Redcafe.pl - Manchester United Forum
Premier League 07/08 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: Premier League 07/08 (/showthread.php?tid=10)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Re: Premier League 07/08 - Lukas - 06-04-2008 19:16

MU_fan napisał(a):przed nami jeszcze dwa arcytrudne spotkania, o ile jak się domyślacie mam tu na myśli pojedynek z Chelsea, to tym drugim zaś nie jest mecz z Arsenalem, tylko potyczka z West Ham. Przegraliśmy z nimi przecież trzy ostatnie spotkania...To chyba o czymś świadczy... Jednego jestem pewien przed meczem z WHU musimy mieć co najmniej dwa punkty przewagi nad Chelsea, jeśli realnie mamy myśleć o obronie mistrzowskiego tytułu. Kurde to cholerne WHU...
Faktycznie West Ham ostatnimi sprawił nam sporo kłopotów i wiem że to spotkanie nie będzie łatwe. Tylko trzeba pamiętać że to będzie przedostanie spotkanie w sezonie i gramy u siebie :!: Po wygraniu tego spotkania możemy mieć już mistrza- przy pomyślnym meczu z chelsea, wiec ja liczę że chłopaki pokażą że ten tytuł rzeczywiście się im należy i wygrają to spotkanie-w tamtym sezonie na OT mu już mieliśmy mistrza a WHU walczyło o utrzymanie i nasi nie grali na 100% swoich możliwości. Teraz wierzę że będzie inaczej.
Wszyscy obawiali sie Arsenalu a tu chelsea pomalutku wykonywała swoją pracę i są już tylko 3pkt za nami :/
Z arsenalem wygramy- tego jestem pewien, a z chelsea...cholera przynajmniej remis żeby był.
Musimy mieć tego mistrza!


Re: Premier League 07/08 - Miko - 11-04-2008 17:46

Lukas napisał(a):Wszyscy obawiali sie Arsenalu a tu chelsea pomalutku wykonywała swoją pracę i są już tylko 3pkt za nami :/
Grali bardzo dobrze, a ta seria zwycięstw jaką prezentują teraz jest imponująca Wink Patrząc na ich bramkarzy to Cech ma kontuzję, a Cuducini musi pauzować. Pozostaje tylko Hilario, ale trzeba mu przyznać, że dobrze bronił w meczu Fenerbahce.


Re: Premier League 07/08 - sebos_krk - 12-04-2008 07:48

Cytat:Sir Alex Ferguson oraz Cristiano Ronaldo zostali wyróżnieni tytułem Managera miesiąca oraz tytułem Gracza miesiąca.
Który już to raz Fergusona Smile A Cristiano Ronaldo powoli zbiera takie wyróżnienia. To już czwarte.


Re: Premier League 07/08 - paolo - 12-04-2008 12:50

sebos_krk napisał(a):Który już to raz Fergusona.

O ile dobrze pamiętam, to 21. raz wyróżniono go w ten sposób, pierwszy raz w 1993 roku.


Re: Premier League 07/08 - lmp2 - 14-04-2008 18:54

MU_fan napisał(a):Przegraliśmy z nimi przecież trzy ostatnie spotkania...To chyba o czymś świadczy...

To jest prawda i to wielka, jednak tak jak mówi:

Lukas napisał(a):w tamtym sezonie na OT mu już mieliśmy mistrza a WHU walczyło o utrzymanie i nasi nie grali na 100% swoich możliwości. Teraz wierzę że będzie inaczej.
Jeszcze trzeba dodać jeden fakt, że wtedy strzelił gola nie kto inny jak sam Tevez. Teraz sytuacja jest trochę inna.
Natomiast ja obawiam się sobotniego meczu(nawet bardziej niż pozostałych) z nimi też zawsze mieliśmy problem. W tym sezonie udało nam się z nimi wygrać jednak Roves grało w 10 w drugiej połowie.
W swoich szeregach posiadają wspaniałego Brad Friedel którego zawsze podziwiam oraz wspaniałego Roque Santa Cruz który z dorobkiem 15 bramek umieścił się na czwartym miejscy w klasyfikacji strzelców.
Jednak głęboko wierzę, że to my wygramy!


Re: Premier League 07/08 - Kula - 14-04-2008 21:59

Chelsea - Wigan 1:1 , Wigan strzeliło w 91 minucie. Big Grin

Warte podkreślenia znakomite transfery. Anelka to komplente dno, Ivanovica nie widać, odkąd SAF przestał mówić kogo chce w MU, to chelsiaki nie potrafią wyłowić dobrego zawodnika. Ta drużyna chyba się rozpadnie.


Re: Premier League 07/08 - Luki - 14-04-2008 22:50

Imo Anelka prędzej, czy później się sprawdzi. Człowiek stworzony do twardych warunków Premiership i już nawet zmądrzał Tongue Po sezonie pójdzie Drogba, Szewa i zostanie właśnie Anelka i nic nie grający Pizarro. Czelsiaki będą szukały napastnika. Jeśli MU też będzie chciało kogoś zakupić na tę pozycję, szykuje się zacięta walka o grajka Big Grin

Ten Ivanovic jestem ciekaw co potrafi, bo szansy nie dostaje. Taki Skrtel w Poolu dostał i proszę jak pogrywa.
Ale satysfakcja po Wigan jest. Tam Kirkland ładne cuda wyczyniał, zwłaszcza ten strzał z pierwszej połowy, Kalou, czy Anelka uderzali. No i poprzeczka Terry'ego.


Re: Premier League 07/08 - Lukas - 15-04-2008 10:42

Bardzo miła niespodzianka ze strony chelsea. Jeszcze bardziej sie ciesze ze wreszcie to oni stracili gola w ostatnich minutach :-) Teraz wygrac z Blackburn- (choc nie ukrywam ze to bedzie ciężki mecz) i pozniej 1 dowolne zwycięstwo i mistrzostwo zostaje na OT, aczkolwiek caly czas trzeba byc czujnym i nie pozwolić sobie na roztrwonienie tej przewagi. Nie chciałbym aby sprawa mistrza musiała sie rozgrywać w ost. kolejce.


Re: Premier League 07/08 - paolo - 15-04-2008 12:19

Kula napisał(a):Warte podkreślenia znakomite transfery. Anelka to komplente dno, Ivanovica nie widać, odkąd SAF przestał mówić kogo chce w MU, to chelsiaki nie potrafią wyłowić dobrego zawodnika. Ta drużyna chyba się rozpadnie.

Jestem podobnego zdania, Lampard oraz Terry, czyli symbole drużyny, nie przepadają za Grantem, a Grant za nimi. Nie wspominam o tym, że Drogba sam mówi o odejściu z Chelsea. A bez tej trójki to wiele tam nie zdziałają, i powrócą gdzie ich miejsce - na środek tabeli.


Re: Premier League 07/08 - Miko - 15-04-2008 15:05

paolo napisał(a):Nie wspominam o tym, że Drogba sam mówi o odejściu z Chelsea. A bez tej trójki to wiele tam nie zdziałają, i powrócą gdzie ich miejsce - na środek tabeli.

Paolo nie przesadzaj Wink Zespół świetnie sobie radzi w Champions League, a w lidze 2 miejsce to przecież nie jest porażka. Abramowicz już szykuje kasę na transfery. Około 100 mln, a 25 mln ma być z transferu Drogby.


Re: Premier League 07/08 - Oskar - 15-04-2008 15:11

No bardzo się cieszę z remisu cfc i jestem wdzięczny Wigan - pierwszy raz mogę ciepło wypowiedzieć się o Heskeyu, za którym nie przepadam z wiadomych względów.

Cytat:odkąd SAF przestał mówić kogo chce w MU, to chelsiaki nie potrafią wyłowić dobrego zawodnika.
- Cytat miesiąca! Big Grin

Teraz czeka nas ciężki wyjazd na mecz z Blackburn, ale chelsea też nie ma łatwo - w Liverpoolu, z Evertonem Wink Trzymam kciuki za The Toffees.


Re: Premier League 07/08 - lmp2 - 15-04-2008 20:54

Miko napisał(a):Paolo nie przesadzaj Wink Zespół świetnie sobie radzi w Champions

Tylko, zobacz sobie z jaki zespołami grała Chelsea a jakimi Manchester United United...

Co do ligi to myślałem ze na 3/4 rozgrywkach odpadną z walki, co prawda już powoli mogą zbijać podium dla United po wczorajszym meczu. Teraz tylko bym chciał aby nasi przerwali tą ich passe meczów bez porażki na ich stadionie.


Re: Premier League 07/08 - Czaplak - 16-04-2008 09:49

paolo napisał(a):a. A bez tej trójki to wiele tam nie zdziałają, i powrócą gdzie ich miejsce - na środek tabeli.

Dobry żart.
Mają miliony, Terry nie odejdzie, Lamps i Drogba może, ale znajdą następców i tak będą w wielkiej czwórce, nawet jakby jakimś cudem odeszła ta wymieniona przez ciebie trójka zawodników.


Re: Premier League 07/08 - Kula - 16-04-2008 10:07

Czaplak napisał(a):Dobry żart.
Mają miliony...

Tylko, że długów i strat, wydanie około 400 mln F na piłkarzy nie dało upragnionego zwycięstwa w LM. A mi się coś wydaje, że Romek im kranik z gotówką przykręci. Ostatnie transfery są przepłacone i nieudane. Malouda nie gra tak jak oczekiwano, Anelka to cieniak, Ivanović nie wiadomo gdzie. A czasy szastania forsą się skończyły, teraz trzeba kupować zawodników z zabójczą precyzją tylko jak to robić skoro się nie umie. Drogba odejdzie... Romek zablokuje kasę i Chelsea będzie gdzieś na etapie Liverpoolu, groźni ale nie straszni. Jeśli sprawy potoczą się tak jak to się od dawna prorokuje w prasie to za rok zajmą 3-4 miejsce.


Re: Premier League 07/08 - Czaplak - 16-04-2008 13:29

Kula napisał(a):Tylko, że długów
Nie wiem jak tam u nich, albo spłacone były, albo zostały jakoś zamrożone, bądź co bądź generują już pomalutku tendencje zwyżkową.

Kula napisał(a):, Anelka to cieniak,

Byłby wystawiany tam gdzie grać lubi, czyli szpica to uwierz, byłoby inaczej, bądź co bądź chyba te 15 goli ma w tym sezonie :?: "Cieniak" oj nie sądzę.

Kula napisał(a):, wydanie około 400 mln F na piłkarzy nie dało upragnionego zwycięstwa w LM.

Potrzeba na to czasu, poświęcenia, gdyby nie zwolniono pana Jose, myślę że potęgi Europejskie trzęsły by porami, na myśl że przyjdzie się im mierzyć z Jose, Jakby Roman się nie wpieprzał mogło by być różnie.

Jeśli będzie taki impulsywny sukcesu nie zaznają, nawet w Angli.


Kula napisał(a):omek zablokuje kasę i Chelsea będzie gdzieś na etapie Liverpoolu, groźni ale nie straszni

Gruba przesada, w CL Liverpool jest wwstanie postraszyć każdego...
Chelsea, Barca, Arsenal, Inter, Juvenstus, Milan...
Tak sobie patrze, chyba potęgi pokonać umieli :?: