Redcafe.pl - Manchester United Forum
Oceń osobę powyżej - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Oceń osobę powyżej (/showthread.php?tid=52)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: Oceń osobę powyżej - Miko - 14-05-2008 13:07

mlody_unw,

av - Ryan Wink Czyli plus od razu! No dostrzegłem coś ciekawego Big Grin
nick - No ja już wiem dlaczego taki i owaki.
podpis - I tak powinno być.
user - Odpowiedzialny ale czasem powinien iść na całość w pewnych sytuacjach, kiedy nie ma się nic do stracenia! Pracuje z nim w redakcji na pewnej stronie. Na plus!


Re: Oceń osobę powyżej - Szeszu - 23-05-2008 14:51

Miko

Av- wielki rudy "Bóg" - Paul Scholes.Jeden z moich ulubionych zawodników, plus.
nick- od imienia?
user- szczerze mówiąc, kojarzę go wyłącznie z FDP.Był tam dobrym, wartościowym userem, choć początkowo nieźle nabijał.Lubię go. Wink


Re: Oceń osobę powyżej - McLaren - 23-05-2008 16:11

Szeszu

Av - niejaki hiu miał taki kiedyś na FDP. Ni chu hu hu nie wiem skąd, co to itd.
Nick - od Ronaldinho. <rotfl> Nie no, kolejne zagadnienie, na którym się nie znam w jego przypadku. Na FDP miał nick "Szeszulinho", co mocno mogło kojarzyć się z człowiekiem, który mógł grać na Old Trafford, a później podbił Hiszpanie i świat, by skończyć pakując chipsy do ust.
User - cenię, pamiętam jakieś odległe czasy, gdzie zdarzało mu się pisać niedojrzale, trochę brakowało mu czegoś w tematach na temat United, ale każdy wie, co czas i oglądanie swojego zespołu czyni z kibica. Zdecydowanie powiększył swoją widzę, był sympatyczny. Gadałem kiedyś z gg, ze dwa lata temu? Dawno, dawno temu.


Re: Oceń osobę powyżej - maju - 24-05-2008 10:48

McLaren

Av - ciekawe... zapomniany chyba przez wiekszosc Neville ;] fajnie lekko stuningowane foto
nick - lubisz F1 co? ja od McLaren'a wole Ferrari ;]
user - ciezko mi ocenic bo krotko jestem na forum, jednak zakladam ze to ten sam pan, ktory na redlogu. widzialem kilka Twoich pisow na tamtym blogu i musze powiedziec, ze czlowiek o duzej wiedzy z Ciebie Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Oskar - 24-05-2008 11:16

Maju1309

Av- Jakiś Legionista, nie znam gościa Smile Rybus?
Nick - Oryginalny, złożony z liter i liczb ;]
User - Znam z OneUnited, chyba były redaktor, często komentuje newsy Smile


Re: Oceń osobę powyżej - pablo - 24-05-2008 12:14

Oskar

Av- 1999 i wszystko jasne ; )
Nick - taki dość filmowy
User - nie znam ale często czytam jego posty co znaczy, ze jest go tu dużo. Aktywny na pewno ;D


Re: Oceń osobę powyżej - ring0 - 24-05-2008 12:31

pablo

av - graficznie dno, ale przynajmniej spersonalizowany =]
nick - _skc?
user - pamiętam z fdp, aczkolwiek nie utkwił mi w pamięci za zbytnio. Raczej udziela się w tematach stricte manchesterowskich, za co plus. Ogólnie to mi nie wadzi =P


Re: Oceń osobę powyżej - Tomassen - 24-05-2008 12:51

ring0

av - a co to za dziwadło? :?
nick - dużo lepszy był w postaci Ringo
podpis - ten link mnie rozjebał
user - hihi poznaliśmy się jeszcze za czasów redaktorowania tu i tam... potem sie końtakt utrzymał na forum i tak jakoś no Smile plus dla mnie, chociaż czasami spięcia były, to mi ringooś nie vadzish :* a LoObIsH pIsAć W tEn SpOsOop? Big Grin :lol:


Re: Oceń osobę powyżej - Anirin - 24-05-2008 13:01

Tmssn

Av - Tia, rasta się znalazł. Jasne... Big Grin

Nick - W sumie OK, ale powinienem się przyczepić. Hmm... Niech będzie, że za długi... Nick oczywiście...

Podpis - Wypisał nazwy zespołów i myśli, że jest fajny. I przy Reggae dodał <3 i :* , a wszyscy wiedzą, że <3 i :* są zarezerwowane dla CriSsa.

User - Praffie jak Ronaldo. :* Już trochę się znamy. Big Grin W sumie fajny by był, gdyby nie zapominał o posłuchaniu kilku piosenek Franza Ferdinanda. Big Grin Muszę mu dać plusa, bo by focha strzelił. :*


Re: Oceń osobę powyżej - Szeszu - 24-05-2008 14:04

Anirin

av- okładka płyty kapeli Franz Ferdinand.Kiedyś o ile się nie mylę miał okładkę płyty Down "Over the Under"
nick- nie mam pojęcia skąd się wziął.Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się trochę z fantasy i Tolkienem Smile
user- miałem okazję rozmawiać kilkakrotnie na gg.Odniosłem pozytywne wrażenie, na FDP zrobił błyskawiczną karierę.Wielu zarzucało mu to, że nie interesują go sprawy Manchesteru itp. ja nie mam mu nic do zarzucenia, o ile się nie mylę odszedł z FDP jeszcze przed niekończącą się awarią.


Re: Oceń osobę powyżej - mally - 24-06-2008 21:05

av - aberdeen to miasto leżące w Szkocji. Chyba je lubię.
nick - lepszy niż wcześniejsze nicki na lepszym forum. Tongue
user- na forum czasem pisał jak głupek, ale się wyrobił. Mój ulubiony sparing partner w managerzone, jakbym musiał się nazwać jego mistrzem, to od razu musiał bym powiedzieć, że uczeń przerósł mistrza. I na tym pozytywnym akcencie skończę moją wypowiedź. Koniec.


Re: Oceń osobę powyżej - Szeszu - 25-06-2008 15:00

mally

av- brak?
nick- prosty, ale mimo to ma w sobie "to coś".
user- bardzo go lubię, rzekłbym nawet że to jeden z moich ulubionych userów.Niezliczone potyczki w ManagerZone ( niezliczone porażki :| ).Bardzo pomocny, zawsze służy radą, no i świetny gracz w ManagerZone.Szycha na FDP, dowcipny, choć trochę "zdewociał" po otrzymaniu moda.Tym nieprzyjemnym akcentem kończę moją wypowiedź.Oczywiście "DyShKa". :*


PS. Aberdeen to też miasto w USA, w stanie Waszyngton.To właśnie o to miasto mi chodziła, nie natomiast o miasto w Szkocji.Aberdeen to miasto, w którym dorastał Kurt Cobain, jak widać nie zapomnieli o nim, choć jak na ironię Kurt nie przepadał za tym miastem uważając, że mieszkają tam sami wieśniacy.A teraz miasto zbija kasę na swoim słynnym mieszkańcu. Smile


Re: Oceń osobę powyżej - CzerwonyDiabel - 25-06-2008 19:47

Szeszu

av-podoba mi się;p gdybyś nie napisał ,że chodzi o Aberdeen w USA myślałbym ,że chodzi o Aberdeen w Szkocji
nick-dość oryginalny,podoba mi się
user-I don't know.Chociaż wygląda (przez to co pisze) ,że sympatyczny gościu

//Jak masz takie rzeczy pisać, to lepiej w ogóle nie pisz... - Anirin
no i chłopak zarobił bana - debilizmu tolerować nie będziemy - radzio



Re: Oceń osobę powyżej - BartiMU - 25-06-2008 20:35

CzerwonyDiabeł

Avek: Słabo zrobiony i na dodatek Ronaldo :/ Mogło być lepiej...
Nick: Czerwony Diabeł, noby nic specjalnego ale na innych forach wiadomo o co chodzi...
Podpis: Brak...
User: Nie dziwię się że zarobiłeś bana, tak krótkie wypowiedzi nie mogą się inaczej skończyć...

//To rozumiem, że Ty także powinieneś bana dostać...? :| - Anirin


Re: Oceń osobę powyżej - Tomek91 - 30-06-2008 18:29

AV- bardzo fajny, poza tym nie spotkałem jeszcze podobnego, więc plus za oryginalność Wink

Nick- mi się tam podoba, co myślą sobie inni to niech sobie myślą Wink

Podpis- Też mi się podoba, ale tekst trochę oklepany Wink

User- kojarzę go jeszcze z czasów naszego poprzedniego forum i user ten jest przykładem wzorowego członka forum. Regularność, duża wiedza nt. piłki, luz. Mam nadzieję, że nie zniechęcisz się i bd dalej pisał, w końcu zawsze miło poczytać posty ludzi, których zna się tu najdłużej Wink