Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)



Re: CM & FM - Lucas - 15-07-2008 14:07

pan_opticum napisał(a):
Cytat:ubrać najlepszy garnitur
W co ubrałeś ten najlepszy garnitur?
A jak mówisz sobie, że idziesz ubrać jakieś ciuchy to też myślisz w co masz je ubrać? :oops:


Re: CM & FM - panopticum - 15-07-2008 14:09

Ja nie ubieram ciuchów, ja je wkładam.


Re: CM & FM - Lucas - 15-07-2008 14:23

To je wkładaj. Ja je ubieram. Tekst jest autorski i wszelkie w nim błędy i wpadki są zrobione umyślnie lub bez mojej wiedzy.


Re: CM & FM - panopticum - 15-07-2008 14:34

A jak nie chcesz żeby ktoś go oceniał to nikomu nie pokazuj.


Re: CM & FM - Lucas - 15-07-2008 14:48

Ale Ty nie oceniasz, tylko wytykasz błędy. Zresztą nikomu nie kazałem oceniać. Wklejam dla swojej satysfakcji.


Re: CM & FM - Tomassen - 15-07-2008 19:52

Poza tym piłeczkę można odbić w drugą stronę i zapytać, gdzie wkładasz te ciuchy Wink Ja bym się skłaniał najbardziej do "zakładać". Chociaż też używam "ubierać".

I na tym kończymy offtopic Wink


Re: CM & FM - Lucas - 15-07-2008 22:33

Najbardziej poprawną jest wkładać. Ewentualnie zakładać. Ubierać jest formą dopuszczalną, ale występującą regionalnie.


Re: CM & FM - Carlito - 30-08-2008 12:48

Mam takie pytanie.

Kupiłem sobie Arturo Vidala, ale nie miał pozwolenia o pracę. Po którymś razie odwoływania się podpisał kontrakt, ale pozwolenia nie dostał. Skończyłem już sezon, a on dalej nie może grać. Co mam robić? Do się jakoś zrobić żeby mógł grać?


Re: CM & FM - Miko - 30-08-2008 13:00

Jakim zespołem kierujesz? Być może pogra sobie w obecnym klubie dopóki nie dostanie drugiego obywatelstwa państwa, które należy do UE...


Re: CM & FM - Lasq - 30-08-2008 14:14

Jeśli grasz angielskim zespołem to niestety jedynym wyjściem jest wypożyczenie zawodnika do np. Belgii albo Bułgarii na 3 lata aż uzyska obywatelstwo państwa UE (oczywiście może też zostać u Ciebie ale będzie musiał czekać 5 lat i przez te 5 lat w ogóle nie pogra). Drugim wyjściem jest możliwość że spełni on któryś z warunków uzyskania obywatelstwa (np. ilość meczy w reprezentacji) i wtedy przy podpisywaniu nowego kontraktu (koniecznie trzeba niestety renegocjować kontrakt - taki błąd FM'a) prawdopodobnie otrzyma już pozwolenie na pracę.

Ogólnie w Anglii trzeba uważać na te pozwolenia. Najlepiej mieć w miarę dobrego scouta i jeśli scout mówi mi, że mogą być problemy z uzyskaniem pozwolenia na pracę dla tego zawodnika to zwykle szukam innego.


Re: CM & FM - Carlito - 30-08-2008 14:34

fidain napisał(a):Jeśli grasz angielskim zespołem to niestety jedynym wyjściem jest wypożyczenie zawodnika do np. Belgii albo Bułgarii na 3 lata aż uzyska obywatelstwo państwa UE (oczywiście może też zostać u Ciebie ale będzie musiał czekać 5 lat i przez te 5 lat w ogóle nie pogra). Drugim wyjściem jest możliwość że spełni on któryś z warunków uzyskania obywatelstwa (np. ilość meczy w reprezentacji) i wtedy przy podpisywaniu nowego kontraktu (koniecznie trzeba niestety renegocjować kontrakt - taki błąd FM'a) prawdopodobnie otrzyma już pozwolenie na pracę.


Rozmawiałem z Miko już na ten temat. Wyszło, że nie zagra u mnie przez ponad 4 lata <gafa> I właśnie zastanawiam się nad jego wypożyczeniem, bo na razie jest w drugim składzie Smile

EDIT: Nie budzi zainteresowań :/ Tak więc chyba musi siedzieć u mnie przez te 4 lata <cwaniak>


Re: CM & FM - mucha - 30-08-2008 14:38

A nie masz klubów filialnych czy coś takiego? Przykładowo jak grasz MU to możesz wypożyczyć go do Antwerpii i oni muszą się zgodzić. Jedynie zawodnik może odmówić.


Re: CM & FM - Carlito - 30-08-2008 14:49

W profilu zawodnika: Przejdź do klubu partnerskiego? Jeśli tak to nie da rady, bo niby mam Antwerp i Walsall, ale nie da się kliknąć.


Re: CM & FM - Mata - 30-08-2008 14:51

Carlitoss napisał(a):W profilu zawodnika: Przejdź do klubu partnerskiego? Jeśli tak to nie da rady, bo niby mam Antwerp i Walsall, ale nie da się kliknąć.

To samiusio miałem i nie wiedziałem o co kamam :cry:


Re: CM & FM - Lasq - 30-08-2008 15:06

Bo zawodnika za granice da się przenieść tylko w czasie otwartego okienka transferowego.