Redcafe.pl - Manchester United Forum
Problemy i porady komputerowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Problemy i porady komputerowe (/showthread.php?tid=102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Re: Problemy komputerowe - Lucas - 25-03-2008 00:51

SUPER.


Re: Problemy komputerowe - Minh - 25-03-2008 15:06

Dziękować :* Ma ktoś jeszcze jakiś sprawdzony program do obróbki filmów? Bo chcę zrobić kompilację ;] Tylko jakiś prosty w obsłudze ;p


Re: Problemy komputerowe - ring0 - 25-03-2008 17:19

Windows Movie Maker.


Re: Problemy komputerowe - Tomassen - 25-03-2008 19:13

Dobra, problem tego typu. Jak już wcześniej się żaliłem, zjebało mi się moje kochane mp3 ;( Teraz ściągnąłem Firmware'a i pojawił sie następny problem... System nie czyta tej mp3 jako dysku wymiennego, widzi tylko, że jest nowy sprzęt i wyskakuje kreator znajdowania oprogramowania, który można wsadzić sobie daleko. No ale jak otworze Firmware'a, to on sobie wyszukuje sprzęty USB i nic nie widzi, mimo że system widzi. Ludzie help! ;( ;( ;(


Re: Problemy komputerowe - mucha - 25-03-2008 21:18

Minh napisał(a):Dziękować :* Ma ktoś jeszcze jakiś sprawdzony program do obróbki filmów? Bo chcę zrobić kompilację ;] Tylko jakiś prosty w obsłudze ;p
A z niestandardowych to Sony Vegas.


Re: Problemy komputerowe - Tomassen - 28-03-2008 13:51

svhost.exe
Nie mam tego pliku, wyskakuje powiadomienie przy starcie systemu. Przejmować się czy nie? Big Grin


Re: Problemy komputerowe - radzio - 28-03-2008 18:06

Tomassen napisał(a):svhost.exe
Nie mam tego pliku, wyskakuje powiadomienie przy starcie systemu. Przejmować się czy nie? Big Grin
Ja bym się przejmował:
- albo masz/miałeś jakiegoś wirusa
- albo masz zwalonego svhost.exe a jest to ważny proces systemowy Big Grin


Re: Problemy komputerowe - Tomassen - 28-03-2008 22:10

radzio napisał(a):- albo masz/miałeś jakiegoś wirusa

To jest najbardziej prawdopodobne... Big Grin musze poprosić kumpla o zrobienie systemu hehe;d


Re: Problemy komputerowe - sebos_krk - 29-03-2008 10:47

Tomassen napisał(a):musze poprosić kumpla o zrobienie systemu hehe;d
Przeskanuj tym i zobaczymy czy coś siedzi u Ciebie.
<a class="postlink" href="http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html">http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html</a>


Re: Problemy komputerowe - radzio - 29-03-2008 10:49

Tomassen napisał(a):
radzio napisał(a):- albo masz/miałeś jakiegoś wirusa

To jest najbardziej prawdopodobne... Big Grin musze poprosić kumpla o zrobienie systemu hehe;d
Ja Ci powiem, że najlepiej to zrób sobie formata :-), zainstaluj Windę od nowa i będzie git ;]


Re: Problemy komputerowe - sebos_krk - 29-03-2008 10:56

radzio napisał(a):Ja Ci powiem, że najlepiej to zrób sobie formata :-), zainstaluj Windę od nowa i będzie git ;]
Format to ostateczność. Zwykle to jest zbyt radykalne, ale są tacy, którzy go robią przy każdym problemie i wg mnie jest to błąd Tongue Po co sobie zadawać dodatkowej pracy.


Re: Problemy komputerowe - radzio - 29-03-2008 11:20

sebos_krk napisał(a):
radzio napisał(a):Ja Ci powiem, że najlepiej to zrób sobie formata :-), zainstaluj Windę od nowa i będzie git ;]
Format to ostateczność. Zwykle to jest zbyt radykalne, ale są tacy, którzy go robią przy każdym problemie i wg mnie jest to błąd Tongue Po co sobie zadawać dodatkowej pracy.
Wiesz w przypadku Windy jak Svhost się wali to format jest kwestią czasu, no i format jednak przywróci naturalną szybkość kompa :-). Ja od roku nie formatowałem i Winda zaczyna się wlec....


Re: Problemy komputerowe - sebos_krk - 29-03-2008 11:49

radzio napisał(a):Ja od roku nie formatowałem i Winda zaczyna się wlec....
Ja od czterech i nic nie chodzi ani troszkę wolniej, choć potrzeba oczywiście trzymać porządek w rejestrze chociażby. Są do tego odpowiednie programy Smile Ale okresowy porządek na kompie dla mnie jest lepszy niż później zabawa z nową instalką.


Re: Problemy komputerowe - radzio - 29-03-2008 11:56

sebos_krk napisał(a):
radzio napisał(a):Ja od roku nie formatowałem i Winda zaczyna się wlec....
Ja od czterech i nic nie chodzi ani troszkę wolniej, choć potrzeba oczywiście trzymać porządek w rejestrze chociażby. Są do tego odpowiednie programy Smile Ale okresowy porządek na kompie dla mnie jest lepszy niż później zabawa z nową instalką.
Mój zawód wymaga częstej zmiany różnego softa i rejestr się syfi choćbym nie wiem co robił :-), np mój tata praktycznie nic nie zmienia w konfiguracji swojego kompa (nie licząc update'ów Firefoksa) i rzeczywiście komp mu nie zwolnił Tongue, ale u mnie sprawa wygląda inaczej Big Grin co dziennie coś instaluję i odinstalowuję i takie są efekty Tongue, czeka mnie format, zrobienie wszystkiego od nowa Tongue, raz na jakiś czas trzeba Big Grin


Re: Problemy komputerowe - sebos_krk - 29-03-2008 12:16

Szczególne przypadki jak ty nie podlegają regułom, które się tworzy dla przeciętnych użytkowników komputerów Tongue