekst jest poprawiany, tak jak napisałeś.

Niedługo nowy felieton na stronie - autor: Skull 8)


- Skull - 09-12-2007 00:55

Futbolowa napisał(a):Wciąż jednak martwi mnie ubogość działu z felietonami
Pejter napisał(a):Niedługo nowy felieton na stronie - autor: Skull

Nigdy nie byłem w tym dobry,ale chciałem coś napisac bo Futbolowa narzeka :lol: Nie jest to nic specjalnego,już własciwie jest gotowe,tylko kilka poprawek :wink:

Mam nadzieje że nie zostane skrytykowany :lol: jeśli mnie to ominie to może w przyszłosci spróbuje coś naskrobac...


- Maro11 - 09-12-2007 01:40

Skull i felietony :lol:


zartuje , kiedy bedzie Twoj tekst ?


- Skull - 12-12-2007 12:29

Maro11 napisał(a):kiedy bedzie Twoj tekst ?

Powinien byc dzisiaj,przynajmniej tak poinformował mnie Pejter :wink: Miłego czytania , pamietajcie że to mój debiut jesli chodzi o felietony!

Już jest jakby co :wink: