Redcafe.pl - Manchester United Forum
Premier League 07/08 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: Premier League 07/08 (/showthread.php?tid=10)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Re: Premier League 07/08 - elmaggico - 04-07-2008 17:57

Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem. Oni napewno wyciągnęli wnioski, pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry) i będa ich omijać kontuzje to ja bym ich stawiał w gronie faworytów (tych , co zawsze 8-) ) .. Kto wie jak to bedzie tym razem.


Re: Premier League 07/08 - Mata - 04-07-2008 18:06

Wg mnie nawet po stracie Lampsa Chelsea będzie głównym faworytem do tytułu mistrzowskiego oczywiście zaraz obok MU . W dalszej kolejności Liverpool i Arsenal bd biły się o 3 miejsce ,tak było , jest i będzie zapewne przez najbliższe lata . Obecnie nie widać żadnej drużyny która mogłaby zmienić szyk w angielskim futbolu . Może wreszcie w siłę urośnie MC a Tottenham zacznie grać równo . W grudniu bd już bardzo dużo wiadomo , to tylko pół roku


Re: Premier League 07/08 - Kisia92 - 04-07-2008 18:11

Cytat:Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem.
A co innego można powiedzieć patrząc na ostatnie sezony w ich wykonaniu? Co rok sztab Live ględzi, że wyciągnęli wnioski, Rafa wie dlaczego się im nie udało i już ma taktykę na następny sezon.

Cytat:pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry)
W tym problem, że oni nadal nie chcą dać odpowiedniej kwoty, a klub wie ile Barry jest wart i z ceny nic nie zbije, to nie Hiszpania tutaj talent Rafaela nic nie da.

Cytat:ja bym ich stawiał w gronie faworytów
Oczywiście, ale max to 3 miejsce. Wszystko zależy od formy Arsenalu, w końcu kilku kluczowych graczy ich opuści. Jednak bardziej od Live obawiam się The Spurs, których transfery mnie zaskoczyły.


Re: Premier League 07/08 - elmaggico - 04-07-2008 18:12

Man City po stracie Ericssona i "genialnych" transferach młodych, rozkapryszonych , brazylijczyków z Rosji nie ugra nic w tym sezonie.
Ale może się myle..
Na 1 miejscu typuje nas , a jak dalej będzie to już nie mam pojęcia.


Re: Premier League 07/08 - ring0 - 04-07-2008 18:16

elmaggico napisał(a):Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem. Oni napewno wyciągnęli wnioski, pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry) i będa ich omijać kontuzje to ja bym ich stawiał w gronie faworytów (tych , co zawsze 8-) ) .. Kto wie jak to bedzie tym razem.

Od lat tak jest i sprowadzano już na Anfield większe gwiazdy niż tegoroczni Degen i ten jakiś Włoch którego znają tylko rodzina i najbliżsi znajomi. Nic nie poskutkowało - po prostu myśl z jaką ten klub jest prowadzony nie ma racji bytu w dzisiejszej piłce.
Poza tym na Barrego bym nie liczył, bo O'neill nie puści filaru swojej drużyny - nie wspomnę nawet o tym, że wujek Benio go sprowadza od wielu miesięcy w stylu którego powstydziłby się selekcjoner tłoków gorzyce. Nawet jakby zasilił LFC to się spali psychicznie, takie moje zdanie.

Tak jak mówię: od lat Liverpool obiecuje, Benitez obiecuje, Houllier obiecywał, Gerrard obiecywał i mają z tego jedynie wygrany fartem i w dużej mierze dzięki rozprężeniu piłkarzy Milanu puchar LM. Powiem więcej: ogolę się na łyso i wstąpię do fanklubu Chelsea jak Liverpool skończy sezon na miejscu wyższym niż trzecie.


Re: Premier League 07/08 - Lukas - 04-07-2008 18:31

elmaggico napisał(a):Mówienie, że w połowie sezonu Liverpool się przestanie liczyć i to w dodatku na samym początku lipca jest błędem. Oni napewno wyciągnęli wnioski, pozatym jak tamtejsi właściciele przestaną szczędzić grosza (Barry) i będa ich omijać kontuzje to ja bym ich stawiał w gronie faworytów (tych , co zawsze 8-) ) .. Kto wie jak to bedzie tym razem.
Tylko powiedz ile lat oni, już wyciągają te swoje wnioski :?: Ja też nie skreślam jeszcze L'poolu. Nie wiadomo jak pójdzie im w tym roku. Ale na chwilę obecną 3 miejsce to chyba max ich możliwośc i do tego te poprzednie lata wskazują, że bez jakiś konkretnych, trafnych transferów (Barry raczej nie pójdzie do Reds) i przemyślanych rotacji w składzie w czasie sezonu, piłkarze Beniteza mogą tylko pomarzyć o 19 tytule Mistrza Anglii.
Chelsea, jak co roku- będzie groźna. Mają za sobą dwa, wydawałoby się, bardzo dobre transfery- Deco i Bosingwę. A mają jeszcze chrapkę na Robinho... Dodatkowo nowy, doświadczony trener- który wg mnie będzie w stanie wykrzesać z the blues to co najlepsze (swoją drogą ciekawe czy portugalscy gracze będą mieli u niego jakieś chody- w sumie to Scolari mówił, że każdy musi go przekonać do swoich umiejętności, ale nigdy nie wiadomo)
Ciekaw jestem jak wypadnie klub z White Hart Lane. Zawsze przed sezonem duże wzmocnienia a w trakcie wychodziło tak sobie. Teraz kiedy Ramos będzie miał zespół od początku sezonu i zapoznał się już z drużyną, wydaje mi się że będą bardzo blisko Wielkiej Czwórki.


Re: Premier League 07/08 - elmaggico - 04-07-2008 18:44

No wiecie, Liverpool obiecywał od kilku ładnych sezonów i nic z tego , ale nie koniecznie musi tak samo być i w tym sezonie panowie Wink
Mi tutaj chodzi tylko o to, że bezsensowne jest skreślanie klubu już na początku lipca, sezon jest długi, piłka i kluby się zmieniają , pożyjemy, zobaczymy..


Re: Premier League 07/08 - matys - 04-07-2008 19:19

Lukas napisał(a):Mają za sobą dwa, wydawałoby się,
Czemu wydawałoby się? Chyba, ze chciałeś napisać 'wydaje się'.
Lukas napisał(a):swoją drogą ciekawe czy portugalscy gracze będą mieli u niego jakieś chody
Taa, jasne.
elmaggico napisał(a):bezsensowne jest skreślanie klubu już na początku lipca,
Bezsensowne, to by było skreślanie Chelsea. Liverpool można typować za wczasu. Nie ugrają nic, bo z kim z Gerrardem i Torresem? Bo jak to mówi Tomaszewski, reszta to koszulki są. No dobra Reina, Carragher i ten Ager to są koszulki ze spodenkami, a reszta... Aha jeszcze Mascher.... albo nie on nie, bo ma śmieszne zęby.

Ze wzmocnień, to tylko Riise w Romie.


Re: Premier League 07/08 - Mata - 04-07-2008 19:33

Ciąg dalszy dyskusji w : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/post12624.html#p12624">post12624.html#p12624</a><!-- l -->